Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Deutz fahr m900

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam mam pytanie wymienilem olej w kombajnie fahr m900 w tym duzym zbiorniku kolo silnika na nowy i jest taki problem gdyz po zapaleniu kombajnu gdy podnosze motowidlo to lewy silownik podnosi do gory a prawy stoi w miejscu ,wymienilem tez nowe przewody bo stare byly sparciale i tez ten lewy silownik odpowietrzylem bo bylo powietrze reszta dziala ok heder podnosi i opuszcza ,zauwazylem tez ze lewy silownik podnosi pierwszy a za chwile wlacza sie prawy czy tak ma byc czy powinny razem podnosic jednakowo prosze o pomoc bo niewiem co jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Powinny oba równo, zasada działania jest taka, że siłownik lewy  steruje prawym, musisz mieć powietrze, odpowietrz jeszcze raz. Chyba, że miałeś tak wcześniej to siłownik lewy do regeneracji ( wymiana uszczelnień ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczesniej bylo ok tylko po wymianie oleju tak sie zrobilo a jak prawidlowo odpowietrzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Czekaj, może wprowadzam Cię w błąd - jaki masz heder 3,15 czy 2,85 ( po zewnątrz, wewnątrz jakieś 2,95 i 2,65 ) bo będzie różnica, lub ile wejść wyjść ma siłownik lewy, jedno czy dwa ( ewentualnie zobacz jak przewody idą, rozdziela się na lewy i prawy siłownik czy idzie do lewego i z niego wychodzi na prawy ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten po lewej ma dwa wejscia a ten po prawej jedno od dolu i gory jest srubka na imbus jakas ,dzis zrobilem tak zapalilem go chwile pochodzil i lewy najpierw podnosil tak przekrzywione motowidlo i za chwile ten prawy zaczal podnosic odkrecilem ta srubke po prawej stronie na imbus i zaczalem podnosic gora dol i olej zaczal wyciekac z powietrzem a po chwili sama olej i zakrecilem pozniej i juz jednakowo podnosil ,jutro odpale go i zobacze czy rowno podnosi a jak nie to jeszcze bede probowal cos robic moze ten lewy odkrece srubki u gory i dolu zeby sie lsl olej i zacze ruszac nim moze powietrze wyjdzie i bedzie ok zobacze jutro co jest moze juz bedzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Lewy odpowietrzy się sam jak reszta hydrauliki, przemieszaj olej, tzn poruszaj wszystkimi siłownikami do oporu w jedną i drugą ( również skrętem ) i samo się odpowietrzy, a prawy w nagarniaczu już sam doszedłeś bez mojej pomocy jak to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba93711
      Witam. Zakupiłem kombajn Deutz Fahr 35.70 i doprowadzam go do ładu. Czy ktoś się orientuję jak rozwiązany jest czujnik obrotów silnika? Obroty młocarni już ogarnąłem i pokazuje na głównym zegarze. Jest żółty przycisk z narysowanym zegarem i jak go wcisnę to wskazówka opada, a jak drugi raz wcisnę to spowrotem pokazuje obroty młocarni. Mam ciągnik MF 3635 i tam podobno obroty silnika czyta alternator, a tu nie wiem, jest niby sporo kabli idących do alternatora ale czy tu szukać przyczyny? Liczę na waszą pomoc Panowie. 
    • Przez Pablo8484
      Witam
      Mam problem z odpalenniem silnika dehtz 1012. Motor kreci, paliwo idzie z filtra na pompe. Nie odpala. Sprawdzilem cekwe gaszeniowa, dziala poprawnie. Listwa tez przesuwa sie lekko. Odkrecilem rurki na wyjsciu z pompek i tam nie ma paliwa, na żadnej. Czy mogło sie cos przyciac? Raz na jakis czas uda sie odpalić i wtedy wszystko chodzi bez zarzutu. 
    • Przez PIorr
      Witam. przychodzę do was z problemem, wymieniałem sprzęgło, pompe hydrauliczną, pompę od powershiffta, uszczelniacze we wzmacniaczusprzęgła. I sytuacja wygląda tak że podczas ruszania do przodu musze wcisnąć sprzegło przełączyc rewers na przód i poczekać z 1-2 sek aż przezuci kierunek jazdy, aby pojechać do tyłu muszę wykleszczyć bieg wcisnąć sprzęgło przełączyc kierunek jazdy puścic sprzegło poczekać 1-2sek aż przeżuci i dopiero wrzucić bieg, druga sprawa to po wymianie sprzęgła pół biegi działały dobrze zostały wymienione pompy i zastałem brak jakiegokolwiek pół biegu. podesłał by mi ktoś gdzie pomierzyć ciśnienia oleju na poł biegach? 
    • Przez Szumacher
      Witam 
      Niedawno zakupiłem kombajn Deutz Fahr 1322H i nie wiem do czego służy załączona na zdjęciu konsola. Może ktoś z was ma coś takiego i podpowie do czego to służy?
      Pozdrawiam
       

    • Przez Krzysiek_case
      Witam Czy ktoś testował zestaw klimatyzacji i ma zamontowany u siebie? https://allegro.pl/oferta/klimatyzacja-do-kombajnu-deutz-fahr-35-80-33-60-6722568472 Przymierzam się do montażu tej klimy do Deutz Fahra 33.60
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj