sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Alamo    1514
6 minut temu, Ulman napisał:

LGBT to straszak na ciemnotę a najbardziej promuje ich PIS. Kto myśli , wie o tym dokładnie.

Wynik Biedronia i Kamysza świadczy o tym że ich elektorat już oddał głos na Trzaskowskiego w pierwszej turze.Trzaskowskiemu więc od nich nie przybędzie.Przy Kamyszu zostali tylko ci dla których głosowanie na Trzaskowskiego,kandydata od spraw płciowych, jest po prostu nie do przyjęcia.Ten elektorat odda głos na prezydenta Dudę.Co zrobią Konfederaci ?skoro to patrioci to nie oddadzą głosów na Trzaskowskiego tylko na prezydenta. Jedno trzeba przyznać,że Tygrysa została fretka,ruchliwa hałaśliwa,jak się zsika to cuchnie ale w sumie niegroźna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, jacus napisał:

ramzes -jako typowy wyborca pis-u masz slabe rozeznanie, nie wiesz ze deflacja oznacza spadek cen ?? poszukaja sobie - wpisz sobie odpowiednia fraze i bedziesz wiedzial w ktorych latach to bylo-jak nie potrafisz ,to juz twoj problem..

dla przykladu -placa minimalna - pis-iorku zanim cos napiszesz to sprawdz...to nie kurwizja tu sie nie klamie.

https://www.pit.pl/wynagrodzenie-minimalne/archiwum-wynagrodzenie-minimalne-923042

dac ci nagranie pinokia ze sowy i przyjaciol ?? czy sam sobie poszukasz- wpisz- bo ci ludzie tacy glupi sa,naprawde... koniec cytatu ,  posluchaj co tam pinokio mowil o takich jak ty 

I to tyle? Najwięcej to ty mnie obraziłeś w swoim poście zamiast podać konkrety czym PO się przysłużyło Polakom. Czekam nadal bo nie będę się z tobą wdawał w głupie wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18
8 minut temu, jacus napisał:

ramzes -jako typowy wyborca pis-u masz slabe rozeznanie, nie wiesz ze deflacja oznacza spadek cen ?? poszukaja sobie - wpisz sobie odpowiednia fraze i bedziesz wiedzial w ktorych latach to bylo-jak nie potrafisz ,to juz twoj problem..

dla przykladu -placa minimalna - pis-iorku zanim cos napiszesz to sprawdz...to nie kurwizja tu sie nie klamie.

https://www.pit.pl/wynagrodzenie-minimalne/archiwum-wynagrodzenie-minimalne-923042

masz tam lata rzadow pierwszego pis-u, jaka byla wtedy ???     niecaly 1000 zl ??? i co na to odpowiesz ??

 

dac ci nagranie pinokia ze sowy i przyjaciol ?? czy sam sobie poszukasz- wpisz- bo ci ludzie tacy glupi sa,naprawde... koniec cytatu ,  posluchaj co tam pinokio mowil o takich jak ty 

a jestem bardzo ciekawy o jakich nagraniach mówisz? pewnie tych wyrwanych z kontekstu miskach ryżu, radzę posłuchać albo przeczytać całosć wypowiedzi a potem pisać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

wiecie na co liczyłem ....     ze pis rzuci jakimś nagraniem na peło .....   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
6 minut temu, Alamo napisał:

Wynik Biedronia i Kamysza świadczy o tym że ich elektorat już oddał głos na Trzaskowskiego w pierwszej turze.Trzaskowskiemu więc od nich nie przybędzie.Przy Kamyszu zostali tylko ci dla których głosowanie na Trzaskowskiego,kandydata od spraw płciowych, jest po prostu nie do przyjęcia.Ten elektorat odda głos na prezydenta Dudę.Co zrobią Konfederaci ?skoro to patrioci to nie oddadzą głosów na Trzaskowskiego tylko na prezydenta. Jedno trzeba przyznać,że Tygrysa została fretka,ruchliwa hałaśliwa,jak się zsika to cuchnie ale w sumie niegroźna..

O jak ci propaganda wpoiła że LGBT = Trzaskowski. Ludzie samodzielnie myslący patrzą szerzej i ich LGBT nie przestraszy bo to ma straszyć inny elektorat. Konfederaci to patrioci - może i tak ale nienawidzący lewactwa gospodarczego jakim jest niewątpliwie PIS więc ich poparcie nie jest takie pewne. Najbardziej jestem ciekawy  ile osób zdecyduje się  zostać w domu i nie głosować na żadnego z tych gamoni. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265
2 godziny temu, ogarek napisał:

Trza iść i dokonać zmiany żeby te "szumowiny" przestały kraść i rozdawać nasz dorobek 

Wasz dorobek? A to Twoje krowy chcą nacjonalizować?


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
4 minuty temu, Ulman napisał:

Najbardziej jestem ciekawy  ile osób zdecyduje się  zostać w domu i nie głosować na żadnego z tych gamoni. 

Przynajmniej połowa. Stawiam na bardzo małą frekwencję drugiej tury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
4 minuty temu, bezbarwny napisał:

Wasz dorobek? A to Twoje krowy chcą nacjonalizować?

Coraz wyższe podatki z kasy nam zabranej  marnują na TVPis , przekopy i socjal dla leni byle tylko głosy kupić. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265

Zgoda Ulman. Na tvpis, marnują. Kościołowi, też bym nie dał


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Na leni i nierobów też.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
19 minut temu, pig napisał:

a jestem bardzo ciekawy o jakich nagraniach mówisz? pewnie tych wyrwanych z kontekstu miskach ryżu, radzę posłuchać albo przeczytać całosć wypowiedzi a potem pisać.

wiec posluchaj , zreszta pare dni temu wklejalem, cale nagranie ma ponad 3 godziny wiec tylko urywki, 

22 minuty temu, ramzes10 napisał:

I to tyle? Najwięcej to ty mnie obraziłeś w swoim poście zamiast podać konkrety czym PO się przysłużyło Polakom. Czekam nadal bo nie będę się z tobą wdawał w głupie wyzwiska

najbardziej to sam siebie obraziles - udowodnilem ci klamstwo lub zwykla niewiedze w jednym zestawieniu,

jesli nie przyjales tego do wiadomosci to po co pisac cos innego ??- zacytuje ci klasyka

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, Ulman napisał:

LGBT to straszak na ciemnotę a najbardziej promuje ich PIS. Kto myśli , wie o tym dokładnie.

Gadanie typu, ależ diabeł nie taki straszny jak go malują, grzeszcie sobie spokojnie.   :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
14 minut temu, Ulman napisał:

O jak ci propaganda wpoiła że LGBT = Trzaskowski. Ludzie samodzielnie myslący patrzą szerzej i ich LGBT nie przestraszy bo to ma straszyć inny elektorat. Konfederaci to patrioci - może i tak ale nienawidzący lewactwa gospodarczego jakim jest niewątpliwie PIS więc ich poparcie nie jest takie pewne. Najbardziej jestem ciekawy  ile osób zdecyduje się  zostać w domu i nie głosować na żadnego z tych gamoni. 

Spójrz na Warszawę która jest przykładem jak by wyglądały rządy Trzaskoskiego,pierwsze i jedynie co zrobił to ukłon w stronę wyborców od narządów płciowych.Jeżeli chodzi o kwestię tego jak Trzaskowski sprawuje urząd nad stolicą,to nawet komentatorzy liberalni mają duży problem ze wskazaniem jakiegokolwiek sukcesu tej prezydentury.Jedyny samorządowiec w Polsce który złamał prawie wszystkie swoje obietnice,poza kasą na LGBT z niczym sobie nie radzi.Czajka, strefy palet,kryzysy śmieciowe, największe podwyżki dla mieszkańców.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

tylko jedno jest dziwne-mimo tego do warszawy przyjezdzaj co rocznie tysiace nowych mieszkancow a podkarpacie,podlasie, kieleckie i lubelsczyzna wymiera , moze masz bolek jakas teorie na ten temat moze byc od kogos spisana,byle sensowna..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Taki trend jest co najmniej od dwóch dekad,natomiast tendencja wśród mieszkańców Warszawy jest odwrotna.Co do Trzaskoskiego i jego rządów to nie zrealizował 90 procent swoich obietnic,czyli taka osoba nie jest wiarygodna, jak nie było wiarygodne PO w trakcie kampanii na drugą kadencję,a ludze mimo to ich wybrali bo byli skutecznie zobrzydzeni PiSem mimo że wywiązuje większość obietnic.Skończyło się tym że rozwój kraju został na drugą kadencję niepotrzebne zmarnowany, tam zawarzyła propaganda i PO utrzymała stanowisko.To jest to samo podobieństwo które mamy obecnie,część osób chce kandydata który mimo że nic nie robi w Warszawie tylko głosują dlatego że Duda to PiS który finansuje Rydzyka,typowa propaganda,głos bez konkretów,bez program,jakby odwrotna strona nie finansowała sowich środowisk.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Czeka nas druga tura. Sondaże IPSOS niemyla się więcej jak 0,1%. Najsmutniejsze to że 70 % społeczeństwa dało sobie wmówić że głosować warto na kandydatown z PO i PiS. Propaganda telewizyjna i mass media wmówiła to ludzka. Te same nazwiska od 30 lat tylko szyldy i nazwy partia się zmieniają. A ludzie dalej głosują. 

Został Trzaskowski kandydat nijaki, próbujący być nowoczesny. Lepiej się prezentuje i zna angielski. Odnalazł by się w zachodniej Europie. Wybieramy przez duze ośrodki miejskie. 

Duda kandydat bez własnego zdania. Siedzący pod butem Kaczynskiego. Dobrze przemawia. Ładnie wpłata w przemowinia historię Polski. Zapewniający że kurs obrany przez PIS będzie kontynuowany. Kurs ten prowadzi do naśladowania orbana i Węgier.  Duże poparcie wsi.

Jedno jest pewne pieniądze na socjal się skończyły. Tak jak Po okradło Ofe tak samo pis chce okraść i pobrać za to.marze 15%. Pieniądze na socjal można wziąć podwyższając VAT albo podatek katastralny. Innych możliwości nie widzę. Czy pis czy po będziemy finansowali ten socjal. 

Edytowano przez kibix
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Kibix zgadzam się z Tobą. Ludziom się to podoba bo nie mają pojęcia skąd się biorą na to pieniądze. 70% mieszkańców wsi zagłosowała na marionetkę. Brak słów... 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Ulman napisał:

Uprzejmie doniesiesz ja na polaczka przystało?

 

Obecnie pytanie jest jedno - skąd Andrzej przejmie 10% głosów by wygrać. Od Hołowni, Biedronia, raczej nie będzie. Od Kamysza może trochę ale tam bardzo małe poparcie. Od Bosaka pewnie część zagospodaruje. Tyle że cały Bosak + połowę wyborców Kamysza to i tak nie wystarczy.

Jakie odniesiesz wystarczy dać sygnał o możliwych nieprawidlowosciach. Jak kontrol  składająca się z odpowiednich ludzi zajedzie to będzie po socialu bo nawet igłę w stogu siana znajdą.

Wszyscy którzy poszli na wybory  wczoraj nie pójdą  12  lipca. Ruszy cała masa ludzi która nie chce prezydenta który paraduje z   LGBT na ulicach  rusza ci którzy  przestraszą się że  brak Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w pałacu  może być początkiem końca 500+ i innych sociali.   

Czeka nas 2 tygodnie ciężkiej pracy  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Mnie nic nie ruszy. Nie mam zerowego pitu, trzynastki, a że 500 plus... sąsiad ma 2000 i chu mnie obchodzi, że ma czwórkę dzieci😋

Edytowano przez Winnetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Najgorsi są glupi i pracowici a jak do tego ideowiec to już dramat zupelny

Nie doniesiesz a dasz sygnał? Szmaciarstwo jak za komuny. Wtedy to był obywatelski obowiązek. Tfuuuu padalce!!! 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
8 godzin temu, Alamo napisał:

Duda ma 40% żelaznego elektoratu,elektorat Bosaka zagłosuje na niego,bo na Niemca oddać głos to dla nich hańba,natomiast Hołowni podzieli na pół,Kosiniaka na pół i kilka procent niezdecydowanych.

Widziałem gdzieś sondaż, że nawet od Bosaka większość elektoratu przejmuje Trzaskowski. Nie taką większość jak od Hołowini ale większość. Zwolennicy Bosaka to liberałowie gospodarczy. Oni nie lubią socjalizmu i na Dudę mało który zagłosuje. Mój kolega powiedział, że nie pójdzie.

8 godzin temu, ramzes10 napisał:

 Jak dla mnie PiS jako jedyny dzieli się pieniędzmi z Polakami z ich własnych podatków wprowadzając politykę socjalną podobną jaka już jest dawno w innych krajach takich jak np Anglia, 

Fajnie, że przynajmniej wiesz, ze pis to lewica i socjalizm. Niestety reszta to już ściema. Pis nie dzieli się pieniędzmi z Polakami. Pis rzuca im ochłapy. Które zaraz zabiera. Tak na dwoje dzieci dostaniesz 1 tys. Ale jak np masz działalność to ci zaraz prawie 500 zabiorą.. Bo o tyle zus podrożał za czasów pis. Za drugie dziecko ci zabiorą w postaci podwyżek wszystkiego dookoła. Podczas gdy wielu posłów pisu nie dość, że w sejmie zarabia to jeszcze jakaś posadka w spółce. O wyczynach Szumowskiego i jego brata to już nie ma co pisać. Tak więc jest walka o koryto i złodziejstwo.

7 godzin temu, Roman176 napisał:

wiecie na co liczyłem ....     ze pis rzuci jakimś nagraniem na peło .....   

Uważaj, żeby w druga stronę nie poszło. Może NIK zdąży skontrolować wyczyny Szumowskiego i dopiero będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj