Polecane posty

dereniek    4
witam, jak prawidlowo poeunien byc podłączony czujnik filtra powietrza w MF 3060 , u mnie jest podłączony ale jeszcze nigdy sie nie zaswiecil przy mocnyn zabrudzeniu, gdy zewre kable to na pulpicie kontrolka świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dereniek    4

czy powinien byc puszczony plus z aku na czujnik i z tego plusa do kabiny na kontrolke a drugi to masa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jeden pin pod masę, drugi do kabiny. Przytkaj dolot to musi się zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Te czujniki są stare. Nikt nie wie czy działają. Jeśli trzeba dolot przytykać by działały to musi oznaczać bardzo brudny filtr powietrza. Do czego użytkownik nie powinien nigdy dopuścić. Nie ma co się na to oglądać i trzeba sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dereniek    4

sprawa sie wyjaśniła wszystko działa jak nalezy czujnik zaszedł w srodku jakimiś śmieciami i nie moglo cisnienia przebic, po wyczyszczeniu jest ok , dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Ktoś mi podpowie jak nazywa się ten przewod/rura który dochodzi do wydechu?

20200412_125746.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

To jest przewód eżekcyjnego odsysania zanieczyszczeń z filtra powietrza

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

a mogę taki przewód kupić gdzieś z "metra", czy jak to wygląda?

Wiesz może gdzie mogę go nabyć?

 

W katalogu nie mogę wyczaić tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Witam nabylem mf3070 i zauważyłem ze w czujniku zabrudzeń filtra powietrza jest podlaczony tylko jeden kabel który idzie z wiązki od kabiny natomiast tam jest druga wsowka z tym ze ja nie mam innego kabla wiszacego czy urwanego i co tam powinno byc wpiete ? Masa tak jak wyzej pisano ? Jedna wsowka to jest ten kabel od kabiny a druga ? 

I mam tez pytanko odnosnie czujnika zabrudzen filtra hydrauliki zaowazylem ze kabel ktory idzie od czujnika jest przerwany i nie wiem gdzie go wpiac do autotronic ? Czy idzie do deski do katrolki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj