sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5575
14 minut temu, Denwer napisał:

Na targowisku  sprzedawać się nie boisz gdzie są setki ludzi a mszy świętej w kościele się boisz. Może warto zastanowić się poco prowadzisz dziecko do 1 komunii skoro na księży  tu plujesz i mszy świętej się boisz 

Nie powielaj narracji  TVPIS

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, racyl napisał:

tłustemu kotowi nabić kasę 😂

to dentysta w pełnym zabezpieczeniu i dezynfekcja po każdym pacjencie a ten czarnuch wszystkim jednymi łapami kładzie na jezyk bez niczego

ohyda 

 

porównujesz zarabianie na chleb do fanaberii religijnej

Nie posyłaj dziecka do komuni ,problem z "tłustym kotem " rozwiążesz 

Wstyd za takich katolików 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

każdy jeden katolik taki jest z czarnym na czele

będzie gardził jednym czy drugim a już ich kasą nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@Ursus932 Ty się do księdza modlisz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ksiądz się modli do jego pieniędzy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, racyl napisał:

tłustemu kotowi nabić kasę 😂

 

porównujesz zarabianie na chleb do fanaberii religijnej

Poco  posyłasz dziecko do fanaberii religijnej ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to co ma tylko ono jedno nie uczestniczyć. taki świat że niektóre głupoty trzeba przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Każdy ochrzczony, każdy wierzący, każdy zawzięty, każdy jebn.... Wiara to nie tylko obrządek, komunia jest ważnym wydarzeniem duchowym z którego my sami w tym kraju urządziliśmy jakieś wesele bezalkoholowe. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

od jutra w polsce a zmieniaja pasmo nadawania kurwizji-dlaczego nie robia tego w polsce c -bo by nikt nie potrafil zmienic ustawien telewizora😍.

biorac pod uwage twarde dane z wynikow kazdych wyborow w szpitalach psychiatrycznych to sie o siebie nie boje-takich jak ja tam nie ma, same pis-iory🤣🤣🤣, teraz nawet w wiezieniu w bialymstoku wygrali-cud nienotowany nigdy..

zabojca rosiaka siedzi w wiezieniu, zabojca adamowicza w psychiatryku- chyba to nikogo nie dziwi ??

marecek- masz jakies podklady z tej rozebranej bocznicy ???? potrzebuje pare .,  link z portalu farmer.

https://www.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czy-korona-opyli-reszte-elewarru,95927.html

u nas komunie  27 w sobote- na raty co 2 godziny, w sasiedniej 13 na 3 razy .

 

pamietajcie mlodzi wielbiciele pis-uaru-to co ja wam pisze to samo mysla o was wasi wodzowie.................wy tam na wsi w d*pie byliscie i gowno widzieliscie ....typowy elektorat eunucha, on wam ma w pogardzie -jestescie dla niego tylko bydlem wyborczym...

smutne ale prawdziwe


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Przed chwilą, jacus napisał:

dlaczego nie robia tego w polsce c

Powiedział gość który ma w mieście smoka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

wszystko co odbywa sie za pieniądze nie jest dla mnie żadnym wydarzeniem duchowym

2 minuty temu, jacus napisał:

u nas komunie  27 w sobote- na raty co 2 godziny, w sasiedniej 13 na 3 razy .

 

pamietajcie mlodzi wielbiciele pis-uaru-to co ja wam pisze to samo mysla o was wasi wodzowie.................wy tam na wsi w d*pie byliscie i gowno widzieliscie ....typowy elektorat eunucha, on wam ma w pogardzie -jestescie dla niego tylko bydlem wyborczym...

smutne ale prawdziwe

 

a publika będzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po ch*j tam masz iść ? Odwagi przed dzieckiem brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co już zapomniałeś jak byłeś w tym wieku i jak czekałeś na prezenty

15 minut temu, Ulman napisał:

co mają być gorsi od radiowej trójki 😂

ksiądz gej, pedofilek no gdzieżby znowu 😂

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Akurat to nasz zwyczaj i nic wspólnego z sakramentem nie ma. A pierwsza komunia jest wydarzeniem na które cała rodzina czeka tak jak np. na ślub. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mu kup coś na pociechę . Mi jak nie pasuje , to nie idę do kościoła i tyle . Boisz się wirusa , to czekaj do przyszłego roku i co tu pierdzielić w koło jedno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, hubertb napisał:

Akurat to nasz zwyczaj i nic wspólnego z sakramentem nie ma. A pierwsza komunia jest wydarzeniem na które cała rodzina czeka tak jak np. na ślub. 

 

A co bez tego nie żyłbyś ?

gadasz jakby to był jakiś dyplom z ukończenia szkoły i jakieś zdobyte umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
12 godzin temu, jacus napisał:

gdzie tu jest mowa o sprzedazy lasow niemcom ???? wskaz zapis albo niepierdol glupot...

podales co mowil bredzinski ale zapomniales o tym pare linijek wyzej - przeklej to co jest pogrubiona trzcionka    

z wyjatkiem uzasadnionego celu publicznego -rozumiesz ta fraze ???

było głośno o tym 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nocna-proba-sprzedazy-lasow-panstwowych-udaremniona


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, racyl napisał:

to co ma tylko ono jedno nie uczestniczyć. taki świat że niektóre głupoty trzeba przeżyć

Jak to są głupoty ,po co się męczyć zostań ateistą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 

11 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ludzie jest podejrzenie że ten cały @jacus ma coś z psychiką 

Może jakaś zbiórka na psychiatre

on tak ma czasami lepiej czasami gorzej on chyba tak ma jak leki zapomina 

3 minuty temu, racyl napisał:

A co bez tego nie żyłbyś ?

gadasz jakby to był jakiś dyplom z ukończenia szkoły i jakieś zdobyte umiejętności

@racyl nakryli nas dzisiaj w ratuszu nie wiesz co dalej z naszą pracą ?  podobno pracujemy u Trzaskowskiego już w Polsacie o tym trobią ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Powiem tak, u komuni był rower dostał, po bierzmowaniu wino wypił po ślubie ciężar niesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Roman176 napisał:

 

@racyl nakryli nas dzisiaj w ratuszu nie wiesz co dalej z naszą pracą ?  podobno pracujemy u Trzaskowskiego już w Polsacie o tym trobią ?? 

 

Ja ci mówię że ja jestem społecznik, złotówki nie zarobiłem na pisaniu .

Trzaskowski pompuje w sondażach. z takiego dna po kidawie takie notowania dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
9 minut temu, Ulman napisał:

zgadnijcie gdzie swoja posluge prowadzi ksiadz isakowicz ??? jeden z jego warsztatow zajeciowych  jest w budynku gdzie kiedys uczylem sie mechanizacji rolnictwa🤣.

to taki facet w ktorym ormianin isakowicz walczy z polakiem zaleskim🤣, jego fundacja charytatywna robi bardzo duzo dla chorych i uposledzonych umyslowo, natomiast ta druga twarz zupelnie nie pasuje do ksiedza ,ale przynajmniej wali prosto z mostu prawde.....czasami to jego wlasna prawda w ksiezych kategoriach- tyz prowda.

na komunie ide do siostrzenca zony ,przy murze fajne drzewa sa i cien daja...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj