News
dawid2509

Problem z hamulcami ursus c-360

Polecane posty

dawid2509    0

Witam.

Mam problem z układem hamulcowym w ursusie c-360. Po wymianie pompy hamulcowej prawy hamulec albo wcale nie hamuje albo od razu blokuje koło. Pojedynczo lewe koło hamuje normalne, prawe słabo a razem nie hamują wcale.

Pompka była już wymieniana kilkukrotnie, układ hamulcowy był dokładnie odpowietrzony. 

hubertb    280

W "długiej" pompie masz wyrównywacz siły hamowania przestudiuj instrukcje jak to powinno się odpowietrzać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam mam pytanie z której strony gryzary na jest gwint lewy a z której strony jest gwint prawy, chodzi mi o gwint takie duże kapsal na wałku do którego przyczepione są noże?

• Przez Maszin12
      Witam Wszystkich. Mam takie pytanie. Zakupiłem siewnik talerzowy do zboża Nordsen Nodet 1030 na skrzyni olejowej, nie posiadam tabelki wysiewu. Proszę o pomoc czy ktoś posiada taki siewnik i jak ustawia wysiew trawy, przeżyta i owsa. Dziękuję i pozdrawia😃
    • Przez marucha79
      Witajcie
      Mam zamiar kupić sieczkarnie jednorzędową do kukurydzy, której głównym zadaniem będzie zrębkowanie gałęzi, z którymi mam problem przy czyszczeniu pastwisk i łąk. Pewnie sensowniejszy byłby zwykły rębak, ale wolałbym mieć możliwość przycięcia czasem topinamburu albo ślazowca. Ze względu na budżet zastanawiam się nad starszymi maszynami - PZ80, Pottinger Mex II, polska Z364 czy Kemper. Niby na filmikach widać, że każdej ludzie używają do zrębki, ale pytanie która jest konstrukcyjnie najmocniejsza i w której najwygodniejsze i najskuteczniejsze będzie podawanie gałęzi. Wiadomo, że przeróbki typu dodanie kosza czy demontaż nagarniaczy będą konieczne, ale też fanie żeby były jak najmniejsze i odwracalne. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie bardzo proszę o rady.
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez Sadownikx2
      Witam czy jak przekroczy obroty wałka 540 w rozdrabniaczu to czy śmigło wyjdzie bokiem bo śmigło się za wolno kręci i słabo kosi trawę.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj