sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1947

Chce - zlecenia popdzeciągane. Wystawił w następnym miesiącu. Co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Żaden, w moim biznesie ledwie "wystygnie" a faktura już gotowa ;) Teraz jeszcze każdy chce płatności 30 dni, więc nie bardzo się mi uśmiecha kogoś kredytować na jeszcze dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wiem do czego zmierzasz, ja się bardzo takich zabaw wystrzegam. Nic mnie nie obchodzą czyjeś podatki. Potem z takich spraw wychodzą jakieś grubsze problemy albo gość np. płacić nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

TW Balbina prowadzi całą partię i jakoś lamentu nie robisz. A ta partia wyciąga z naszej wspólnej kasy tyle szmalu, że te 2 miliony to drobne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

 prawie caly zarzad spolki "srebrna" ktory chcial budowac wierze na kaczych nozkach skladal sie z agentow sb 😛😂

slynna z "ucha prezesa" pani basia gdzie i kiedy zaczynala swoja kariere ?????????????????????

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1781672,1,kazimierz-kujda-bliski-czlowiek-pis-byl-agentem-sb.read

sam sie przyznal bo jakie mial inne wyjscie- i polecial w pis-du😢.

z ta balbina to nieprawda- przeciez prezes wtedy byl nikim, nie mial zadnego wplywu na nic,wiec po mieliby go werbowac ???-do tego wtedy zyl z oficerem sb a swoich z zasady nie rejestrowali.........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Generalnie jak tak dobrze popatrzyć to dzisiaj w pisie i blisko pisu więcej TW niż w lewicy czy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a najwiecej bylych ministrantow to w sld-lewicy😛,

tylko krowa nie zmienia pogladow...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, jacus napisał:

 prawie caly zarzad spolki "srebrna" ktory chcial budowac wierze na kaczych nozkach skladal sie z agentow sb 😛😂

slynna z "ucha prezesa" pani basia gdzie i kiedy zaczynala swoja kariere ?????????????????????

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1781672,1,kazimierz-kujda-bliski-czlowiek-pis-byl-agentem-sb.read

sam sie przyznal bo jakie mial inne wyjscie- i polecial w pis-du😢.

z ta balbina to nieprawda- przeciez prezes wtedy byl nikim, nie mial zadnego wplywu na nic,wiec po mieliby go werbowac ???-do tego wtedy zyl z oficerem sb a swoich z zasady nie rejestrowali.........

Za to Tw Oskar to była wybitna postać polskiej historii a nawet przyjaźni Polsko niemieckiej  gdy w stanie wojennym złapali tw Oskara w raz z 4  działaczami solidarności  to gdy się SB zorientowała to szybko wypuściła wszystkich. 4 działacze  solidarności  byli represjonowani  tylko tw Oskar  był nagradzany w PRL jak i później po 89 roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

to on ??

https://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tusk-zlecil-morderstwo-kaczynskiego-agent-stasi-oskar-na-pomorzu-to-donald-tusk

akta Donald Tusk otrzymał w całości (sygnatura akt EAGD 310432)

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tusk zlecił a Maciarewicz zbadał. Noż kuźwa lepszego teamu to już nie można było stworzyć.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

tw oskar- jakos do dzisiaj nikt nie ustalil kim byl , ciekawe czemu ??? przez 5 lat sie nie dalo ???? a moze nie chcialo albo nie wypadalo ....

jesli juz to donald byl szpiegowany i zatrzymywany w odroznie tego co spal dopoludnia.

https://www.rp.pl/artykul/83960-Teczka-premiera.html

artykul z 2017-autor jeszcze zyje ??? nie chce mi sie sprawdzac... w artykule same pytajniki i zadnych dowodow,

za to na utrzymaniu bnd i cia byl w latach 80 sam prezes- o czym pisze w swojej biografii bez zadnego wstydu , co mial robic czlowiek ktory w zyciu pracowal moze pare miesiecy w 83 r????????????? tylko brac pieniadze z zagranicy.

to sa twarde fakty a nie insynuacje. marecek twoj dziadek byl w wermahcie tak jak romana i donalda ????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Roman  https://www.google.com/search?q=Wojciech+Sumli%C5%84ski+-+Donald+Tusk+ksi%C4%85%C5%BCka&oq=Wojciech+Sumli%C5%84ski+-+Donald+Tusk+ksi%C4%85%C5%BCka&aqs=chrome..69i57j0l2.7710j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 Temat Tuska zawsze na topie więc niejednego wciągnie, podobno fakty nie do obalenia.

Nie pamiętam, który jego film oglądałam... tyle ich, tutaj mała śledcza kropla : https://www.youtube.com/watch?v=eWi5R6EOcQw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jacus napisał:

tw oskar- jakos do dzisiaj nikt nie ustalil kim byl , ciekawe czemu ??? przez 5 lat sie nie dalo ???? a moze nie chcialo albo nie wypadalo ....

jesli juz to donald byl szpiegowany i zatrzymywany w odroznie tego co spal dopoludnia.

https://www.rp.pl/artykul/83960-Teczka-premiera.html

artykul z 2017-autor jeszcze zyje ??? nie chce mi sie sprawdzac... w artykule same pytajniki i zadnych dowodow,

za to na utrzymaniu bnd i cia byl w latach 80 sam prezes- o czym pisze w swojej biografii bez zadnego wstydu , co mial robic czlowiek ktory w zyciu pracowal moze pare miesiecy w 83 r????????????? tylko brac pieniadze z zagranicy.

to sa twarde fakty a nie insynuacje. marecek twoj dziadek byl w wermahcie tak jak romana i donalda ????

Dlatego  że  to  cały  czas  czynny  agent   Teczki  Defelra Rusera  dotyczące  TW  oskara   też  zniknęły w niewyjaśnionych  okolicznościach.

Nie  w wermachcie  tylko  w Armii  Krajowej  :)    Sąsiad   był  w  Kriksmarine    :( 

100053202_2919757721436574_8831916614279

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
Napisano (edytowany)

no za co ,za co chcecie mnie odwolac -juz zapomniales ?? i za 4 dni swoi ja odwolali, a pozniej kop do brukseli na nie-zasluzona emeryture.

ministrem obrony mial byc gumowy kregoslup czy antek policmajster ???

a pinokia to az wstyd przypominac- ktory inny polityk zostal prawomocnie skazany za klamstwa ???

 

 

moj pradziadek tez byl w kriegsmarine -tyle z ecesarsko-krolewskiej za milosciwie nam panujacego franciszka jozefa  i to w XIX w wiec sie nie nawojowal 😛

piec lat juz zarzadza i nic nie znalezli na donka ??? akta nie plona, jesli nie w jednym zbiorze to w drugim czy nastepnym cos musi byc ...

sumlinski-to ten co kopiuj-wklej pisal ksiazki z ludluma[jak mnie pamiec nie myli] litera w litere przepisywal anglosaskie ksiazki szpiegowskie i przekladal na polski ????

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie ważne czy kopiuj wklej. Ważne, że znajdował durni chętnych czytać te bzdury. Kasa się zgadzała a i pęd do obłędu zostawał zaspokojony. Tusk agentem? Pis tyle razy u władzy po 89 roku i nigdy nie odkryli. @Denwer już nie pierwszy raz pokazuje, że wkleja tu śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tu taka cisza ,przecież mamy normalną pierwszą prezes sądu najwyższego 

A nie taką platformianą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

https://www.tvp.info/42841610/spotkanie-grupy-bilderberg-z-polski-pojawia-sie-min-rafal-trzaskowski-i-radoslaw-sikorski

https://kresy.pl/wydarzenia/trzaskowski-spotkania-grupy-bilderberg-pomagaja-w-budowaniu-wiedzy/

NIE ISTNIEJE DARMOWE DZIENNIKARSTWO. DARMOWA JEST JEDYNIE PROPAGANDA.

Udział obywateli Polski w spotkaniach[edytuj | edytuj kod]

W spotkaniach grupy spośród obywateli Polski udział wzięli.:

Spotkania odbywały się z inicjatywy polskiego emigranta i europejskiego polityka Józefa Retingera, na stronie internetowej organizacji jest on odnotowany jako reprezentant Wielkiej Brytanii[13]. W spotkaniach grupy uczestniczył również Zbigniew Brzeziński[3][14].

Rafał Trzaskowski pojechał po wytyczne jaką ma prowadzić politykę jako potencjalny prezydent polski.
 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Roman, te wytyczne to przyniesie Pani Ambasador USA. Żadna grupa towarzyska nie przeskoczy tego, no chyba że ktoś się postawi. Na razie nie widzę takiego kozaka.

A poza tym Pan Prezydent to se może prowadzić politykę, tylko i wyłącznie zgodną z linią rządu. Tak to wygląda i widać to dobitnie na przykładzie Pana Dudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

wiem ... ale morze wytyczne na cała kampanie jak wygrać z pis ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a kto mu tam tak doradzac- ziec prezydenta dumpfa ??? czy ursula von und zu ??? toz to najlepsi sojusznicy pisu ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A kogo to obchodzi czy wygra Trzaskowski czy Duda. Kartkę z wytycznymi dostanie nastepca (kto by nim nie był) z dopiskiem "Important-for your eyes only",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj