sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1949

Koszt gazu skroplonego - a skąd ma Turcja ten gaz? Bo raczej nie zez USA. Trzaskowski wyżej. Chyba dobrze wygląda to na prezydenta w sam raz.. Nie interesowałem się. O. Jezyków europejskich zna parę co oznacza, że też jego osobę znają. Aby w pełni przeanalizować skuteczność działań Pana Szumowskiego trzeba podjąć temat gęstości zaludnienia oraz śmiertelności ogółem miesiąc do miesiąca. Najlepiej robić to na bieżąco. Możnaby wówczas lokalnymi sztabami kryzysowymi podejmować decyzje w zależności od np wielkości zakładu oraz bieżącej sytuacji. Tutaj jeden minister czyli resort decyduje o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Przede wszystkim ten minister jakiś czas temu zdecydował aby robić jak najmniej testów. Liczyło się przede wszystkim wykazanie, ze u nas mało ludzi choruje bo wybory miały być w maju i trzeba było się chwalić. Zamiast jak najwięcej testować i izolować chorych ze społeczeństwa skupiano się na ukrywaniu faktycznego rozmiaru epidemii. To samo tyczy się zakładów. Nie chciano za bardzo zamykać bo trzeba płacić postojowe a takie zakłady jak kopalnie czy inne giganty to przede wszystkim firmy państwowe.

Podsumowując jedne kraje jak np Niemcy poszły na całość i zaczęły testować ile się da. Kosztem oczywiście gorszych statystyk. Ale szybciej dusząc epidemię Inne kraje jak Polska będące w mniejszości ograniczały testowanie by statystyki fajnie wyglądały. Ale płaca za to rozciągnięciem epidemii w czasie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

A to nie on powinien decydować... Ziobro także podjął decyzję aby wszelkie dokumenty prokuratorskie w sprawie księży były udostępniane kuriom a już pokrzywdzony wglądu niema. Taki to jest rząd. Działa równolegle do ludzi czasem tylko informuje ich o sukcesach. Racyl chyba coś ostatnio się o tym przekonał. Podejrzewam, że ruska szczepionka będzie niedobra dla Polaków podczas gdy Trump z Putinem już się w tej sprawie dogadali


hubertuss - za wskazane przestępstwa nie idzie się na 14 miesięcy do więzienia to raz. Dwa to fakt iż tak pobieżnie to już jej się ten wyrok zatarł i ma prawo do miana niekaranej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
56 minut temu, Denwer napisał:

100479666_3035633706459042_4267596173797

To wcześniej ładnie walczyła o prawa kobiet we własnym burdelu

 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 co to za różnica ,całokształt się liczy A przeszłość nie była różowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Ursus - mam koleżkę, dobra chłopina, za młodu drugiemu wycedził w szczękę, że tamten ledwo z tego wyszedł. I co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nie znam gościa to co mam napisać

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdyby ciebie pomawiali bez dowodów poszedł byś sam do sądu. Latkowski zrobił gniota w którym oskarżał wszystkich bez dowodów. To co się dziwić. Gdzieś czytałem, że Szyc też będzie skarżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

To to jest w końcu koleżanka Czy chłop 😎 ?

Czy coś na wzór Grodzkiej? Jedno i drugie 

Przeczytaj uważnie i przeproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A za co mam przepraszać ,może i nie uważnie przeczytałem,edytuj i po sprawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

y. Heteryk lubi dziewczyny, gej jest monotematyczny. Ksiądz ma kochać wszystkich platonicznie - czyli kontrowersyjnie można i tak się wyrazić. Gdzie ten jamień?


hamień?


kamień? K.M.!! grube paluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, Ursus932 napisał:

A za co mam przepraszać ,może i nie uważnie przeczytałem,edytuj i po sprawie 

Słownik języka polskiego PWN

koleżka pot. «bliski kolega»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

gdzieś mi się obiło o uszy, że teraz Jacek będzie śpiewał zamiast Kazika w radiowej trójce :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze nie widziałem polskich truskawek w kartonowych łubiankach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli oszukali naszego panujacego?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polska malina  tunelowa o tej porze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam oj tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj