Rolniczek98

parch zwykły i srebrzysty

Polecane posty

Rolniczek98    1
Drodzy agrofitowicze mam taki problem na glebach piaszczystych często występuje u mnie parch jaki środek polecacie żeby zaprawiac sadzeniaki który mógłby ochronic je przed parchem i jakiś relatywnie tani bo Bayer to bardzo droga półka, pozdrawiam

Rolniczek98    1
albo jakie macie metody zeby ograniczyć tego parcha może nawozenie jakieś specjalne
albo jakie macie metody zeby ograniczyć tego parcha może nawozenie jakieś specjalne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuubac
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda u was uprawa wczesnego ziemniaka. Mianowicie chodzi mi o sam początek. Ziemniaki do tej pory uprawiałem normalnie bez okrywy, lecz w tym roku 1 hektar mam zamiar przykryc włóknina. Termin sadzenia to koniec marca-początek kwietnia. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przybliżył mi procedurę jak u niego to wygląda. Kiedy pryska, kiedy formuje(od razu po sadzeniu? Nie wypłynie to na wschody? Bo jak zdążą urosnąć to zostaje jedynie obredlanie. Przykrywać od razu po sadzeniu czy odczekać jakiś czas? Sadzona odmiana wczesna to Arrow. Dzięki z góry za porady 😉
    • Przez pasio
      Witam!!

Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez kobubuzabazu
      Witam Panowie i Panie.
      Mam mały problem jak wiadomo zima jest bardzo ciepła i mam problem z kielkowananiem ziemniaka. Jak temu zapobiec? Dodam że ziemniaki składowane w piwnicy.
    • Przez Zenek88
      Panowie jak tam u was z cenami ziemniakow jadalnych, hurt i detal?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj