News
Krystek

Co oznaczają poszczególne diody na obrotomierzu w Belarusie?

Polecane posty

Krystek    0

Mam Belarusa a w nim jest obrotomierz, pod wyświetlaczem motogodzin są diody które zaświecają się po wciścięciu guzika i zamiast moto godzin wyskakują różne liczby czego one mogą dotyczyć?

20200313_232000.png

mani51    222

Kolego, nie tak dawno był tu temat o kodach liczników w belarusie. Gdybyś go przeczytał to juz z grubsza byś wiedział co to za diody. Nawet Ci go nie poszukam bo skoro Tobie się nie chciało to mi też się nie chce.

Rolnik1973    7135
Dnia 13.03.2020 o 23:22, Krystek napisał:

Mam Belarusa a w nim jest obrotomierz, pod wyświetlaczem motogodzin są diody które zaświecają się po wciścięciu guzika i zamiast moto godzin wyskakują różne liczby czego one mogą dotyczyć?

20200313_232000.png

Screenshot_20200315-082558.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

farmtrac8244    218

Instrukcja otóż to.Skoro nie czytać już całej książki ale chociaż tu gdzie jest opisane co poszczególna lampka oznacza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Pawel9089
      Witam. Planuje zmienić kabinę w MTZ ponieważ w tej kwadratowej jest trochę mało miejsca i wgl i teraz pytanie do was jaka byście polecili ?
    • Przez darkowe1
      Witam dziś pracowałem jumzem dostał trochę po garach i zaczęło coś zegotac w okolicy docisku jak ścianę sprzęgło jest cicho jak puszczam sprzęgło i ciągnik stoi na wolnych obrotach rechocze tam jak w stawie 
    • Przez Hyosu
      Niech ktoś mi opiszę orginalny rozdzielacz mtz, czy jest możliwość żeby działał dwustronnie, na tylnych wyjściach jak podłącze siłownik dwustronnego działania to mi działa tylko w jedną stronę. A w drugą się robi jakby wolny spływ? 
      Te przednie sekcje też tak działają? A jeżeli też to czy da radę zrobić żeby operować siłownikami 2 stronnego działania?
    • Przez Jumz15
      Witam mam problem , wymienilem tuleje pod wtryskiem poniewaz lało wodą , ale nic to nie dalo problem nadal jest i pytanie czy to możliwe że jednak to nie wina tuleji 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj