Profesor

Wycie hydrauliki - resorowanie przedniej osi.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Profesor    3
Fendt 515c - na załączonym resorowaniu przedniej osi gdy przekrocze 2 km/h slychac wycie hydrauliki przez 3-4 sekundy, traktor wyraznie traci moc. Po 3-4 sekundach wszystko wraca do normy. Co to moze byc?

zenas    11

One tak mają fabrycznie, oglądaj kanał Korbanków oni są dilerami.

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Wiadomość z agroFakt.pl

zenas    11

Oj nie zgodzę się , oni handlują używanymi Fendami i dają gwarancję, nowy MF jest tańszy niż stary helmutowski Fendt.

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danio02
      Cześć
      Mam problem z hamulcami hydraulicznymi w Fendt 510. Mianowicie jak wciskam pedał hamulca to olej idzie na siłowniki w przyczepie, ale jak puszczam hamulec, to olej już nie wraca i siłowniki pozostają wyciśnięte ( przyczepa pozostaje zahamowana). Czy to może wina jest zaworu hydraulicznego. Jeżeli miał ktoś z was podobny przypadek, to proszę o poradę.
      Pozdrawiam
    • Przez areczek00095
      Cześć, tak jak w tytule. Mam od niedawna 512c i podczas przełączania rewersu słuchać puknięcie w skrzyni. Czy to normalne? Nie szarpie, nie zgrzyta tylko po prawie każdym naciśnięciu guzika słychać stuk w skrzyni. Ktoś przerabiał może temat?
    • Przez Jonsnow
      Witam. Mam problem z wyjęciem siłownika wspomaganie. Ktoś jakieś porady? Bo jest to opcja z amortyzacją osi więc mega mało miejsca...
    • Przez kpiotr
      Witam. Mam problem z siłownikiem wspomagania. Zaczął cieknąć wiec uszczelniacze trzeba wymienić. Mam dylemat tylko jak go wymontować???? czy trzeba odkrecić oś od ciagnika żeby go wyjąć??? Żeby rozkręcic drążki trzeba podnieśc koła do góry?? może ktos przyblizyć z której strony się do tego zabrać???

pozdrawiam 
    • Przez szymek85
      Witam czy przy demontażu pompy wtryskowej trzeba też ściągnąć pompę hydrauliczną która zamontowana jest z przodu i przez tą dziurę odkręcić koło z pompy wtryskowej??
      Wszystko podkręcałem co jest na wierzchu i pompa wychodzi tylko 5 mm i jest opór. Proszę o radę bo nie chcę na siłę nic robić.  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj