News
Piotrekqqq

Turbonapełniacz do gnojowicy

Polecane posty

Piotrekqqq    0

Witam, proszę o opinię kogoś kto używa turbonapełniacza, czy warto go dokupić, czy to dużo pomaga i co jeśli wpadnie jakiś kamień czy coś innego co nie powinno się tam znaleźć, pytam bo zastanawiam się nad pompą próżniową z turbo albo bauerem z ślimakową pompą

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrekqqq    0

Bauer 20700 a próżniowa Camara

223 na dużych kołach i przygotowaniem do ramienia aplikatora, kulą automatyka załadunku

Teraz euro droższe

simpleNICKpl    85

duże koła tzn? jaka marka? aplikator w sensie węże wleczone czy agregat? mi za bauera 19100 z kulą pompą 4000 oponami 750/60r30.5 bkt wężami wleczonymi 3m 50000 euro powiedzieli. Odbiór mam nadzieję że we wrześniu

oczywiście automatyka załadunku też jest

simpleNICKpl    85

no tak tylko w Bauerze są dwie możliwości przygotowania, pod aplikator doglebowy i pod węże wleczone

simpleNICKpl    85

ja z tej dwójki wybrałbym bauera. Jednak już marka trochę na rynku jest a pompa przepływowa napełni zbiornik gnojowicą a nie pianą 😏

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gtv8
      sprzedam lub zamienie na plug 5 skib  beczke hts w stanie jak nowa po odnowieniu pompa nowa tylko raz uzywana dla sprawdzenia.B

ardzo polecam bez rozczarowania.opis na olx
      https://www.olx.pl/oferta/beczka-hts-forschrit-CID757-IDDYXGN.html
    • Przez Piters182
      Czy ktoś może wymienić wszystkie firmy nowych dostępnych beczkowozów? Szukam beczkowozu 3000-6000l stąd moje pytanie. 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam czy zna jakiś sposób na cieknącą zasuwę w starym beczkowozie zasuwa jest żeliwna i ogólnie jest w dobrym stanie tylko w jednym miejscu ma wżery i cieknie. A może ktoś się zajmuje regeneracją zasuw tak samo jak pomp bo koszt nowej to około 500zl
    • Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez woj322
      Jakie macie opinie o beczkowozach firmy AgroMax.  Jakie mają wady i zalety ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj