sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 minuty temu, lukasz222 napisał:

zapoznaj się z pojęciem "plucie jadem" a później go używaj, już odpowiednio ;)  nie żebyś sam zaczął temat Kościoła nawiązując do TV Trwam, ale Ty widać bez względu na wszystko brniesz we własnym kierunku w dyskusji. I w sumie już chyba sam sie w tym pogubiłeś ;)

Za młody jesteś synku żeby mnie uczyć.   :)   Dlatego ci takie trzaski mózg piorą.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, lukasz222 napisał:

Warszawa się przejechała? Bo? Gadać dla gadania to i ja mogę.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co to jest normalna rodzina? Za PO strzelali do normalnych rodzin? 

Właśnie strzelali do górników ,studentów na juwenaliach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
1 minutę temu, Sean napisał:

Za młody jesteś synku żeby mnie uczyć.   :)   Dlatego ci takie trzaski mózg piorą.   :P

Z nas dwoje to raczej Ty udowadniasz wypranie mózgu, poćwicz argumentację, to może pójdzie Ci trochę lepiej układanie zdań ;)

 

2 minuty temu, Ursus932 napisał:

Właśnie strzelali do górników ,studentów na juwenaliach

Ale czy któraś władza dyskryminowała "normalne" rodziny, niszczyła je? Bo to właśnie było sugerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
13 minut temu, Sean napisał:

No chciałbym pogadać o właśnie Kościele

Cos mi sie wydaje że z Toba to tylko o kosciele można pogadać A wskazuje na to hymn narodowy Narodu Cherokee w twojej zakładce "o mnie"  A o rolnictwie to nie bardzo sie wypowiadasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, lukasz222 napisał:

Z nas dwoje to raczej Ty udowadniasz wypranie mózgu, poćwicz argumentację, to może pójdzie Ci trochę lepiej układanie zdań ;)

 

 

Jak adwersarz taka argumentacja  :)  nawet mi się nie chce układać zdań dla kogoś takiego jak ty, dałeś choć złotówkę Rydzykowi żeby go krytykować? ja nie dałem i nie interesuje mnie kto mu daje i co on robi, sam będzie za siebie odpowiadał.

3 minuty temu, debrzyna napisał:

Cos mi sie wydaje że z Toba to tylko o kosciele można pogadać A wskazuje na to hymn narodowy Narodu Cherokee w twojej zakładce "o mnie"  A o rolnictwie to nie bardzo sie wypowiadasz 

A wiesz że nie chce mi już się wypowiadać o rolnictwie, wolę zdecydowanie jak już o d*pie Marysi.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Głupie pyskówki zachowaj dla ziomków, jeśli u was takie standardy. Argumentować trzeba umieć i trzeba wiedzieć o czym się chce dyskutować. Czy dałem złotówkę Rydzykowi? A bo to jedną. Tylko że nie z własnej woli, bo rządowe granty dostaje bez względu na to czy społeczeństwo tego chce czy nie, poparcie kosztuje, w sumie nawet on sam się z tym nie ukrywa ;) ale skąd Ty możesz to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty od rządu niczego nie dostajesz z pieniędzy podatników?

5 minut temu, lukasz222 napisał:

Głupie pyskówki zachowaj dla ziomków, jeśli u was takie standardy. Argumentować trzeba umieć i trzeba wiedzieć o czym się chce dyskutować. Czy dałem złotówkę Rydzykowi? A bo to jedną. Tylko że nie z własnej woli, bo rządowe granty dostaje bez względu na to czy społeczeństwo tego chce czy nie, poparcie kosztuje, w sumie nawet on sam się z tym nie ukrywa ;) ale skąd Ty możesz to wiedzieć

 

3 minuty temu, debrzyna napisał:

I to będzie dobry temat dla Ciebie proponuje założyć nowy temat O d..pie Maryny i innych też 

Nie śmiałem ci tego proponować, ale skoro chcesz?  :D

Załóż pogadamy tam.  :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, Sean napisał:

Dotrze w końcu do ciebie że PO  nic nie robiło i wyprzedawało za bezcen majątek narodowy, więc nie pier*ol jak to dobrze rządzili i nie było zadłużenia, im starczało by żyć.

No właśnie i po jego gębie widać że będzie robił wszystko by kłaść rządowi kłody pod nogi i ma w d*pie zwykłych ludzi.

Nigdzie nie napisałem, że dobrze rządzili, tępy wyznawco pisu. Poprosiłem o konkretne kwoty. Będąc ułomnym umysłowo nawet tego nie potrafisz znaleźć. Jak sam nie potrafisz , to poproś kolegów. Jak znajdziesz , to je tu wpisz , a potem będziemy dyskutować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Jeżeli można - nie ustaliliście jeszcze czy Sin dał. On sobie chyba uświadomił ale siedzi cicho 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, jacek1296 napisał:

Nigdzie nie napisałem, że dobrze rządzili, tępy wyznawco pisu. Poprosiłem o konkretne kwoty. Będąc ułomnym umysłowo nawet tego nie potrafisz znaleźć. Jak sam nie potrafisz , to poproś kolegów. Jak znajdziesz , to je tu wpisz , a potem będziemy dyskutować dalej.

No jesteś sam ułomny umysłowo skoro nie możesz zrozumieć że jak ktoś nic nie robi, a żyje z wyprzedaży majątku to jak może mieć zadłużenie większe od tego który coś robi? to ty napisz może ile zrobili dróg za ich rządów to będziesz miał odp.

2 minuty temu, DTaras napisał:

Jeżeli można - nie ustaliliście jeszcze czy Sin dał. On sobie chyba uświadomił ale siedzi cicho 😉

Pisałem że nic nie dałem i nie ukrywam że ksiądz który wierzy w kasę nic dla mnie nie znaczy.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Jak tylko wpiszesz te kwoty zadłużenia, wtedy ci odpiszę. Kwoty konkretne w złotych polskich. Inaczej dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
5 godzin temu, staszek131415 napisał:

Bo widzisz Polak nigdy nie głosuje za czymś tylko przeciwko czemuś🤔:) przecież już kiedyś tłumy krzyczały uwolnij nam Barabasza(Trzaskoski) Jezusa na krzyż z nim (Duda)

za***ista analogia, tym bardziej że tłum był judzony przez kapłanów.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, jacek1296 napisał:

Jak tylko wpiszesz te kwoty zadłużenia, wtedy ci odpiszę. Kwoty konkretne w złotych polskich. Inaczej dyskusja nie ma sensu.

Jeden ma rozwalonego ciapka i zero kredytów, bo nawet mu nikt nie da, drugi nowoczesny park maszynowy, wypolbrukowane podwórko, no ale sporo kredytów, i co, będziesz twierdził że ten z zadłużeniem to bankrut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, ogarek napisał:

Ale pismaki sraczki dostali... Hehe dobrze wiemy pany ze dudus tylko w pierwszej turze miał szansę na reelekcję..... W drugiej jest pozamiatany bo nie ma potencjału aby przyciągnąć elektorat który jest poprostu przeciw niemu i nie ma na to szans..... Wiec będzie trzaskac jak cholera bo tam jest moc... 🤣🤣🤣🤣

aLE się ubawiłem on jest w stanie przyciągnąć gumę w gaciach po wczorajszym wieczorze łgarz i kłamca przekręca fakty że 58% wyborców było przeciwko Dudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, lukasz222 napisał:

W takiej skali i z taką łatwością jak ojczulek "poparcie"? Nie :)

Może się wysilisz I podasz jakieś liczby ? Ile to dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
1 godzinę temu, Sean napisał:

Bo tylko jedna partia jest za normalną rodziną, to kogo kościół ma popierać?

Yyyyyyy czy aby, od tego żaru z nieba, nie zapędziłeś się troszeczkę? Kościół a szczególnie hierarchowie nie są od popierania takiej czy innej ekipy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, jacus napisał:

wiedza sasiedzi jak kto siedzi- gdy beda pelne wyniki sprawdze dane z komisji wyborczej ze szkoly adriana, tam gdzie mieszkal ,a w krakowie jakie mial ??? no i wisienka na torcie komisja w szpitalu  wiadomej specjalizacji-stawiam transporter wodki ze adrian wygrywa tam w I turze😛

otworzyles juz brame ?? nie walnales sie w glowe jak ten ktory napisal  ten tekst ??  a tak na marginesie popatrz na tych co wywieszaja flagi a potem pomysl co o nich sadzisz tak calkiem prywatnie- potem zestaw to i wyciagnij wnioski .

znasz taki wiersz-tak rzadko na moich wargach... przeczytaj wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.

koniec piesni, siano czeka, od rana mialo padac i grzmiec a tu slonce- nawet prognoza klamie.... jak zyc ,jak zyc 

 

Pewnie dostałeś przepustkę po głosowaniu ? Z tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mirro napisał:

Yyyyyyy czy aby, od tego żaru z nieba, nie zapędziłeś się troszeczkę? Kościół a szczególnie hierarchowie nie są od popierania takiej czy innej ekipy. 

No właśnie Ty coś wiesz że jest żar, a u mnie chłodnawo.   :P a są od ganienia władzy jak robił to Jan Paweł II? wtedy Ci się to podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392
32 minuty temu, jacek1296 napisał:

Nigdzie nie napisałem, że dobrze rządzili, tępy wyznawco pisu. Poprosiłem o konkretne kwoty. Będąc ułomnym umysłowo nawet tego nie potrafisz znaleźć. Jak sam nie potrafisz , to poproś kolegów. Jak znajdziesz , to je tu wpisz , a potem będziemy dyskutować dalej.

Tydzień urlopu plus tydzień moderacji.

Z kulturą panowie!!!

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Skąd się ta lemingoza bierze? I to jeszcze na wsi, przecież trzeba mieć nierówno pod sufitem, by być rolnikiem i głosować na tych co odpowiadają za upadek i wyprzedaż za grosze rolnictwa, stoczni, banków ... Ursusa. Naoglądają się komunistycznych mediów TWNowych i myślą że wszystkie rozumy pozjadali, a poza słomą z gumiaków, prostackie buractwo wyłazi, prymitywizm i nienawiść. Żałosne.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze Panie Moderatorze, na mnie może Pan dzisiaj liczyć że się podporządkuję, od rana mam dobry humor.  :)  Tylko żeby mnie nie prowokowali, bo jak babcię kocham nie wycymom.  :P chyba na burzę wszystko takie nerwowe.  :D

9 minut temu, Bartek933 napisał:

 

Z kulturą panowie!!!

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj