sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

thor1984    685
3 minuty temu, marobas napisał:

jeśli nawet, to wole tych komunistów, niż turboliberałów zachodu... !

To nie jesteś wyborca PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 minutę temu, thor1984 napisał:

Ale ludzie nie analizują skąd na to wszystko jest kasa. Raz dostaniesz i jak powiedziała szydło się już należy. Tego kto dostanie np, 500 zł nie interesuje, że jakiemuś przedsiębiorcy podnieśli ZUS 

Tylko,że ten przedsiębiorca widzi, ze te 500 co na jedno dziecko dostał to do zusu oddał. Bo prawie o tyle pis podniósł składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 minutę temu, Sean napisał:

Jakby wygrał Trzaskowski, to ja jestem żeby rząd zabrał wszystkie przywileje, to się zaraz ludziom oczy otworzą, w duupach się przewraca od dobrego.

Mówisz ukarać naród za złe głosowanie. Szkoda, ze w pisie ciebie nie posłuchają ja bym bardzo temu kibicował. Na drugi dzień poparcie dla pis 5 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

A jak tam wasze pieczątki na kartach? wszyscy mieliście dwie?

A co, wybory sfałszowane?:P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
1 minutę temu, hubertuss napisał:

Tylko,że ten przedsiębiorca widzi, ze te 500 co na jedno dziecko dostał to do zusu oddał. Bo prawie o tyle pis podniósł składki.

Co? PiS coś podniósł 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
41 minut temu, lukasz222 napisał:

Wstyd to jest jak najwięksi forumowi patrioci i katolicy nie potrafią się wysłowić po polsku poprawnie, a z nauką Chrystusa nie jest im kompletnie po drodze.

a dla mnie nie bo jesteśmy rożni mamy swoje gwary i kultury i obyczaje regionalne amen 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, hubertuss napisał:

Mówisz ukarać naród za złe głosowanie. Szkoda, ze w pisie ciebie nie posłuchają ja bym bardzo temu kibicował. Na drugi dzień poparcie dla pis 5 % .

PO  przywróci na pewno.  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, lukasz222 napisał:

Znasz moich kolegów? Ciekawe rzeczy. Piszę (nie pier**lę, bo wychowano mnie na kulturalnego człowieka, poza tym nie używaj słów których znaczenia nie znasz) o tym, że sam obrażasz innych ludzi, kpisz, przekręcasz nazwiska w sposób obraźliwy. Taki z ciebie katolik? Tak wypełniasz naukę Chrystusa? Gdybyś miał resztki przyzwoitości to byś przynajmniej przestał się publicznie błaźnić.

Dostosowalem tylko swój poziom do tego tematu 😊i nigdzie nie pisałem że jestem "święty" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
3 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Zgadzam się żadnych profitow nie powinno być. Ale jako pierwsza dama to dla mnie jest OK.

Many12 weź chłopie nie kompromituj się, było  glosować ba Trzaskowskiego to byś miał lepszą pierwszą damę.

Jak ktoś woli, żeby się nie mieszała to jest ok. Ale już Kaczyńska bardziej się udzielała a nawet Komorowska niż ona.

Przed chwilą, thor1984 napisał:

Co? PiS coś podniósł 😁

Zus z 1080 w 2017 roku mój ojciec jeszcze płacił. Teraz jest od początku tego 1500. dla przedsiębiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
30 minut temu, thor1984 napisał:

Kurcze może mój głos będzie decydujący 😀 dajesz Rafał 

to ja się wtedy  zdenerwuje ..😛


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
1 minutę temu, Roman176 napisał:

to ja się wtedy  zdenerwuje ..😛

Ale żony bił nie będziesz? Mam nadzieję.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 minutę temu, hubertb napisał:

Zus rośnie dla tego że płaca minimalna rośnie. 

Tylko jeśli płaca minimalna rośnie na papierze a rząd zostawia tyle dziur w postaci śmieciówek i innych możliwości by dalej płacić pracownikom mało. To każdy myślący rozumie, ze podwyżki płacy minimalnej są tylko by podnieść zus. No i przedsiębiorca nie zastanawia się dlaczego co i jak. On widzi w portfelu, ze mu dali na jedno dziecko 500 i on te 500 musi zanieść do zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
10 minut temu, hubertuss napisał:

Sęk w tym, że wśród sędziów orzekających w zasadzie już nie ma komunistów. Komuna padła 30 lat temu i większość tych z legitymacją już na emeryturze jest. Za to w pis ie jest jeszcze kilku. Te oczyszczanie to ma być wymiana na swoich. By w przyszłości np gdy taki Szumowski lub jego brat stanie przed sądem mógł liczyć na korzystny wyrok.

Ona praktycznie nie bierze udziału w życiu publicznym. Za co jej płacić? powinna mieć skłąb emerytalną opłacaną co najwyżej od ostatnich zarobków w jej przypadku w szkole i to wszystko. 

Kilku tych z legitymacją ma się chyba dobrze.

Odnośnie Pierwszej Damy. Według mnie powinna otrzymywać minimalną miesięczną wypłatę za sprawowanie funkcji. W końcu to nie jej wina, że mąż został prezydentem :).

7 minut temu, hubertuss napisał:

Pis też już nie ma nic do zaoferowania a apetyty rozbudzone. Sęk w tym,że koniunktura już była i było za co. Pytanie czy teraz będzie bo idą lata recesji i ludzie pis mogą odsunąć sami bez hasła.

Tylko że ludzie wolą wiedzieć co ich czeka i znać program wyborczy partii, inaczej taka partia podzieli los Nowoczesnej czy Kukiza. Głosował byś na kogoś nie wiedząc co ma do zaoferowania ?

6 minut temu, Ulman napisał:

Marecek przezywa załamanie nerwowe albo celebrował wybory za 500+ i przesadził

 

Może to wytrawny gracz, który czeka na ostateczne wyniki :ph34r:.

2 minuty temu, hubertuss napisał:

Tylko,że ten przedsiębiorca widzi, ze te 500 co na jedno dziecko dostał to do zusu oddał. Bo prawie o tyle pis podniósł składki.

To te składki nie wzrosły poprzez obniżenie wieku emerytalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
4 minuty temu, Ursus932 napisał:

Dostosowalem tylko swój poziom do tego tematu 😊i nigdzie nie pisałem że jestem "święty" 

To słaby masz charakter, skoro zmieniasz się pod wpływem czegoś co czytasz w internecie na ogólnodostępnym forum. Jak to mówią - chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. Skoro nie potrafisz zachować kultury i nie obrażać innych, to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, a nie o tym z kim rozmawiasz ;) to taka głupia wymówka w stylu "oni zabili dziesięciu, więc ja się dostosowałem i zabiłem też jednego, ale to nie znaczy że jestem mordercą". Może kiedyś dasz radę to pojąć 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
10 minut temu, GRZES1545 napisał:

Zgadzam się żadnych profitow nie powinno być. Ale jako pierwsza dama to dla mnie jest OK.

Many12 weź chłopie nie kompromituj się, było  glosować ba Trzaskowskiego to byś miał lepszą pierwszą damę.

No ale nie uważasz, że jako pierwsza dama jednak jakieś zdanie powinna mieć czy to o aborcji czy jak nauczyciele strajkowali i koledzy prosili ja o jakieś zdanie. Nawet Maria Kaczyńska pamiętasz jak Rydzyk nazwał ją chyba czarownica bo wyraziła swoje zdanie o aborcji. Ja tam do niej nic nie mam bo i tak jakby jej nie było ale jednak jakieś zdanie mieć powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
3 minuty temu, mirro napisał:

Ale żony bił nie będziesz? Mam nadzieję.:lol:

zastanawiam się   muzułmanie mogą, jestem lewakiem z PO  jestem otwarty lgbt równość a w równości to jeden drugiemu morze przywalić 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
5 minut temu, hubertb napisał:

Zus rośnie dla tego że płaca minimalna rośnie. 

To że ZUS rośnie to oczywiście wina Tuska, zaś to że wzrasta płaca minimalna to zasługa PiS.:lol:

Tłumaczyć dalej czy tak jest dobrze?:lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 minutę temu, dsbh napisał:

Odnośnie Pierwszej Damy. Według mnie powinna otrzymywać minimalną miesięczną wypłatę za sprawowanie funkcji. W końcu to nie jej wina, że mąż został prezydentem :).

Tylko że ludzie wolą wiedzieć co ich czeka i znać program wyborczy partii, inaczej taka partia podzieli los Nowoczesnej czy Kukiza. Głosował byś na kogoś nie wiedząc co ma do zaoferowania ?

Może to wytrawny gracz, który czeka na ostateczne wyniki :ph34r:.

To te składki nie wzrosły poprzez obniżenie wieku emerytalnego ?

Każdy zna zasady funkcjonowania pierwszej damy i to, ze się jej nie płaci. Nikt nie każe nikomu startować na prezydenta jeśli jednym z priorytetów są zarobki żony.

Z pisem nie wiemy co nas czeka. Dowiemy się pewnie na jesieni i po nowym roku. A składki wzrosły bo forsy w budżecie mało. I trzeba zarabiać. Forsę też się drukuje więcej niż kiedyś. Więc naprawdę nie wiadomo jak to będzie. bo inflacja już największa w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
11 minut temu, GRZES1545 napisał:

Zgadzam się żadnych profitow nie powinno być. Ale jako pierwsza dama to dla mnie jest OK.

Many12 weź chłopie nie kompromituj się, było  glosować ba Trzaskowskiego to byś miał lepszą pierwszą damę.

nie znam kobiety Czaskowskiego ale coś czuja, że może być w moim guście.

26238765_842187275989870_7853777112801803747_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
1 minutę temu, Roman176 napisał:

równość a w równości to jeden drugiemu morze przywalić 

Pewnie, zawsze możesz próbować. Ale może też czasami zaboleć.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cóż Duda wygrał ale trzaskowski mówił że figurka Najświętrzej przynosi mu szczęście znaczy Matka Boska Gejowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
4 minuty temu, many12 napisał:

nie znam kobiety Czaskowskiego ale coś czuja, że może być w moim guście.

26238765_842187275989870_7853777112801803747_n.jpg

Dostała na zachętę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
11 minut temu, Roman176 napisał:

to ja się wtedy  zdenerwuje ..😛

No jest taka mała różnica, że w końcu człowiek czuje, że jego głos jest ważny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj