sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6400

"Beton" to jednak nieodłączna część tego biznesu. Rolą przełożonych reagować, bo można zniechęcić ludzi do udziału w WOT poprzez serwowanie głupoty ogólnowojskowej. 

Porucznik, kapitan to właściwy stopień na tym stanowisku. Przy pododdziałach ogólnowojskowych jednak kapitan. Jeśli nie to i spłaszczenie stanowisk sztabowych potrzebne. 

Widzisz @DTaras przyjmując (nieformalne ale jednak) przywództwo w grupie musisz liczyć się z tym że będą na Ciebie liczyć. To dobrze, bo jesteś naturalnym kandydatem do przyjęcia dowodzenia w razie potrzeby, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Nic z tych tematów mirro. Oni nie wiedzą i nie muszą wiedzieć co potrafię. Głupi nie są i już coś składają ale na domysłach i spekilacjach to można najwyżej wybory wygrać - conie?


Ja się szkolę i kropka. Takie jest moje miejsce w szyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A szkoda, bo tacy jak Ty to skarb dla MON , jaka by to formacja nie była.:gent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

skarb to taki co pierwszy spiepszy czy go pierwszego zabija ??? nie bylem we wojsku wiec chcialem sie upewnic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Co tu Ci odpisać... Ktoś zawsze ginie. Na przestrzeni lat wiele się zmienia w kunszcie. I tak żołnierz stojąc jest bokiem mały a przodem duży. Bokiem trudniej trafić ale szybciej zabić a przodem? Wszak wynaleziono kamizelkę. Taktyka się zmienia kolego. Wróg się uczy. Najbardziej przesrane od zawsze ma radio. Jednak nie jeden człowiek jest ważny a płynność i porozumienie w grupie. Zmierza to wszystko do banału. Skarb to każdy dobrze wykonujący robotę bo to zwiększa szansę przeżycia każdego członka grupy. Holowanie skrzynki z amunicją na sobie czołgiem mogliby także zastąpić czymś bardziej skutecznym ale wg podręcznika jest inaczej, raczej w kierunku do zarypania żołnierza - naprawimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7569
11 godzin temu, jacus napisał:

skarb to taki co pierwszy spiepszy czy go pierwszego zabija ??? nie bylem we wojsku wiec chcialem sie upewnic.

Bez obrazy dla tych co nie byli ale jak by doszło do konfliktu zbrojnego są na straconej pozycji nie mówię że wszyscy ale 50 % tak bo brak podstawowego szkolenia z obsługi broni .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7569

To lepiej pasuje bo takie prawdziwe , polityczno - gospodarcze .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
12 godzin temu, jacus napisał:

skarb to taki co pierwszy spiepszy czy go pierwszego zabija ??? nie bylem we wojsku wiec chcialem sie upewnic.

Skarb to głowa, pewne przymioty charakteru i to czyni go wartościowym a wręcz gwarantem przeżycia dla kilku innych. W pewnych sytuacjach najważniejsze jest właśnie aby wytrzymać bez strzelania ile się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Pytanie mam do tych, co byli głosować. Jak wyglądały Wasze karty? U nas jeden róg w każdej był ucięty. Koleżka z komisji mówił, że takie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

glosowalem w ustroniu morskim-tak spokojnie 160 m kolejki, godzina i 5 minut zeszlo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

galan - patriotyzm to chęć rozwoju dla ojczyzny a nie sprawne operowanie bronią. Pobitewny kurz odsłania tylko zgliszcza. Gdy przyjdzie czas i oni się nauczą. Poza tym po pewnym czasie gdy nic się nie robi szczegóły ulatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Ja z żona nie idziemy głosować i stać w kolejce bo mamy odmienne zdanie co do kandydatów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Andpol nie idziecie bo nie daliście się ogłupić i kupić pustymi obietnicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Ja się nie dałem ogłupić bo reszta rodziny to szkoda gadać a teście jakby mogli to by mnie zlinczowali za poglądy?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Bardzo patriotyczna i demokratyczna postawa nie głosuje bo ich nie lubię.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Andpol hehe to tak jak moje staruszki 🤯

Widać jak obietnice darmowej kasy potrafią zmienić poglądy polityczne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
8 minut temu, hubertb napisał:

Bardzo patriotyczna i demokratyczna postawa nie głosuje bo ich nie lubię.... 

Samo sedno.love29.gifgentleman.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15367
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Pytanie mam do tych, co byli głosować. Jak wyglądały Wasze karty? U nas jeden róg w każdej był ucięty. Koleżka z komisji mówił, że takie przyszły.

To zabezpieczenie przed fałszerstwem 

Karty znaczone😁

Ja to myślałem że to róg zagięty i odginałem a on ni hvja się nie chciał odgiać🙆🏻‍♂️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Rysiek to co można wygrać jak się gra znaczonymi kartami?🃏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj