sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
Ulman    5574

Kto ciemny to pewnie to kupi

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Ulman przecież tylko ciemnota to kupuje i jeszcze się tym podnieca. 😃

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Denwer napisał:

79318450_3141370752552003_52947334090517

106604970_3141960169159728_8921989987131

Dziennikarze „Faktu” dotarli do wstrząsających szczegółów ułaskawienia pedofila przez prezydenta Andrzeja Dudę, które jego urzędnicy próbowali skrzętnie ukryć. Z informacji gazety wynika, że ułaskawiony przestępca seksualny wykorzystywał własną, nieletnią wówczas córkę.

 

Człowiek ten przez lata (2006-2011) był sprawcą przemocy domowej – upijał się i znęcał nad konkubiną i ich córką, która wówczas nie miała nawet piętnastu lat. Przytrzymywał ją, bił ręką w twarz, a drugą ręką dotykał jej krocza. Do tego zmuszał ją do wykonywania posuwistych ruchów na swoim członku.

 

 

Sąd Apelacyjny w wyroku, który wydał w 2013 roku ponad wszelką wątpliwość stwierdził, iż oprawca wykorzystywał seksualnie córkę przez „stosunkowo długi okres” i że robił to wielokrotnie oraz ze znaczną częstotliwością.

 

Skazany nie przyznawał się do winy, ale mówił, że kładł się i sypiał z dzieckiem. Sądy kolejnych instancji nie dały się przekonać. Za całkowicie wiarygodne uznały zeznania dziewczynki. Słowa małej potwierdzili też jej wychowawca ze świetlicy, ciocia oraz biegła psycholog, która ją badała. To właśnie na podstawie takiego badania ustalono, że ułaskawiony pedofil onanizował się rączkami dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
44 minuty temu, jacus napisał:

dobrze ze many nie wie ze polanski to zyd bo by juz komentowal- polanski w polsce nie popelnil zadnego przestepstwa, jedynie mozna przeprowadzic ekstradycje do usa, zreszta niedawno toczyly sie o to sadowe boje,  zero go chcial wydac amerykanca, niedawno po 25 latach namierzono jednego i go wyslali do usa-- zaden normalny kraj nie wydaje swoich obywateli innemu tylko sadzi go u siebie.......

chleba i igrzysk-to znane od starozytnosci haslo, tysiace lat minelo i nic sie nie zmienilo.

 

Jacuś to jesteś w wielgachnym błędzie. Polański to nasze dobro narodowe i w przeciwieństwie od autora "Malowanego ptaka" czy też nijakiego Grossa który nigdy i nigdzie nie splamił honoru Polaka. Ta trzynastolatka którą prz***leciał to jak POwiadają nasi hierarchowie purpurowi znawcy w piśmie świętym sama tego chciała i się POdłożyła - sława i tylko sława jej się przyśniła albo marzenia zakompleksionych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
23 godziny temu, dysydent napisał:

jeśli tak zrobią to obaj durnie
debata na temat - "dlaczego ja będę lepszym prezydentem" upoważnia do uproszczeń i właśnie samodzielności w kreowaniu linii tematycznej debaty co też jest i miarą przydatności do tej funkcji.
Co bystrzejszy szybko skwituje że sprawy zbyt techniczne nie mogą być tematem takich debat z samych ograniczeń ram czasowych i co najwyżej krótko można że np w polityce zagranicznej nie ma reguł po za jedną - preferować tylko takich którzy więcej tracą niż zyskują na relacjach z moim krajem niż mój kraj a tych drugich gonić choćby i siłą. 
na potrzeby takiej debaty taki slogan powinien wystarczyć a jeśli by drugi zaczął drążyć co np z Niemieckimi inwestycjami w Polsce zrobi jeśli okaże się że więcej niemiecki właściciel zarobi niż polski pracownik to wtedy ów slogan jest gotową odpowiedzią i tylko techniczne możliwości a to prawne czy wręcz braku alternatywy mogą być przeszkodą i co najwyżej na ile funkcja prezydenta pozwala takie przeszkody usuwać.

Każdy inny temat można uprościć, skrócić i na każde pytanie można odpowiedzieć relatywnie krótko. Kwestia umiejętności tzw "interpersonalnych" i to właśnie debata twarzą w twarz defekty tych umiejętności obnaża.... porównuje u rozmówców

ktoś tam wyżej i niejeden napisał że debat nie oglądał
bardzo słusznie. tych aranżowanych jak cyrkowe przedstawienie która małpa celniej przez kółko z ogniem  przeskoczy to i nie ma czego.

Lepszym hasłem było by "moja wizja prezydentury"  tyle  że w tej turze nikt na program nie będzie głosował a przeciw lub za. Co do samej debaty, można się odpowiednio przygotować do każdej rozmowy. Potrzebne są tylko chęci, a tego brakuje u obu kandydatów i liczą na pomoc z zewnątrz.

19 godzin temu, hubertuss napisał:

 

Nie podobno ustawiło tylko na pewno Mało tego, ze pytania były śmieszne to jeszcze z tymi kamerami go w konia zrobili. Debata tvn u i portali internetowych zakładała własnie interakcję między kandydatami tj wzajemne pytania i riposty a także swobodną wypowiedź. Niestety Duda nigdy się na to nie zgodzi. Zauważ, że takie debaty były zawsze. natomiast przed tymi wyborami debatę zorganizowano tylko w tvp i w dość specyficzny sposób jak nigdy. Bo uczestnicy nie mogli ze sobą polemizować. Wszystko było dokładnie ustawione i kontrolowane tak by nie dopuścić do sytuacji nie wygodnych dla Dudy.

Jak dla mnie, skoro stacje się nie doszły do porozumienia, to może być trzy debaty, po jednej na stacje. Kolejna wędrówka po kraju aby przekonać przekonanych nie ma sensu. Tylko że widownia będzie czekać nie na dyskusję a na to, na czym się przeciwnik wyłoży.

17 godzin temu, hubertuss napisał:

 

Niestety tego się obawiam, ze trochę zabraknie głosów Trzaskowskiemu. Dlatego już nie raz tu pisałem, że Hołownia w drugiej turze miał by większe szanse pozyskać dodatkowych wyborców i pokonać kiepskiego prezydenta Dudę.

Nie martw się :). Wkrótce wybory do parlamentu, wtedy się będzie działo.

10 godzin temu, Ywa napisał:

Także udowadniasz, iż jest przykładem osoby mniej wykształconej, która osiągnęła tzw. "życiowy sukces", ale w sposób nieuczciwy oraz łajdacki i jest osobą niegodną zaufania. A przykład pozytywny?

"Proszę nie obrażać Pana Prezydenta" 🤣

1 godzinę temu, Denwer napisał:

107045769_3349588968386455_8592723511678

Pięć piw poproszę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może jaki pisior wytłumaczy jak to jest że skazany za tak ochydny czyny na własnym dziecku po odsiadce wraca do wspólnego domy... A ma zasadzony zakaz zbliżania się.... I o to za łamanie tego zakazu zostaje on mu zniesiony gdzie powinien trafić z powrotem do więzienia za to.... Co to kurla jest za ochrona ródziny i gdzie te wzorowe zachowanie skoro łamał zakaz sądowy... To jest jakiś cyrk 🤮

Może @Sean😋 jako propagator katolickich wartości 😜i wróg" inności " wie o co tu chodzi ? Czy może jest to sprawa rodzinna? 😋

 

 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

Deszcz przestał padać - idę na grzyby - kurek aż żółto w moim junijnym zresztą lasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, dsbh napisał:

 

"Proszę nie obrażać Pana Prezydenta" 🤣

 

Poczytaj jeszcze raz, przecież to  @many12  napisał, że nie wytrzyma do siana i padły spod jego klawiatury niepochlebne wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

no nie wierze w końcu  jakiś emeryt zaczyna sobie to wszystko przeliczać i wychodzi, że coś mu tu się nie zgadza :D Andzrej i rząd dali za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ogarek napisał:

Dziennikarze „Faktu” dotarli do wstrząsających szczegółów ułaskawienia pedofila przez prezydenta Andrzeja Dudę, które jego urzędnicy próbowali skrzętnie ukryć. Z informacji gazety wynika, że ułaskawiony przestępca seksualny wykorzystywał własną, nieletnią wówczas córkę.

 

Człowiek ten przez lata (2006-2011) był sprawcą przemocy domowej – upijał się i znęcał nad konkubiną i ich córką, która wówczas nie miała nawet piętnastu lat. Przytrzymywał ją, bił ręką w twarz, a drugą ręką dotykał jej krocza. Do tego zmuszał ją do wykonywania posuwistych ruchów na swoim członku.

 

 

Sąd Apelacyjny w wyroku, który wydał w 2013 roku ponad wszelką wątpliwość stwierdził, iż oprawca wykorzystywał seksualnie córkę przez „stosunkowo długi okres” i że robił to wielokrotnie oraz ze znaczną częstotliwością.

 

Skazany nie przyznawał się do winy, ale mówił, że kładł się i sypiał z dzieckiem. Sądy kolejnych instancji nie dały się przekonać. Za całkowicie wiarygodne uznały zeznania dziewczynki. Słowa małej potwierdzili też jej wychowawca ze świetlicy, ciocia oraz biegła psycholog, która ją badała. To właśnie na podstawie takiego badania ustalono, że ułaskawiony pedofil onanizował się rączkami dziecka.

O tym, że Andrzej Duda ułaskawił mężczyznę na prośbę pokrzywdzonych, informuje również Prokuratura Krajowa. "To one same (matka i córka skazanego) wystąpiły z wnioskiem o skrócenie tego zakazu. Pokrzywdzone argumentowały, że mężczyzna pracuje, pomaga finansowo swojej rodzinie i wspiera ją w życiu codziennym. Nie pije również alkoholu, co było wcześniej przyczyną konfliktów rodzinnych. Córka skazanego, dziś już dorosła osoba, deklaruje, że w pełni wybaczyła ojcu, a orzeczony wobec niego zakaz kontaktowania się z rodziną działa na jej niekorzyść" - czytamy w komunikacie z 1 lipca.

Potwierdzałyby to słowa matki nastolatki, do której dotarli - i z którą mieli rozmawiać - dziennikarze portalu wPolityce.pl. - Przecież prezydent nam pomógł, jestem mu za to wdzięczna. Nie chcę być wykorzystywana i pragnę żyć normalnie, w spokoju dla moich bliskich. Od lat walczyłam, pisałam pisma. Konkubent jest dzisiaj innym człowiekiem, który nam pomaga i chcemy z nim być. Apeluję, by dać nam spokój i nie zajmować się naszym życiem - mówi kobieta.

https://wiadomosci.wp.pl/ulaskawienie-pedofila-fakt-mial-dotrzec-do-szczegolow-sprawy-6527879346583169a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
2 godziny temu, ogarek napisał:

Może jaki pisior wytłumaczy jak to jest że skazany za tak ochydny czyny na własnym dziecku po odsiadce wraca do wspólnego domy

Ułaskawił jeszcze między innymi najebanego w cztery d*py cyklistę. Nie rozumiem, jak można za takie coś pójść do kicia. Przecież, taki gościu jest lepiej widoczny z daleka niż kamizelka odblaskowa i nie stanowi żadnego zagrożenia, wręcz wzbudza sympatię i zaciekawienie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

@thor1984 ile płacisz za śmieci ? Bo strasznie drogo w tym Garwolinie, 100 zł miesięcznie. U mnie cena poszła w górę 100%, ale za segregowane nawet połowy tego nie płacę. Za niesegregowane 10 zł więcej.

1 godzinę temu, Ywa napisał:

Poczytaj jeszcze raz, przecież to  @many12  napisał, że nie wytrzyma do siana i padły spod jego klawiatury niepochlebne wyrazy.

Oj, nie zrozumiałaś. Chyba faktycznie mam ciężkie poczucie humoru :(.

2 godziny temu, ogarek napisał:

A to pokazali :).

Patrząc na te kilka lat różnicy, teraz chyba jest większa agresja.

 

2 godziny temu, ogarek napisał:

Może jaki pisior wytłumaczy jak to jest że skazany za tak ochydny czyny na własnym dziecku po odsiadce wraca do wspólnego domy... A ma zasadzony zakaz zbliżania się.... I o to za łamanie tego zakazu zostaje on mu zniesiony gdzie powinien trafić z powrotem do więzienia za to.... Co to kurla jest za ochrona ródziny i gdzie te wzorowe zachowanie skoro łamał zakaz sądowy... To jest jakiś cyrk 🤮

Może @Sean😋 jako propagator katolickich wartości 😜i wróg" inności " wie o co tu chodzi ? Czy może jest to sprawa rodzinna? 😋

 

https://www.o2.pl/informacje/tragiczna-zbrodnia-na-pomorzu-zaatakowal-zone-siekiera-wszystko-widzialy-dzieci-6525980625095552a

Jak to było, wolne sądy czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
1 godzinę temu, Ywa napisał:

Poczytaj jeszcze raz, przecież to  @many12  napisał, że nie wytrzyma do siana i padły spod jego klawiatury niepochlebne wyrazy.

Ywa co to znaczy "niepochlebne" - wiem, że prawda często o ścianę się odbija ale zawsze coś morze dotrze do adresata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Sorry winetu ale przez takich cyklistów poza terenem zabudowanym były wyroki na kierowcach. Moim zdaniem zakaz zbliżania był z konkretnego powodu i mógł zostać uchylony w inny sposób... Prezydent robi za sprawiedliwego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Z ludzi którzy nie poszli głosować w 1 turze a pójdą w drugiej widziałem sondaż że 70 % to mają być wyborcy Dudy🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

A może to jest prezydęt???


Zobaczymy... Oby to się nie był zrobił rosyjski rekord frekwencji - 90%+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
3 godziny temu, ogarek napisał:

Może jaki pisior wytłumaczy jak to jest że skazany za tak ochydny czyny na własnym dziecku po odsiadce wraca do wspólnego domy... A ma zasadzony zakaz zbliżania się.... I o to za łamanie tego zakazu zostaje on mu zniesiony gdzie powinien trafić z powrotem do więzienia za to.... Co to kurla jest za ochrona ródziny i gdzie te wzorowe zachowanie skoro łamał zakaz sądowy... To jest jakiś cyrk 🤮

Może @Sean😋 jako propagator katolickich wartości 😜i wróg" inności " wie o co tu chodzi ? Czy może jest to sprawa rodzinna? 😋

 

 

Pewnikiem jest tam zameldowany. Do siebie go przemelduj, to jego ofiarom ulżysz, a i pomagiera mieć będziesz, skutkiem czego, na af więcej czasu spędzać mógł będziesz. A tak na marginesie, to przecież Ty taki „inności” nie przeciwnik, to czegóż się zboczeńca czepiasz? 😉😋


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
1 godzinę temu, dsbh napisał:

@thor1984 ile płacisz za śmieci ? Bo strasznie drogo w tym Garwolinie, 100 zł miesięcznie. U mnie cena poszła w górę 100%, ale za segregowane nawet połowy tego nie płacę. Za niesegregowane 10 zł więcej.

Oj, nie zrozumiałaś. Chyba faktycznie mam ciężkie poczucie humoru :(.

A to pokazali :).

Patrząc na te kilka lat różnicy, teraz chyba jest większa agresja.

 

https://www.o2.pl/informacje/tragiczna-zbrodnia-na-pomorzu-zaatakowal-zone-siekiera-wszystko-widzialy-dzieci-6525980625095552a

Jak to było, wolne sądy czy jakoś tak.

Ja płacę 16 zł od osoby za miesiąc za segregowane więc za swoją rodzinę wychodzi mi 960 zł rocznie. Akurat jestem trochę zorientowany w tym temacie i nie wiem czemu PiS i PAD tak chętnie wszystkie obciążenia zwalają na samorządy. Oni tylko dają a kto inny zabiera 😁 Tak samo było kiedyś z lekami. Jak babcia żyła poszłem wykupić receptę a tam darmowy okazał się tylko jeden i to który i tak kosztował coś koło 6 zł.  Widzisz dziadek ślepo nie wierzy, przeliczył i wyciągnął wnioski. Sporo osób jednak nie analizuje,cieszą się że dostali 1000 , nie ważne że oddadzą go z nawiązką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, ogarek napisał:

Może jaki pisior wytłumaczy jak to jest że skazany za tak ochydny czyny na własnym dziecku po odsiadce wraca do wspólnego domy... A ma zasadzony zakaz zbliżania się.... I o to za łamanie tego zakazu zostaje on mu zniesiony gdzie powinien trafić z powrotem do więzienia za to.... Co to kurla jest za ochrona ródziny i gdzie te wzorowe zachowanie skoro łamał zakaz sądowy... To jest jakiś cyrk 🤮

Może @Sean😋 jako propagator katolickich wartości 😜i wróg" inności " wie o co tu chodzi ? Czy może jest to sprawa rodzinna? 😋

 

 

 Sean pedofilów i tych odmiennej orientacji raz dwa by wyleczył z ich przypadłości. Powtarzam po raz kolejny, przeceniasz mnie, nie mam wpływu na decyzje Prezydenta RP ani nie znam sprawy.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Jak ktoś chce prawdy to ją znajdzie, a jak ktoś chce dalej kłamstw i szamba TWNowego to niech się dalej w tym tapla:) Siema towarzysze :)

  • Like 2
  • Haha 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj