Cezar81

Podłączenie rozdzielacza ARAG

Polecane posty

Cezar81    66

Witam Kupiłem kompletny blok elektrozaworów ARAGA czy ma ktoś z szanownych kolegów schemat jak podrze podłączyć tylko z dużym zaworem głównym z góry dzięki 

obraz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

6049zł ale dostosowany do popy 280l do tego filtr ssawny filtry sekcyjne, trochę kolanek złączy. Przebudowuję nodeta

Edytowano przez Cezar81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Na koncach kabli masz opisane co do sekcji co do przeplywki co do zaworu glownego a co do czujnika predkosci. Nic skomplikowanego. Jak cos to moze podejrze w swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
2 minuty temu, pala92 napisał:

Na koncach kabli masz opisane co do sekcji co do przeplywki co do zaworu glownego a co do czujnika predkosci. Nic skomplikowanego. Jak cos to moze podejrze w swoim.

kable to pół biedy bardziej żeby ciecz dobrze podłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
4 minuty temu, fezoi napisał:

Za tym zielonym pokrętłem  jest króciec ?

Tak i nim trzeba zasilić, zastanawiam - mam prosty czy nie zmienić go na 90 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Jesteś pewien że trzeba nim zasilić? U mnie zasilany jest króćcem pierwszym od prawej na dole, a ten za pokrętłem jest jako powrót swobodny do zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
16 minut temu, lukasz222 napisał:

Jesteś pewien że trzeba nim zasilić? U mnie zasilany jest króćcem pierwszym od prawej na dole, a ten za pokrętłem jest jako powrót swobodny do zbiornika

kurcze masz rację to wylot zaworu maksymalnego ciśnienia a zasilnie dokładnie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Kiedyś podobny montowałem (nie mam już tego sprzętu). Tak więc : zasilanie ten widoczny z prawej , ten niewidoczny( z tyłu) powrót do zbiornika , ten pod zaworem elektr. ( z żółtym paskiem ) powrót , ale bym dał pod niego mieszadło w zbiorniku , sekcyjne to wiadomo , przelew z sekcji (ten po lewej) też do zbiornika . Ps . Z filtra jest odpływ pod czerwonym pokrętłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
28 minut temu, fezoi napisał:

Kiedyś podobny montowałem (nie mam już tego sprzętu). Tak więc : zasilanie ten widoczny z prawej , ten niewidoczny( z tyłu) powrót do zbiornika , ten pod zaworem elektr. ( z żółtym paskiem ) powrót , ale bym dał pod niego mieszadło w zbiorniku , sekcyjne to wiadomo , przelew z sekcji (ten po lewej) też do zbiornika . Ps . Z filtra jest odpływ pod czerwonym pokrętłem ?

Super dzięki jest z filtra odpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Przy pracy powinien być zakręcony , tylko do przepłukania odkręcasz  ( powrót do  zbiornika) . U mnie to się nie sprawdzało , wolałem rozkręcić filtr i przepłukać tradycyjnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
3 godziny temu, fezoi napisał:

Przy pracy powinien być zakręcony , tylko do przepłukania odkręcasz  ( powrót do  zbiornika) . U mnie to się nie sprawdzało , wolałem rozkręcić filtr i przepłukać tradycyjnie .

ok super dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ciekawe z tym zakręceniem. Mam podobny system i filtr w MGM i tam serwisant przy uruchomieniu mówił, że tam mogę regulować ciśnienie jakie idzie na sekcje, w razie gdyby komputer krzyczał że potrzebuje więcej, lub mniej. Generalnie cały czas jest w jakimś stopniu otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ciekawe , filtr  jest od filtrowania , a do regulacji ciśnienia są zawory  . Tak mi się wydawało , ale jak serwisant mówił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

No wiesz, ja tam sprzeczać się nie mam zamiaru, tak byłem poinstruowany. Swoją drogą jesli filtr ma otwarty zawór to masz ciągłe samooczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Teraz kupilem rozdzielacz hydrauliczny  sterowany elektryczniei zastanawiam się jak podłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Jaki ten rozdzielacz hydrauliczny? tez szukam coś ciekawego


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
    • Przez MarcinCNC
      Zapraszam do współpracy. Dorabiamy części do maszyn. Teflon, Poliamid, Polietylen, Poliacetal. 
      Toczymy, frezujemy i wiercimy. Wykonujemy między innymi slizgi, rolki, prowadnice, podkładki, tulejki, redliczki i inne
      Po części do dorobienia zlecamy kuriera, dostawa po produkcji również kurierem
      Sprawdźcie https://skrawplast.pl/
    • Przez lukeX
      Witam
      Posiadam brona wahadlową u238.Stoi już od kilku lat nieużywana z braku sprzęgła brony.Nie mam do nie całego elementu mocowania wałka wom ,sprzęgła gumowego.I tu pytanie może ktoś posiadający takową brona mógłby zrobic kilka zdjęć tego elementu i do tego pomierzyć poszczególne elementy.A może ktoś ma takową brona i byłby w stanie dorobić ten element.Guma sprzęgła jest dostępna jako część zamienna ale niestety nie cały element.Bede wdzięczny za wszelką pomoc.Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj