sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1949

Propaganda to na ludzi dopiero zaczyna działać. Nagle się okazuję iż lepiej aby Duda wygrał gdyż "niemiec tu będzie rządził" Jakby miało to coś wspólnego. Duda to wygra i chu mu w krzyż. My to wszystko będziemy musieli unieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Za PO też był Toruń i była próba sprzedania lasów Państwowych dla spłacenia żydów tak było za PO tylko szybko się zapomina o tym .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po Dudzie wiem czego można się spodziewać, a po Trzaskowskim domyślam się że na pewno niczego dobrego, pokazał już w Warszawie swoje rządy. Więc nie ma o czym nawet gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wyborcą Trzaskowskiego nie jestem, ale to zabawne, że im dalej od Warszawy tym więcej krytykantów jego władzy, dość krótkiej w sumie 😉 ale Ty pewnie Warszawianin z dziada pradziada, wiesz lepiej.

Jeszcze bardziej zabawne, że wiesz czego sie spodziewać po Dudzie i wciąż dla Ciebie to dobry wybór. No cóż, Hitler też wygrał w demokratycznych wyborach :)

Nie przypominam sobie żeby członkowie rządu PO-PSL czy SLD odstawiali jakieś tańce na antenie TV TRWAM, która od zawsze faworyzuje jedną opcję polityczną. Ale ja to w sumie wróg narodu wg obecnych standardów, więc sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Gdyby policzyć głosy Trzaskowskiego, Hołowni i Biedronia, to Duda ma niewiele mniej sam od nich trzech. PSL się przejechało na koalicji z PO i lewicą i z Kukizem chyba również. Także tutaj kilka głosów Duda może uzyskać. Ponadto jak mi ktoś powie że Konfederacja poprze Trzaskowskiego, który jest za UE to odpowiem dobry żart.

Teraz to co mnie ciekawiło najbardziej :).

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wyniki-wyborow-prezydenckich-2020-w-tych-miastach-wygrywa-ra,nId,4581944

Gdzie Warszawa ?

Najlepsze na koniec.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wyniki-wyborow-2020-robert-biedron-wysoko-przegrywa-w-slupsk,nId,4582063#iwa_source=special

No szału "ni ma" a taki ładny był amerykański szkoda :).

2 minuty temu, lukasz222 napisał:

Nie przypominam sobie żeby członkowie rządu PO-PSL czy SLD odstawiali jakieś tańce na antenie TV TRWAM, która od zawsze faworyzuje jedną opcję polityczną. Ale ja to w sumie wróg narodu wg obecnych standardów, więc sie nie znam

Trwam jest prywatną stacją także może "tańczyć" jak chce 🤣.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Warszawa już się na nim przejechała.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, lukasz222 napisał:

 

Nie przypominam sobie żeby członkowie rządu PO-PSL czy SLD odstawiali jakieś tańce na antenie TV TRWAM, która od zawsze faworyzuje jedną opcję polityczną. Ale ja to w sumie wróg narodu wg obecnych standardów, więc sie nie znam

Bo tylko jedna partia jest za normalną rodziną, to kogo kościół ma popierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 minuty temu, debrzyna napisał:

Z pisowską kasą

Raczej z darczyńców o których ciągle "zabiega" dyrektor. Pamiętaj że wpłaty "idą" też z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Warszawa się przejechała? Bo? Gadać dla gadania to i ja mogę.

1 minutę temu, Sean napisał:

Bo tylko jedna partia jest za normalną rodziną, to kogo kościół ma popierać?

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co to jest normalna rodzina? Za PO strzelali do normalnych rodzin? Albo za SLD? Po drugie jaki kościół? Co Rydzyk ma wspólnego z kościołem, oprócz tego że się nim zasłania? Masz pojęcie o tym co jest zapisane w Piśmie Św? Wątpię, gdybyś miał, wiedziałbyś że trafiłbyś na wieczne potępienie, razem z tymi wszystkimi których próbujesz tu wybielać. Tępota, tępota i jeszcze raz propaganda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
3 minuty temu, Sean napisał:

tylko jedna partia jest za normalną rodziną

A które sa przeciw takiej rodzinie bo jakoś nie doczytałem 

1 minutę temu, dsbh napisał:

"zabiega"

Raczej wymusza na babciach bo dziadki nie bardzo sie dają

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

3 minuty temu, lukasz222 napisał:

Warszawa się przejechała? Bo? Gadać dla gadania to i ja mogę.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co to jest normalna rodzina? Za PO strzelali do normalnych rodzin? Albo za SLD? Po drugie jaki kościół? Co Rydzyk ma wspólnego z kościołem, oprócz tego że się nim zasłania? Masz pojęcie o tym co jest zapisane w Piśmie Św? Wątpię, gdybyś miał, wiedziałbyś że trafiłbyś na wieczne potępienie, razem z tymi wszystkimi których próbujesz tu wybielać. Tępota, tępota i jeszcze raz propaganda.

Nie ucz mnie co jest zapisane w Piśmie Świętym, dlaczego wmawiasz mi Rydzyka jak ja pisałem o kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Nie wiem, może dlatego ze dla tych których tak usilnie popierasz Rydzyk jest przykładem wspaniałego sługi Kościoła? Po drugie może dlatego że odniosłeś sie do wpisu o Trwam, używając przy tym zwrotu "kościół"? Sam nie wiesz co piszesz najwidoczniej. Pisma też nie znasz, ale spokojnie, uczył Cię nie będę, bo to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, debrzyna napisał:

A które sa przeciw takiej rodzinie bo jakoś nie doczytałem 

 

Jeżeli któraś dopuszcza jakieś chore związki między ludźmi to jest przeciwko normalnej rodzinie składającej się z "chłopa i baby" wszystko inne jest odchyłkiem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Konfederacja raczej nie dopuszcza takich chorych związków ;) Ale ma za mało kasy, żeby mieć duże poparcie :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, lukasz222 napisał:

Nie wiem, może dlatego ze dla tych których tak usilnie popierasz Rydzyk jest przykładem wspaniałego sługi Kościoła? Po drugie może dlatego że odniosłeś sie do wpisu o Trwam, używając przy tym zwrotu "kościół"? Sam nie wiesz co piszesz najwidoczniej. Pisma też nie znasz, ale spokojnie, uczył Cię nie będę, bo to nic nie da

Nie będziesz bo nie masz zielonego pojęcia co to jest kościół, ty kościół widzisz jako siedzibę księdza.

Przed chwilą, Kallina86 napisał:

Konfederacja raczej nie dopuszcza takich chorych związków ;) Ale ma za mało kasy, żeby mieć duże poparcie :P 

Wszystko się okaże kogo teraz poprze, to się przekonamy czy nie popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
3 minuty temu, Sean napisał:

Nie będziesz bo nie masz zielonego pojęcia co to jest kościół, ty kościół widzisz jako siedzibę księdza.

nie, kościół to budynek sakralny. To o czym byś pewnie chciał gadać to Kościół. Nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym chciałbyś chojraczyć, zamiast argumentów unikanie odpowiedzi. Baw się dalej w swojej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Sin! Wolno zapierdzielić napastnika siekierą i pozostać wierzącym? Odpowiedz bo to robi się interesujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, lukasz222 napisał:

nie, kościół to budynek sakralny. To o czym byś pewnie chciał gadać to Kościół. Nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym chciałbyś chojraczyć, zamiast argumentów unikanie odpowiedzi. Baw się dalej w swojej piaskownicy.

No chciałbym pogadać o właśnie Kościele, tylko nie z kimś kto pluje jadem, a jak pluje jadem na kościół Rydzyka, to jakie może mieć pojęcie o Kościele?   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Sean napisał:

No jacuś pewnie liściem z buraków do tej pory, teraz kupił rolkę papieru toaletowego i rżnie nowoczesnego.   :P

Bo wiesz najgorzej jak dziad dorobi się torby to k**wa nie wie na którym ramieniu nosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
1 minutę temu, Sean napisał:

No chciałbym pogadać o właśnie Kościele, tylko nie z kimś kto pluje jadem, a jak pluje jadem na kościół Rydzyka, to jakie może mieć pojęcie o Kościele?   :)

zapoznaj się z pojęciem "plucie jadem" a później go używaj, już odpowiednio ;)  nie żebyś sam zaczął temat Kościoła nawiązując do TV Trwam, ale Ty widać bez względu na wszystko brniesz we własnym kierunku w dyskusji. I w sumie już chyba sam sie w tym pogubiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj