News
darek31

Renault 103.14 - wyciek płynu hydraulicznego z rozdzielacza ciśnienia oleju.

Polecane posty

darek31    1

Czy miał ktoś taki problem? Mechanik chce zasklepić dopływ płynu hydraulicznego do rozdzielacza. Ja, chociaż nie korzystam z hamulca hydraulicznego przyczepy, wole mieć wszystko w oryginale. Co polecacie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelski
      Witam. Mam problem z półbiegami a właściwie z brakiem dwóch półbiegów. Od początku, po uszczelnieniu pompki sprzęgłowej zniknęły półbiegi. Po przełączeniu z 1 na 2 nie ma reakcji, z 2 na 3 jest płynne przejście i z 3 na 4 brak. Dopiero do kilkukrotnym wciśnięciu sprzęgła włącza się półbieg. Może to poprostu zbieg okoliczności że to się stało po uszczelnieniu pompki,sam już nie wiem. Zamieniałem miejscami elektrozawory, nadal jest tak samo. Może ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Maciek2830
      Witam w moim reno 110.14 nie trzyma podnośnik chce zabrać się za naprawe rozdzilacza i moje pytanie jaki jest najlepszy sposób na wyjęcie podnosnika (kaczki). Czy zdjąć podloge w kabinie ? Czy może lepiej podnieść troche kabine?
    • Przez maiuszskowron
      Witam
      Potrzebuję informacji czy da się wyjąć pompę oleju od dołu po zdjęciu misy olejowej 
    • Przez ceres95
      Renault Ceres 95x swieci sie kontrolka STOP i piszczy sygnal dzwiekowy.inna kontrolka nie swieci sie oprocz stop. Stalo sie tak po zostawieniu na noc.  Czy moglbym prosic o porade. Ladowanie ok. 
    • Przez JKams
      Witam, mógłby ktoś powiedzieć od czego jest kontrolka oznaczona numerem 5? Zapala się przy maksymalnym skręcie i wyłącza wałek, tylko po ok. 4 godzinach pracy ciągnika.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj