sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

O kuźwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
13 godzin temu, racyl napisał:

To i Ty sobie pojedź i przepiłuj jedn czy dwie  😁

Piłeś coś wczoraj szkodliwego ?

2 godziny temu, Denwer napisał:

98301572_2598455793757876_83238975316374

Ten u góry pojawia się chyba na wszystkich demonstracjach opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Pafnucy napisał:

O kuźwa. 

Ale że co?  toć tu po katolicku na misjonarza jedzie.... 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ale ciekaw jestem kto zacz?

Dyć to nie przystoi jemu. 

@Denwer co ten marco wkleił?

 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

mirro - ale jest różnica. W czasie gdy odchodzono od R12 na topie była dziura ozonowa a dopiero za moment czepiono się potencjału cieplarnianego. Najlepiej, że 744 to Co2 a 744a to No2. No ale potencjał o wiele niższy. Można śmigać i na tlenie czy azocie ale ciśnienia i ceny instalacji wywalają z butów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, dsbh napisał:

Piłeś coś wczoraj szkodliwego ?

 

A Ty piłeś że ci szkoda  😂

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Z tymi zdjęciami jak się okaże, że to prawda to jest już pozamiatany Duda. Choć wierzyć się nie chce, że to prawda.

1 godzinę temu, hubertb napisał:

Zaraz zwolennicy pis napiszą, że to wp wykończyła polskiego drobiarza tak jak tvn wykończył hodowcę bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Denwer ustosunkuj sie do zdjęć ogarka. Co ja mam teraz zrobić? Biedroń na prezydenta? Przynajmniej ten szczery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

A dajcie spokój z tymi insynuacjami. Może i jest na tych zdjęciach ostry cień mgły ale powoduje jedynie ich nieczytelność. Taki ekshibicjonizm to już choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
11 godzin temu, Ursus932 napisał:

To Tak Ci starszy antypisiorku przypomnę ile zarabiał niejaki Tomasz L za czasów twoich ulubieńców https://www.telemagazyn.pl/artykuly/gigantyczne-zarobki-tomasza-lisa-5097.html

I kto To jest do uja ten Adrian ???????????

To twoja ocena tej sytuacji  ,Ale masz prawo w końcu demokracjA

adrian to adrian i na wuja drazyc😛,

ty chyba niewiele wiesz-jesli nie znasz adriana to skad mozesz wiedziec kto rzadzil telewizja w czasach gdy lis zaczal prowadzic swoj program i z kim podpisal kontrakt-sprawdz kto wtedy rzadzil telewizja i dla czego to byl pis-ar z krwi i kosci.

adrian i rosiek  ??? on raczej jest waginosceptykiem, jedyne dziecko urodzone dokladnie 9 miesiecy po slubie i potem nic-chyba impreza byla masowa😂, tak poboznego czlowieka nie podejrzewam o uzywanie zabezpieczen🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Mirro - ale ja żem miałem dokładnie to samo na myśli. Tylko pisałem uniwersalnie i dla rolnika i dla ubojni jednocześnie... Czy się dobrze zrozumieliśmy bo niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, DTaras napisał:

A dajcie spokój z tymi insynuacjami. Może i jest na tych zdjęciach ostry cień mgły ale powoduje jedynie ich nieczytelność. Taki ekshibicjonizm to już choroba.

Toć my tylko się zastanawiamy... 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@jacus zabezpieczeń to nie ale kochanek. Kto wie. Bardziej pobożnym się zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Jacus - weź po uwagę iż drugie ich dziecko to karyera. Dlatego chłop musi sobie na boku z krzyża zdjąć. Przekreśliłem gościa z innych powodów a ten byłby bez znaczenia - życie, do tego prywatne. Uj mi po prostu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, hubertuss napisał:

@jacus zabezpieczeń to nie ale kochanek. Kto wie. Bardziej pobożnym się zdarzało.

A tak pomyśleć to czemu on taki sterowalny i na skinięcie wodza wszystko podpisze?... Mają haki na gagusia... 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wpisując w przeglądarkę "Jola Rosiak" widać, że sprawa już od jakiegoś czasu żyje w mediach. Więc zdjęcia mogą być autentyczne. Jeśli Jola sfilmowała lub sfotografowała Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, Pafnucy napisał:

@Denwer ustosunkuj sie do zdjęć ogarka. Co ja mam teraz zrobić? Biedroń na prezydenta? Przynajmniej ten szczery. 

Głosować  na  Andrzeja  Dudę   lepszego  kandydata  nie  ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Zapłacony albo wyprany... jacuś - jest jeszcze watykańska ruletka oficjalnie dozwolona albo zestaw - notes i termometr. Poza tym ile miał Abraham tzw żon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

z ruletek to wole rosyjska 🤣,  ta jest bardziej skuteczna- 1 szansa na 6 😛 nigdy nie stosowalismy takich metod, gdy wypelnilismy obowiazek wobec ojczyzny to wolelismy nowoczesniejsze 😍,

ile abraham mial zon -pewnie tyle co nasz mieszko I, kto to moze wiedziec , urzad stanu cywilnego to wynalazek troche pozniejszy😜, rejestry koscielne u nas sa od poczatku XIX w


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, hubertuss napisał:

 

Czyli po raz kolejny przyznajesz, że pis to jest to samo co po. Doją państwo tak samo jak nie lepiej jak tamci.

Nie do końca bo jak policzyć dokładnie to ogórkowa zarabiał mniej niż lis ,a do tego zarobki rudego są sprzed kilku lat. Co nie zmienia faktu że w obu przypadkach za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Tak, że kto się nie zagapił choć na apetyczną dupeczkę niech pierwszy rzuca gumkę


ale napisałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, DTaras napisał:

Ursus - ryzyko prowadzenia działalności. Co Ty sobie umyśliłeś? Rozpoczynasz działalność to wchodzisz w "budyń" zwany przepisami po szyję. Podejmujesz ochronę wskakując w kondon samodzielnie lub płacisz za usługę. Nie wszystko działa zgodnie ze zdrowym rozsądkiem ale czy wg Ciebie należy to zmienić czy usprawiedliwiać głupotę i pazerność posiadaniem jedynie gumofilców?

Ja Cię doskonale rozumiem I wiem jakie zasady i przepisy trzeba spełnić ,tego się trzeba trzymać  , tylko że na nagłośnieniu przez tvn stracili wyłączanie rolnicy ,nie tylko na jednej krowie jak miro pisze bo cała hodowla bydła do dziś odczuwa spadek ceny .Ale wielokrotnie był temat poruszany w cenach bydła więc dajmy Spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, DTaras napisał:

Tak, że kto się nie zagapił choć na apetyczną dupeczkę niech pierwszy rzuca gumkę

No zagapił ... Ale od razu żeby ło tak leźć? 

Jak to prawda to mojego głosu nie dostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, ogarek napisał:

mnkqwos6.jpg

Ponoć to" Andżej "... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Rozpozna kto? 😋🤔" Ostry cień mgły" przysłonił i słabo widać i cholerka wie co to jest .. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Prezydent-nagi-w-lozku-z-kochanka-Jolka-Rosiek-pokazala-zdjecia 

A Ty co się tak podniecił?chłopa na gołej babie nie widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj