News
BobsMF

Stosowanie RSM na oszronioną pszenicę?

Polecane posty

BobsMF    37
Mam pytanie jak w temacie czy stosowanie w czasie przymrozku jest bezpieczne? Jeśli ktoś próbował niech podzieli się doświadczeniami czy nie było poparzeń?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Forumowicz
      Czy opłacało by sie kupować zboże na Ukrainie wyczyścić je i sprzedać na porty ?
    • Przez tomek2201
      Witam. Robicie teraz zabiegi T1? Głównie chodzi mi o fungicydy bo ze skracaniem jeszcze chwila czasu jest. Zastanawiam się czy nocne przymrozki nie zaszkodzą w oprysku fungicydowym.
    • Przez Dox0n_dmnk
      witam! przez pomyłkę zamówiłem ziarna kukurydzy o mtz 230 czy będę miał problem z wysiewem siewnikiem zbozowym jak radzili byście ustawić siewnik 3j.s starcza na 1.5ha?
    • Przez kondzio0
      Witam. Późną jesienią zrobiłem talerzówką rzycho po mieszance i bardzo ładnie powschodziła i przezimowała i jest zielona i ładna. Czy w taki sposób da mi plon czy musze przesiać pole? Naprawdę jest gęsta i zielona i dlatego nie wiem co robić. Doradźcie mi...
    • Przez wysos789
      Poszukuje wytwórców etanolu skażonego. Pomożecie gdzie można znaleźć ten surowiec?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj