sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

galan99    7580

Przecie sam trzeszczał zanim wystartował na kandydata na prezydenta on to i tanto a teraz wszystko dobre ach spaniałe .

To kidawaka  lepsza była bo prawdę mówiła .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wierzysz jemu czy propagandzie? Czemu twierdzisz że podniesie wiek emerytalny ? Skąd to usłyszałeś? Zastanowiłeś się czy to prawda? Masz w ogóle jakiekolwiek własne przemyślenia i refleksje na ten temat?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
3 minuty temu, Ulman napisał:

ierzysz jemu czy propagandzie? Czemu twierdzisz że podniesie wiek emerytalny ? Skąd to usłyszałeś? Zastanowiłeś się czy to prawda?

wiem ze popierasz zatrzaska ale to teraz ty mi odp a czemu tego mają nie zrobić jak już raz to zrobili i byli dumni ?? niby kto ich powstrzyma ? 

5 minut temu, Ulman napisał:

Masz w ogóle jakiekolwiek własne przemyślenia i refleksje na ten temat?

ty wo gule żyjesz w reali ??   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
7 minut temu, Ulman napisał:

Czemu twierdzisz że podniesie wiek emerytalny ?

Jestem na stokroć pewien że jeśli PO dojdzie do władzy co jest nieuniknione, ogłosi brak pieniędzy, zaciskanie pasa, zlikwiduje wszelką subwencję i wróci do układu który istniał wcześniej. Tyle że nie liczył bym na jakąkolwiek pomoc wręcz przeciwnie powiedzą  jest źle więc musimy cierpieć po czym pod stołem popłynie kilka miliardów. 

Wracając do wyborów to raczej Andrzej już przegrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Roman, nie wyręczaj kolegi...….

On z pewnością nie ma pojęcia jak uargumentować "swoje" twierdzenia ale może ty wiesz choć w to watpie. Jak Trzaskowski jako prezydent podniesie wiek emerytalny albo zabierze emerytury? Sam napisze ustawę i ją podpisze? Nakaże sejmowi ja zatwierdzić? Nakaże rządowi ja wprowadzić w życie?  Jak on to technicznie wykona? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374
10 minut temu, Ulman napisał:

Wierzysz jemu czy propagandzie? Czemu twierdzisz że podniesie wiek emerytalny ? Skąd to usłyszałeś? Zastanowiłeś się czy to prawda? Masz w ogóle jakiekolwiek własne przemyślenia i refleksje na ten temat?

To chyba bardziej skomplikowane, zasadniczo teraz (z podkreśleniem teraz) jest przeciw podnoszeniu wieku, jednak podczas głosowania za obniżeniem był przeciw. Ale żeby było ciekawiej, wtedy nie był posłem :))) jednak przypomniał sobie że był, ale nie głosował :)))) jednak dokumenty wskazują, że głosował przeciw obniżaniu wieku :)))) Cała sprawa jest tak szemrana jak kandydatura owego pana ;)))

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

@Ulman z tego co pamiętam jesteś zatwardziałym konfederatem więc skąd obrona takiego głupka jak Rafał ? Z czystej nienawiści do partii rządzącej czy masz jakieś logiczne argumenty dlaczego ów rałałek nasz kraj uratuje? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Gdzie ja go bronie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Dociekam z uporem czy którykolwiek z wyznawców PIS potafi wytłumaczyć jak Trzaskowski podniesie wiek emerytalny. Moim zdanie nie ma żadnej możliwości by to zrobić ale ze koledzy tak uparcie twierdza to po prostu dopytuje. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
11 minut temu, Ulman napisał:

On z pewnością nie ma pojęcia jak uargumentować "swoje" twierdzenia ale może ty wiesz choć w to watpie. Jak Trzaskowski jako prezydent podniesie wiek emerytalny albo zabierze emerytury? Sam napisze ustawę i ją podpisze? Nakaże sejmowi ja zatwierdzić? Nakaże rządowi ja wprowadzić w życie?  Jak on to technicznie wykona? 

przecież to pewnie jeśli on wygra za 2 lata bd przed terminowe wybory a później .... 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Sam rafłaek nie podniesie jednak na następnych wyborach parlamentarnych dojdzie do zmiany sił jeśli rafał będzie na dokładkę sprawdzi się scenariusz o którym pisałem. ponadto uważam że będzie skutecznie opóźniał i przeszkadzał w tworzeniu jakiejkolwiek ustawy zgodnie zresztą z polityką swojej partii. W tym straszeniu opozycją akurat nie kto inny niż PO ma największe doświadczenie "moherowe berety" czy "zabierz babci dowód" to nie są wymysły pis. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 No dobra , powoli dochodzimy do konkretów. Czyli jeśli zostanie wybrany , nie będzie miał żadnej możliwości by wiek emerytalny zmienić bo prezydent nie ma takich uprawnień. Jeśli tak to koledzy nie wiedzą co piszą lub po prostu kłamią.

Twierdzisz że za 2 lata przedterminowe wybory?  Jak do nich doprowadzi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie, wcale tak nie twierdzę. Myślę że pis 3 raz u władzy nie będzie. Co do tego co może prezydent to ... hmmm... reprezentuje nasz kraj i dość realną władzę może mieć nad tym co zje na obiad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

300 złotych premii za głos na Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich zaproponował swoim pracownikom szef jednej z dużych wielkopolskich firm. Przed wrzuceniem karty do urny trzeba zrobić jej zdjęcie. Pieniądze mają być wypłacane przy najbliższej wypłacie – opisuje serwis.

– Nie byłem przymuszony, żebym zmienił swoją kandydaturę, jestem przy niej, a dodatkowo jeszcze coś tam może wpadnie – mówi jeden z pracowników zakładu. Inny wskazuje: – Skreślę tego Trzaskowskiego, zrobię zdjęcie, a następnie skreślę Dudę i głos nie będzie ważny.

Przedsiębiorstwo, o którym mowa, ma główną siedzibę ma w Chociczy w powiecie średzkim. W jedenastu dużych magazynach budowlanych na terenie Wielkopolski zatrudnia łącznie kilkaset osób. Władze powiatu są oburzone działaniem przedsiębiorcy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Co cie gorszy? Pis tez płaci za głosy  i razem z kolegami codziennie to chwalisz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

@nie Istny idiota jakich nie brakuje który liczy na to że wrócą złote lata i że będzie tak jak 8 lat temu... Jan Wincenty już nie wróci a PO z Borysem wygląda tak pokracznie że aż strach nawet o nich myśleć. Chyba na prawdę wolał bym  mieć kota niż taki głupi święcący łeb jak przewodniczący PO. 

@Ulman Partia płaci, a tu mamy jawną korupcję, ciekawe czy ty przyznał byś taką premię uznaniową swoim pracownikom. 

Edytowano przez hubertb
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

podobno dom bez kota to głupota :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
28 minut temu, Ulman napisał:

No dobra , powoli dochodzimy do konkretów. Czyli jeśli zostanie wybrany , nie będzie miał żadnej możliwości by wiek emerytalny zmienić bo prezydent nie ma takich uprawnień. Jeśli tak to koledzy nie wiedzą co piszą lub po prostu kłamią.

głupi jesteś i tyle  ... pamiętaj ze prezydent morze podpisywać traktaty ... pamiętasz co kac zyski podpisał a raczej nie chciał pośrednia inicjatywa ustawodawcza 

tusiu pomorze 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
23 minuty temu, hubertb napisał:

 

@Ulman Partia płaci, a tu mamy jawną korupcję, ciekawe czy ty przyznał byś taką premię uznaniową swoim pracownikom. 

Partia płaci? Partia karmi i ochrania.....jak za komuny. 

Płaci ale po pierwsze nie swoimi pieniędzmi a po drugie pieniędzmi ludzi płaci za ich głosy

Czy bym przyznał? Na taki cel z pewnością nie ale jestem zdania że każdy może swoje własne pieniądze dowolnie spożytkować,  Może dawać premie za duże cycki, głosy nadwagę albo czyste buty. Może przegrać kasę w kasynie, dać Owsiakowi albo Rydzykowi , wydać na samochody, mieszkania czy nawet wybudować sobie piramidę jak mu się zachce.  

Roman, twierdzisz że Trzaskowski podpisze traktat o rozwiązaniu sejmu?  Jaka posrednia inicjatywa? Bez zatwierdzenia sejmu? Jakim cudem? Chętnie zapoznam się ze sposobem w jaki Trzaskowski spowoduje przedterminowe wybory bo co do wieku emerytalnego już ustaliliśmy że koledzy pisali idiotyzmy bez uzasadnienia.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
7 godzin temu, hubertb napisał:

Sam rafłaek nie podniesie jednak na następnych wyborach parlamentarnych dojdzie do zmiany sił jeśli rafał będzie na dokładkę sprawdzi się scenariusz o którym pisałem. ponadto uważam że będzie skutecznie opóźniał i przeszkadzał w tworzeniu jakiejkolwiek ustawy zgodnie zresztą z polityką swojej partii. W tym straszeniu opozycją akurat nie kto inny niż PO ma największe doświadczenie "moherowe berety" czy "zabierz babci dowód" to nie są wymysły pis. 

No popatrz. Aby to uczynić pewnie wykorzysta też wszelkie dostępne kruczki prawne? No i wtedy się okazać może że rządzenie przez stosowanie kruczków prawnych zjadło własne dzieci.😂 Zawsze twierdziłem że przyroda wykończy ich sama.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Tak swoją drogą, czytając sobie jakieś artykuły odnośnie finansów, ciekaw jest w jakim faktycznym stanie są finanse kraju. Nie chodzi mi o te krzyki opozycji, tylko czy można jakoś realnie określić kondycję naszych finansów publicznych. Chodzi mi o te wszystkie, niech będzie - "kruczki" o wykazywaniu jednych rzeczy, nieuwzględnieniu innych, kierowaniu na jakiś cel pieniędzy ze źródła, które nie jest uwzględniane w deficycie (jak np te 13te emerytury) itd. 

Jeśli jest tak źle, jak jęczy opozycja, to dla PiSu przegrana w wyborach parlamentarnych może być w sumie na rękę - będą mogli wskazać, że za nich było tak rewelacyjnie, na wszystko starczało, a teraz zła opozycja doszła do władzy i znowu kradnie. No ale przydałoby sie, żeby Adrian był prezydentem, bo mieliby kogoś, kto surowo patrzy na ręce nowo wybranym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OAntypiski było już o pomocy jaką zaproponował rząd dla hodowców w związku z koronawirusem ?? Bo nie mam czasu do tyłu czytać wypocin , jeden mnie rozbawił pisząc że nie głosuje na Dude bo to kłamca 😅 A k**wa szambiarz i jego środowisko ?? 

TYLKO FRAJER GŁOSUJE NA TRZASKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 godzin temu, Ulman napisał:

Też mogę ci przedstawić % fenomen. 10 letnie dziecko w ciągu roku "postarzeje " się o 10% a jego 40 letni ojciec tylko o 2,5% . Wniosek - ojciec starzeje się 4 razy wolniej od dziecka.😊

 a wolałbyś mieć lat 10 czy 40 ?;)         może inaczej np . ja mam 20 ha a ty masz 40 ha . ja dokupiłem 10 ha ,i mam 30 ha . a ty dokupiłeś 12 ha i masz 52 kto się lepiej rozwija.  pewnie napiszesz żę ten co ma 52 ha ale to bedzie nieprawda bo rozwój zawsze oznacza się w % w przeciwnym razie wielkie przedsiebiorstwa mogły by mieć dochód roczny np 1 mld $ a wzrost 0,5 % a mały wzrost o 1tys .$ a wzrost 10 %   i to przed tym małym lepsze perspektywy są .       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj