koomar

Ares 550 tuz wolno opafa

Polecane posty

koomar    7
Jak w temacie w aresie tylny tuz wolno opuszcza i to niezależnie czy jest obciazony czy pusty. Ja zimnym oleju jeszcze jest w miare ok ale po rozgrzaniu się oleju jest słabo. nie ma reakcji na ustawianie szybkości opadania. czy to może być wina pompy czy może bardziej sekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koomar    7

raczej nie ma żadnych opilkow nic nie zauważyłem póki co. myślę że to właśnie może być od tego rozdzielacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

Zacznij od naprostszego spuść olej zmień filtr a jak olej dawno nie zmieniany to też zmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Olej  może lepiej zmienić po zdiagnozowaniu i usunięciu usterki żeby się potem nie okazało że do wymiany jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Przy rozdzielaczu masz przyciski do awaryjnego sterowania, zobacz jak na przycisku opada, jak szybko to znaczy że coś ze sterowaniem. Napisz czy jest różnica, może coś pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Z doświadczenia wiem, że sama zmiana filtrów nie wpływa na czystość oleju, bo filtry nie są wstanie wychwycić wszystkich zanieczyszczeń, w przeciwnym razie stawiały by za duży opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koomar    7
ptaszyna napisał:

Przy rozdzielaczu masz przyciski do awaryjnego sterowania, zobacz jak na przycisku opada, jak szybko to znaczy że coś ze sterowaniem. Napisz czy jest różnica, może coś pomyślimy.

Zerknę to jutro i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koomar    7
ptaszyna napisał:

Przy rozdzielaczu masz przyciski do awaryjnego sterowania, zobacz jak na przycisku opada, jak szybko to znaczy że coś ze sterowaniem. Napisz czy jest różnica, może coś pomyślimy.

a więc sprawdziłem i tymi przyciskami opadana normalnie czyli dużo szybciej niż ze sterownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koomar    7

rozdzielacz do wymiany sprawdziliśmy na innej i wszystko śmiga więc trzeba zakupić i wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez shiftmp3
      Witam mam problem prasa nie załącza owijania tzw, widzę że pompka chodzi bo pasek uciagniety ale i tak nawet nie drgnie aparat od sznurka ani od siatki. Prasa chodziła w tamtym sezonie do samego końca i dziś chciałem zwinąć kilka bel kończyny no i ani jedna bela nie poszła dobrze, co może byc przyczyną ? Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj