News
Mikua

Łokaś garbatek a ziemniaki

Polecane posty

Mikua    25

Cześć.

Na jesieni podjadł mi trochę zboża, teraz wiosna chce zasadzić na tym miejscu ziemniaki,  

Miał ktoś z tym doświadczenie i może powiedzieć czy muszę wytępić go aby nie zjadł ziemniaków, czy mogę normalnie posadzić ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.

Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez J30s
      Jak w temacie. Dużo małych bulw z poprzedniego roku zostało na polu i brak zimy(chyba) sprawił ze odbiły i rosną one sobie w posianej gorczycy😀. Jest jakiś sposób zeby sie ich pozbyć a pozostawić gorczyce czy tylko Roundup i ponowny siew. A może pozostawić tak jak jest bo gorczyca siana na przedplon 
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez Warmianin
      Witam
      Czy mogę pozyskać buraki pastewne chwastoksem powschodowo? Jeśli tak to jaka dawka? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj