ma123

uszczelniacze półosi c330

Polecane posty

ma123    3

witam zwracam się z prośbą do tych co mają katalok części o podanie numerów simeringów na półoś tak zeby założyć po dwa na jedną strone.w internecie nie mogę tego znaleźć  a nie mam katalogu 

Napisano (edytowany)

Zastosuj po jednym na stronie, przedewszystkim zobacz czy pół oś nie ma wytartego miejsca od wargi uszczelniacza. Jak ma to i tak będzie ci się lało. Kup uszczelniacze corteco i spokój. 

Jeśli masz wytartą to nowa albo regeneracja starej. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez Konrad1705787

ma123    3

tylko ze ja zakladalem kiedyś dwa z kolegą tylko nie pamietam oznaczenia ale juz parę lat jest

Wiadomość z agroFakt.pl

Rozbierzesz to będziesz wiedział jakie kupić co to za głupie pytania. 

Ile ty masz lat wgl? 

Piszesz ze juz parę lat jest no to cieknie czy co sie dzieje że chcesz wymienić? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzikiWschód
      Witam, mam okazję kupić C 330 bez papierow który od 10 lat stoi na dworze w niewiadomo jakim stanie, stan pasków, gum, opon jest fatalny. Cy jest sens bawić się w remont takiego ciągnika? Cena jeszcze nie uzgodniona
    • Przez przemoj1
      Witam 
      Prosił bym o rozstaw korpusu w c 330, dokładnie chodzi mi o przód ciągnika gdzie jest możliwość podczepienia tuza, chcę wiedzieć czy tuz którego posiadam będzie pasował do tego ciągnika, tuz ma rozstaw 434 mm. Prosze o konkretne odpowiedzi 
    • Przez ma123
      witam zwracam się z prośbą do tych co mają katalok części o podanie numerów simeringów na półoś tak zeby założyć po dwa na jedną strone.w internecie nie mogę tego znaleźć 
    • Przez adrian
      ursus c-360 czy mogę wykupić polisę oc na poprzedniego właściciela ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj