ksynio79

Problem z ciśnieniem wspomagania ursus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ksynio79    0

Witam , mam problem ze wspomaganiem w ciągniku ursus 385. Problem polega na tym że wspomaganie działa tak  na 50% , ma około 5 lat zestaw kupiony kompletnie czyli cała przekładka na orbitrol. Do pierwszej dolegliwości doszło w ubiegłym roku tzn wystąpiło to samo i za moment (2 dni) samoczynnie wróciło wszystko do  normy . Do wglądu załączam filmik z manometrem. Czy ciśnienie na lekkiej pracy nie jest za małe ? 

ksynio79    0

Problem został rozwiązany wystarczyło odkręcić orbitrol od wielofrezu kierownicy odkręcić zaślepkę na imbus zmniejszyć ciśnienie i wszystko jest ok , Teraz na maksymalnym skręcie jest ciśnienie 130 bar 

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertb    664

Po coś ty tym regulował zawór szokowy teraz może nie trzymać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz9108
      Witam. jakis czas temu zamontowalem do ruska wspomaganie wlasnej konstrukcji. Pompe użylem od astry f 1,7 isuzu, orbitrol setka, oraz silownik o srednicy tloka 40mm i skoku 180. Odd samego poczatku mialem problem z skrecaniem, a mianowicie gdy chce szybciej obrocic kierownica napotyka ona opor, tak jakby pompa byla za malo wydajna, czy ktos moze mi polecic jaka moglbym zamontowac zamiast tej od astry?
    • Przez pi0mak
      Witam. Mam pytanie do osób które mają wspomaganie w ursus c 330. Planujemy założyć wspomaganie i nie wiem na co się zdecydować. Pomożecie.
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Barteq21
      siemka czy opona 16,9 r38 pasuje na felge w11x38 bo ja mam opone 13,6r36 a chce szerszą ?

• Przez usiu4513
      Witam mam problem ze wspomaganiem w ursusie c330. Po podłączeniu i uruchomieniu silnika strasznie ciężko kręci się kierownica. Czy ktoś może pomóc ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj