News
BobsMF

Stosowanie RSM na oszronioną pszenicę?

Polecane posty

BobsMF    38
Mam pytanie jak w temacie czy stosowanie w czasie przymrozku jest bezpieczne? Jeśli ktoś próbował niech podzieli się doświadczeniami czy nie było poparzeń?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jedrus2020
      Witam czy stosował ktoś oprysk dolistny wykonany z przefermentowanego obornika? Gdzieś wyczytałem że w orodzie stosuje się przefermentowany obornik kurzy w wodzie. Do oprtsku stosuje się go w prpocjach 1 do 10. Zda to egzamin w zbożach? Nie Popali?
    • Przez hary884
      witam,jaki płodozmian stosujecie w zbożach;nie interesuje mnie teoria tylko praktyka i jaki był efekt w plonach patrzac na kondycje gleby.....proszę o płodozmian tylkon w zbożach bez motylkowych i okopowych.....
      to ca ja wiem;
      owies odchwaszcza pole po jęczmieniu
      po życie owies plon wiekszy o 25 %
    • Przez dacman123
      Witam mam zamiar zastosować plonvit zboża 2l  z siarczanem magnezu 10kg i mocznikiem 15kg i chciałbym wiedzieć czy zboże stanie się ciemne? 
    • Przez sylwbst81
      Witam. Czy można mieszać insektycyd sumicidin bądź sumi alpha z fungicydami delaro bądź fandango ? Pszenżyto ozime zabieg T2.
    • Przez hitch115
      Witam. Czy mial ktoś taki problem jak ja ze zasialem 200 kg saletry jak w tytule na pierwszą dawkę i nie widać efektu??? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj