czarny514

fendt 930 vario silnik man

Polecane posty

czarny514    0

Mam fendt 930 silnik Man wyświetla mi się błąd 0.1.51 defekt czujnika ciśnienia oleju w silniku. Nowy czujnik wymieniłem jest to samo. Silnik ma dobre ciśnienie też sprawdziłem jaka może być jeszcze inna przyczyna. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Nie widzi czujnika. Czyli może być uszkodzenie na przewodach od czujnika. Zobacz czy nie kruszy się izolacja, albo końcówki przy czujniku nie są uszkodzone. chyba że coś na wtyce wiązki pod kabiną.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimtc    0

wiązka , mikro bezpieczniki lub uszkodzony licznik 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118

Czujnik w tym ciągniku ma tendencje do padania wraz z czujnikiem od resorowania przedniej osi, musisz sprawdzić gniazdo mikro bezpieczników. W razie potrzeby służę pomocą 534 989 681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić.
    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić? 
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich. Nie tak dawno kupiłem Fendta 936 sprowadzonego z Danii. Ma na dachu dwie anteny Leica. Dołączę też zdjęcia. Mogłby ktoś poradzić jak sprawdzić czy działają i czego mu brakuje, co dokupić żeby jakąś nawigację miał? Nie ukrywam że gdyby była, to by się przydało. Jeśli coś pominąłem, postaram się dodać. Jestem z góry wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, sugestie i pomoc



    • Przez lukasznewholland
      hej koledzy.od jakiegos czasu w moim 933 zaczeły wyskakiwac blędy z ktorymi jakos sobie radzilem.dzisiaj mam nowy nabytek tzn na panelu wyskakuje siłownik z wykrzyknikiem,i na komputerze sa kłudki wszystkich pozycjach równiez tylny tuz .próbowałem na wszelaki sposób wyłaczys ale nic z tego.nie reaguje ani z panelu sterowania ani przez wejscie w menu komputera.prosze o pomoc
    • Przez Mateuszpeczulis
      Witam, mam problem z podnośnikiem. Wyskakuje błąd 08.1.F0- zawór nie zgłasza się do CAN- BUS. Jak to naprawić ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj