mateusz7214

Jaki ciągnik używany kupić w 2020?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz7214    0
Napisano (edytowany)

Witam, 

Mam dylemat ponieważ nie mam pojęcia jaki ciągnik kupić na 50ha. Od ciągnika wymagam żeby miał 115-130km, ma to być główny ciągnik na gospodarstwie. Cena którą chciałbym zapłacić to 80tys netto. Poza tym mam jeszcze dwa ciągniki: ursusa c 385 (po przekładce silnika na silnik z ursusa 912) oraz ursusa c 360. 

Nie zamykam się na propozycje, chętnie wysłucham waszych propozycji. ☺️ 

Edytowano przez mateusz7214
Nie napisałem za jaką kwotę chciałbym kupić.

Minkes    17

Po co Ci czwarty ciągnik na takie hektary? Sprzedaj osiemdziesiątki i kup dobrą dwunastkę z przodem a za resztę wyremontują 60-tke.

rex15    102
Napisano (edytowany)

case mx 110-135, ares 620-640, mf 6170-6190 ; 6270-6290, mccormick mtx 110-140, nh tm115-140, deutz agrotron 110-135 mk3

Edytowano przez rex15

Wiadomość z agroFakt.pl

mateusz7214    0
Napisano (edytowany)

Minkes

Czwarty?

Ursusa c 360 mam dawno wyremontowanego a c 385 mam do opryskiwacz 1000L.

Edytowano przez mateusz7214

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekKalinowski
      Witajcie.
      Mam ciężki orzech do zgryzienia: który ciągnik wybrać. Został mi przyznany ciągnik do 100KM max. i muszę coś wybrać z tych dwóch. Proszę o wasze opinie na temat tych modeli, co lepsze? co byście z tych dwóch wybrali? i dlaczego.
    • Przez Barteq21
      Siemka wiecie co może być przyczyna wycieku oleju na ciepłym silniku na zimnym nie kapie i te dwie części są mokre 

• Przez barter
      Witam, poszukuje ciągnika w przedziale mocy 75-90 km. Kwota przezaczona na zakup to 45 tys. Proszę o pomoc w wybraniu jakiegoś sensownego modelu. 
    • Przez Olaf204
      oblicz jakiej mocy ciagnik potrzeba do kultywatora o zębach sztywny jeżeli szerokość to 3m a prędkość robocza to 10km/h

• Gość
      Przez Gość
      Jaki polecacie ciągnik do sadów wiśni i jabłoni?
      Ciągnik maksymalnie do 65/70KM, szerokość maksymalna 140cm i żeby był w miarę cichy.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj