sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6386
1 minutę temu, DTaras napisał:

Jak to mówią na weselach - "dobrze, żeś się ożenił bo niby dlaczego masz mieć lepiej jak ja" Pisałem już. Rodzice adopcyjni są też dyskryminowani bo dociera się ich na szkoleniach jak kandydatów na kosmonautów. Gejowizna musiałaby się godzić na większe upokorzenie i kontrolę. Mo i tam niema tzw. zdrowych dzieci. Szkoda strzępić jęzor i się na to obruszać.

A widzisz. Kiedyś nauczyciel powiedział w szkole " przyjdź jutro do szkoły z matką", teraz wzywają z rodzicem. A ja sie zastanawiałem czemu już nie wzywają z matką. No i dopiero do mnie dotarło. Nauczyciel nie chce popełnić faux pas, witając się z przybyłym opiekunem ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Funkcjonuje jeszcze opiekun. Tak. To jest związane ze sprawowaniem pieczy ogólnie. Przy czym singielka może adoptować dzieci tak, że może się obawiać również pikiety😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

104817512_3111247595564319_7680567883177

104433592_3016625318385481_5722646166622

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, jacus napisał:

celne uderzenie😛, jeszcze rac ci napisze -nie ukrywaj swoich prawdziwych marzen i fascynacji-prezes je ukrywa i do czego doszedl oprocz kota co mu zostalo ??

ja nie wstawiam zdjec jak prawdziwi fascynaci, mnie nie podniecaja zdjecia golych facetow jak niektorych[zaraz pewnie sie odezwa].ja tylko pisze  ze powinnni miec takie same prawa jak ja,czemu nie moga sie meczyc z partnerem czy dziecmi jak ja ???,czemu nie moga doswiadczyc radosci i problemow  w wychowywaniu dzieci  ??? ja moge czemu oni nie??    a niech kurna maja🤣, niech i oni sie pomecza 😛

 

Tabletki dziś wziąłeś ??

Do drugiego ,napiszę jeszcze raz jak jednopłuciowe związki będą się ruchać i zachodzić w ciąże to mogą sobie wychowywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
1 godzinę temu, jacus napisał:

mnie nie podniecaja zdjecia golych facetow j

kto cię tam wie

 

1 godzinę temu, jacus napisał:

ja tylko pisze  ze powinnni miec takie same prawa jak ja,czemu nie moga sie meczyc z partnerem czy dziecmi jak ja ???,czemu nie moga doswiadczyc radosci i problemow  w wychowywaniu dzieci  ??? ja moge czemu oni nie??    a niech kurna maja🤣, niech i oni sie pomecza 😛

niech założą rodzinę jak w książce pisze ,mąż z żoną ,matka z ojcem  tak jak większość i niech się męczą.A niby dlaczego mniejszość ma mieć większe prawa niż większość? to może niech mniejszość wybiera prezydenta,w sejmie dwóch posłów niech przegłosuje dwustu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ja codziennie biore tabletki- tyle ze w odroznieniu od ciebie na nogi ,nie na glowe🤣😂

marecku- wiesz ze pis nie podniosl podatku vat ?? on tylko glosowal przeciw jego obnizeniu😛,  widzisz jaks roznice w narracji ??

pokazuja wam w kurwizji wczorajsza wizyte adriana na terenach po powodzi ??? chyba nie cala-jak to powiedzial woda  gwaltownie przyszla i splynela...przypomina wam to kogos ????????

nie odswierzylem strony-obiad gotuje

u mojej corki sa teraz  koledzy i kolezanki-tak pol na pol ma rodziny o jakich piszesz, tych troje z rozbitych rodzin[maja jeszcze 2 rodzenstwa] to maja takie same prawa jak moje i sasiada??? czy moze mniejsze ??? 

kurna swiat sie zmienil -nie zauwazyliscie jeszcze tego ?? nie wiem czy to dobrze czy zle........ ale niedlugo takie malzenstwo jak moje to bedzie patologia, za te 25 lat to juz powinienem miec ze 3 baby.😢

jeszcze raz-jakie wieksze prawa ?? dokladnie takie same....jesli  malzenstwo moze adoptowac dziecko-po spelnieniu pierdyliona wymogow- to czemu  zwiazek partnerski nie moze..

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
4 minuty temu, jacus napisał:

ja codziennie biore tabletki- tyle ze w odroznieniu od ciebie na nogi ,nie na glowe

na głowę już ci żadne tabletki nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, jacus napisał:

 

 

jeszcze raz-jakie wieksze prawa ?? dokladnie takie same....jesli  malzenstwo moze adoptowac dziecko-po spelnieniu pierdyliona wymogow- to czemu  zwiazek partnerski nie moze..

Bo prawo natury mówi co innego ,

Ciekawe co na to dzieci gdyby dorosły mogą mieć żal że ktoś ich pokarał rodzicami w postaci dwóch gei bądź lesbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Skąd wiesz, że pokarał? Jaka jest natura człowieka? Ano taka, że wobec zamknięcia ludzi w domach miejscami zabrakło psów w schroniskach. U progu 500+ również dawano szansę biologicznym rodzicom traktując dzieci jak te psy. Widzisz gdzieś tu nawiązanie do orientacji seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
35 minut temu, jacus napisał:

kurna swiat sie zmienil -nie zauwazyliscie jeszcze tego ?? nie wiem czy to dobrze czy zle........ ale niedlugo takie malzenstwo jak moje to bedzie patologia, za te 25 lat to juz powinienem miec ze 3 baby.😢

i uważasz to za normalne?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski nie musi prostować swojej wypowiedzi o tym, że prawie milion osób straciło pracę - uznał w poniedziałek warszawski Sąd Okręgowy. Wypowiedź jest co najwyżej nieprecyzyjna, a nie nieprawdziwa - podkreślono. Wniosek komitetu Andrzeja Dudy został oddalony.
Chodzi o słowa wypowiedziane 14 czerwca na rynku we Wrocławiu. "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę."

nie będzie normalnie w polsce dopóki sądy nie zostaną oczyszczone z nadzwyczajnej, zakłamanej kasty, dla której prawo nie ma żadnego znaczenia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jesli norma jest wiekszosc to juz niedlugo taka bedzie norma.........w zachodniej polsce to chyba juz norma, malopolska jeszcze sie trzyma..

czy mi to sie podoba-oczywiscie ze nie ,szkoda mi dzieci, ich rodzice nie dorosli do ich posiadania, kurna coraz czesciej malzenstwa rozpadaja sie po paru latach a wiecej zyli ze soba przed slubem......

taki jest czas i swiat- co na to poradzisz, ludzie za dlugo zyja ,przedtem tez zawierali wiele malzenstw,ale jako wdowcy-wojny, zarazy, pologi to zbieralo wielkie zniwo, jak to bylo u takiej znajomej dawno nie zyjacej-moje ,twoje i nasze 😏

czemu arabowie moga miec 4 zony-bo w czasach mahometa koczownicze plemiona prowadzily liczne i krawe wojny,wiec ktos musial sie zaopiekowac licznymi,mlody wdowami,  czasy sie zmienily a przepis zostal-choc w sumie malo wykorzystywany z powodow finansowych oczywisice..

 

jak to wyglada realnie- pobliski internat- 15 osob obslugi,kucharki,sprzataczki,wychowawczynie, od polowy marca nie pracuja-sa bezrobotne czy nie ???

teoretycznie nie sa ba dostaja postojowe do 12 lipca, a ze nie pracuja to drobny szczegol,.. a co potem -potem urlopy a czy szkola wystartuje 1 wrzesnia to kto wie ??

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, DTaras napisał:

Skąd wiesz, że pokarał? Jaka jest natura człowieka? Ano taka, że wobec zamknięcia ludzi w domach miejscami zabrakło psów w schroniskach. U progu 500+ również dawano szansę biologicznym rodzicom traktując dzieci jak te psy. Widzisz gdzieś tu nawiązanie do orientacji seksualnej?

A chciał byś mieć dwóch Homo za rodziców ?? A do tego wyobraź sobie co takie dzieci przechodziły by w szkole 

Nie wywracajmy tego świata ze strony biologicznej 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

wg mnie to niestety walka z tym całym lgbt również "oswaja" nas z tym zjawiskiem.Społeczeństwo przeciwne tej ideologii w końcu się zmęczy i przestanie zwracać na to uwagę.Na to liczą ich liderzy.Zarówno pozwalanie na ich karygodne zachowania jak i zdecydowane sprzeciwy powodują ciągłe zainteresowanie ludzi żyjących w pobliżu tych "parad".Tak czy owak zawsze będą górą.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ulicami polskich wsi i miast przechodza tysiace parad na czele ktorych krocza homoseksualisci w sukienkach-  w sumie masz racje jest taki jeden dzien w roku... ktory  ?? to latwa zagadka ,nagrod nie bedzie...

 co niby mialoby takie dziecko w szkole w ktorej dwa razy w tygodniu ucza milosci blizniego,tolerancji, otwartoscii ????  

moze ta nauka jest gowno warta co ????

te miliardy na propagande czarnej zarazy sa zmarnowane ?? a myslicie ze propaganda teczowej zarazy bedzie miala inny skutek ????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Co będzie miało? Ano to co gruby, chudy, melepeta. Dokładnie to co rodziciele większości wskażą jako słuszne... Czy wielożeństwo to norma? Z biologicznego punktu widzenia jakiekolwiek "żeństwo" to wynaturzenie. Monogamia to wówczas jakiś masochizm. Z biologicznego punktu widzenia masz rozdać geny w jak najszerszym towarzystwie. Damskim oczywiście. Co to jest według mnie homoseksualizm już napisałem. Dlaczego? Ogólnie z zatracenia instynktu albo z lenistwa prokreacyjnego ale nie jednostki bynajmniej a społeczeństwa. Nie naprawisz tego krzykiem bo jednostki są utracone. Możesz jedynie je do czegoś wykorzystać. Często mózg pozbawiony jednego instynktu wydajność swą musi gdzieś ulokować. Twoja w tym rzecz jeden z drugim aby swoje ramy trzymać prosto i pozostać w większości. Oczywiście, można to zrobić przemocą tylko pominiesz wówczas w swej zapalczywości tych Tobie podobnych co umysł z kutasem łączą na własny użytek a nie fiut rządzi ich umysłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pier**le te waszą nowoczesność ,dla mnie zboczenie jest zboczeniem i koniec kropka ,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
2 godziny temu, nie napisał:

Chodzi o słowa wypowiedziane 14 czerwca na rynku we Wrocławiu. "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę."

nie będzie normalnie w polsce dopóki sądy nie zostaną oczyszczone z nadzwyczajnej, zakłamanej kasty, dla której prawo nie ma żadnego znaczenia 

A to mniej, więcej taka wypowiedź jak Pana Prezydenta, że w związku z jakimś ich genialnym pomysłem, nagle powstanie 10 tyś miejsc pracy.lanie2.gif

Żeby Iść z taką sprawą do sądu to trzeba być zdrowo szarpniętym na umyśle albo nie mieć nic innego do roboty.dzises.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak wam tak pasuje to może własne dzieci lub wnuki oddajcie nich wychowają je geje lub lesby

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Coś się dzieje dziwnego .

Sąd ogłosił upadłość Zakładów Mięsnych Henryk Kania!

To już koniec Zakładów Mięsnych Henryk Kania. Jak czwartek Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach wydał orzeczenie, w którym postanowił ogłosić upadłość spółki, a także zatwierdzić warunki sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki.

Pod koniec maja Zakłady Mięsne Henryk Kania pokazały raport kwartalny. Wynika z niego, że firma zakończyła pierwszy kwartał 2020 r. ze stratą netto 1,89 mln zł i zaledwie... 43 tys. zł przychodów netto ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
6 minut temu, galan99 napisał:

Coś się dzieje dziwnego .

Ktoś sobie wykroi kawałeczek tego tortu. Problem w tym że od ubiegłego roku fundusze inwestycyjne wycofywały się ze spożywki. Tak jak Hortex w Rykach. Problem tez w tym że nie ma kapitału aby podjąć produkcję czyli uchronić przed likwidacją. Taki zakład to piękna składnica maszyn będących własnością banków. Jeżeli ktoś to weźmie w całości, to może ruszą. Jeżeli zaś cel doprowadzenia do stanu obecnego był całkiem inny, to koniec. 

A ja myślę że za chwilę dowiemy się o planach wciągnięcia tego zakładu do Holdingu Spożywczego. Sukces będzie po byku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba Tarczyński chciał przyjąć te zakłady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj