Polecane posty

krzycho2607    1

witam mam pytanko co to tego ciagnika df agrotron 85 lub 95 chce kupic cos takiego z turem lub bez powiedzcie mi jakie maja minusy i plusy te ciagniki i czy pociagni mi pług kverneland 3x40obrotowy na ziemi 3 i 4 klasie i czy potrzeba duzo obciazenia na przód jesli bedzie bez tura. z góry dzieki i pozdrawiam

 

chodzi mi własnie o taki ciagnik bo mam cos takiego na oku do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stevan    0

Plusów minusów Ci nie powiem ale taki pług jak napisałeś to uciągnie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

witam mam pytanko co to tego ciagnika df agrotron 85 lub 95 chce kupic cos takiego z turem lub bez powiedzcie mi jakie maja minusy i plusy te ciagniki i czy pociagni mi pług kverneland 3x40obrotowy na ziemi 3 i 4 klasie i czy potrzeba duzo obciazenia na przód jesli bedzie bez tura. z góry dzieki i pozdrawiam

 

chodzi mi własnie o taki ciagnik bo mam cos takiego na oku do kupienia

Plusów ten ciągnik ma dużo komfort itd wyposażenie itd, ale jeden ogromny minus, to ceny części są tak horendalnie wysokie że w dość wyeksploatowanym ciągniku jest duże prawdopodobieństwo trafienia na minę, także nie bez powodu ceny używanych agrotronów są niewysokie, a ewentualne naprawy mogą przewyższyć wartość takiego ciągnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj