mateusz7214

Jaki ciągnik używany kupić w 2020?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz7214    0
Napisano (edytowany)

Witam, 

Mam dylemat ponieważ nie mam pojęcia jaki ciągnik kupić na 50ha. Od ciągnika wymagam żeby miał 115-130km, ma to być główny ciągnik na gospodarstwie. Na gospodarstwie mam jeszcze dwa ciągniki: ursusa c 385 (po przekładce silnika na silnik z ursusa 912) oraz ursusa c 360.

Nie zamykam się na propozycje, chętnie wysłucham waszych propozycji. ☺️ 

Edytowano przez mateusz7214
Za mało informacji.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yanmar
      Hej wszystkim, chciałbym zapytać jakie macie zdanie na temat traktorów Yanmar.
      Marki przez chwilę w Polsce nie było, kilka lat temu wróciliśmy na rynek (piszę to z perspektywy handlowca). Stare Yanmary trzymają mocno cenę na rynku wtórnym, nowe są od nich niewiele droższe. Osobiście uważam- pod kątem serwisowym głównie, że Japończycy dalej stawiają na najprostsze i najtrwalsze rozwiązania (oczywiście tam gdzie mogą- mam na myśli normy emisji spalin).
      Czy macie jakieś opinie, może ktoś użytkuje?
      Oczywiście jeśli chcielibyście zadać jakieś pytania, dowiedzieć się, co obecnie oferujemy, to chętnie odpowiem 😉
    • Przez rolnik29
      Witam, 
      Czy jest może na rynku polskim oferta nowego ciągnika w kwocie do 70 tys. zł brutto? Chodzi o to, żeby to nie byl traktor sadowniczy... A sprzęt dorównujący mocą i wielkością do np. URSUSA C-350 czy C-360 do pracy w małym gospodarstwie rolnym. Ciągnik musi posiadać oczywiście wszystkie homologacje i licencje, aby można go było również sfinansować z dotacji PROW. 
      Z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą
    • Przez MarcinKnap
      Witam poszukuje informacji na temat tego ciągnika . Proszę o wskazówki przy oględzinach takiego modelu na co zwrócić uwagę i jak jest z dostępnością części. Również chciał bym wiedzieć jaka jest jego waga 
    • Przez filips51
      Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika. Będzie on pracował na 20 ha. Nie planuje powiększać gospodarstwa, może być nawet tak że powieszchnia się zmniejszy bo mam 10ha dzierżawy i 10ha swojego. A wiadomo jak to jest z dzierżawami. Myślę nad Zetorem 7340 fajnie by było gdyby miał tura. Tu znalazłem ładnego tylko drogi https://www.olx.pl/oferta/zetor-7340-zetor-7340-w-bd-stanie-CID757-IDE7yMl.html  no on ma 3500 mtg
      Ale tak się zastanawiałem czy za taki hajs nie kupi się jakieś lepszej maszynki np fenda, taki np ładny nie powiem https://www.olx.pl/oferta/fendt-310-CID757-IDCRWWY.html tylko wszystkie fendy w takim przedziale cenowym mają tak średnio 8-9 tys mtg 
      No i pytanie jest następujące lepiej kupić takiego fenda ktury ma już sporo tych mtg czy zetora ktury niema znów tak dużo? Wiadomo że fendt jest o wiele wygodbiejszy itd ma więc mocy ale chodzi o to czy jak kupie sobie takiego fenda to niebędę musiał po jakimś czasie robić silnika.
    • Przez mateusz7214
      Witam, 

Mam dylemat ponieważ nie mam pojęcia jaki ciągnik kupić na 50ha. Od ciągnika wymagam żeby miał 115-130km, ma to być główny ciągnik na gospodarstwie. Cena którą chciałbym zapłacić to 80tys netto. Poza tym mam jeszcze dwa ciągniki: ursusa c 385 (po przekładce silnika na silnik z ursusa 912) oraz ursusa c 360. 

Nie zamykam się na propozycje, chętnie wysłucham waszych propozycji. ☺️ 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj