tomek320

Problem podnoszenia tur 1

Polecane posty

tomek320    1
Witam Mam problem mam ciągnik massey Ferguson 225 i tur 1 i ostatnio zaczął wolno podnosić przy cięższej rzeczy na wolnych obrotach nie podniesie. co to może być za problem ?

sylwek23111    30

Sprawdź na początek poziom oleju, jak zapniesz coś cieżkiego na podnośnik to czy dźwiga, ewentualnie zmierz ciśnienie na wyjściu hydraulicznym i czy jak zostawisz podniesiony ładowacz to czy nie opaduje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kowalosiek1
      Koledzy mam problem z jazdą do przodu ok A do tyłu na wolnym bardzo wolno A szybkim tylko trochę szybciej 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Konrad2510
      Witam, jak w temacie, poszukuję szufli do ładowacza mialem na probe szyfle z metalplast i oddalem to gowno bo sie wyginała jak z masła, teraz stoje przed wyborem z firmy Sonarol 2.2 i metal fach2.2 kto ma i poleca
    • Przez mizerek
      Cześć,
      Mam problem z siłownikiem od wychyłu osprzętu w ładowaczu. Tur był odpięty na jakiś miesiąc, wcześniej było wszystko dobrze, a teraz jak podpiąłem nie mogę ruszać osprzętem. jeden siłownik rusza się a drugi jest całkiem zablokowany. Myślałem, że się zapowietrzył, ale odkręcałem jeden i drugi przewód i dalej to samo. Czy ktoś miał podobny problem, albo może wiedzieć o co chodzi? 

• Przez ceston
      Witam chciałem wymienić łożyska w turze ale to draństwo nie chce nawet drgnąć. Jakieś pomysły jak wybić ten sworzeń? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj