News
SebaMazowieckiePL

Jaka to część?- Rozrzutnik Polski

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

no by sie przydalo - bo mam aktualnie taka blaszke na przykraca srube i bym takie cos przyspawal i by lepiej było - tylko nwm gdzie szukac i bym chcial całośc kupi - ta blache z otworami i wybierak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dwaplusjeden
      Witam, mam zamiar kupić rozrzutnik dwuosiowy czarna białostocka do gnoju i kukurydzy. Mam jeden ale z dwoma łańcuchami znalazłem taki ale z czterema i dlatego chciałbym zapytać który lepszy i czy nie ma problemu z takimi na cztery. Dzięki z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam
    • Przez zf11441
      Witam. Panowie i panie mam problem z lancuch na rozrzutniku a mianowicie z wyciagnieciem go z belek. Od nowosci byl nie ruszany. Nadszedl czas na wymiane. Probowalem wyciagnac plaskowniki z belek dwoma ciagnikami bez efektu. Jest mocno zapieczony. Dodam ze nie sa one skrecane ni nic z tych rzeczy. Jak sobie z tym poradzic? Moze ktos mial podobnie? Plaskownik ktory siedzi w niej ma wymiar 1x25x120
    • Przez Rolnik1616
      Witam. Szukam rozrzutnik rur 55 w dobrym stanie cena do 40 tys zł
    • Przez adamek1942
      Witam po dłuższych  przemyśleniach i waszych podpowiedziach wybrałem unie 8 td pytanie jaki adapter wybrać 2 czy 4 walcowy pionowy ?? oraz ten deflektor który lepszy hydrauliczny czy mechaniczny jak ma się to w praktyce?? ten mechaniczny da się go jakoś zdjąć z tego rozrzutnika ?? proszę o podpowiedzi rozrzutnik będzie głownie rozrzucał obornik bydlęcy prosto z obory jak i z pryzmy - błoto heh
    • Przez wiesiekkaciak
      Posiadam rozrzutnik jednoosiowy i chcę go pomalować, oczywiście farbą na rdzę. Przeglądając Allegro trafiłem na farbę ARMORIN (oferta 7079810282) którą jak piszą można stosować na rdzę. To już jest w kolorze zielonym, czyli taki jak chcę. Czy ktoś to już stosował i może coś na temat tej farby powiedzieć? Czy lepiej zrobić tradycyjnie i zastosować Corizon czy tam Corinę i na to kolor?

Kolejna sprawa dotyczy malowania ciągnika C330 (właściwie C328). Czy ma sens zastosować podobny myk i pomalować go (z wyłączeniem kabiny, maski i błotników) tym samym, czy lepiej epoksydowym i na to kolor?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj