News
simer

Piasta koła Pilmet 2518

Polecane posty

simer    0

Witam poszukuję prawej piasty koła do opryskiwacza pilmet 2518 przeszukałem internet ale nic nie znalazłem,może ktoś pomoże?

90853189_2850945048328969_778319924543094784_o.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Dawidos1
      Witam użytkownikow mam problem z wyborem opryskiwacza zawieszanego ok 1000-1200l używanego do 35-40tys zl, zależy mi na tym aby lance nie były nad ciągnikiem z powodu okapywania cieczy na ciągnik wolałbym aby lance były za ciągnikiem, również zależy mi aby było poziomowanie ponieważ mam bruzdy na polu i gdy jadę jedne ramię jest wyżej drugie niżej. 
    • Przez luki987654321
      Witam mam w swoim opryskiwaczu założone rozpylacze płaskostrumieniowe ale nie za bardzo podoba mi się ich rozpylanie. Jakie rozpylacze polecacie założyć tak aby dobrze spełniały swoje zadanie?
    • Przez PanJoker
      Koledzy potrzebuję pilnie pomocy z komputerem Bravo 300 to jest starszy typ komputera. I potrzebuję pomocy w zmianie szerokości belki, ponieważ kupiłem opryskiwacz z belką 18 metrową a skróciłem ją na 15 metrów. I teraz moje pytanie brzmi jaka jest konfiguracja przycisków żeby dostać się do zmiany tej belki. W komputerach brawo 180 i 300s jest to dość proste i jasno opisane że wchodzi się do menu zaawansowanego. A w przypadku Brawo 300 jak to zrobić??
    • Przez Dawidos1
      Są tu na forum użytkownicy opryskiwacza teyme na licencji lemkena ? Jakie są wasze oponie o tym opryskiwaczu i na ilu ha pryskają?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj