Go艣膰

Koronawirus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    1757
57 minut temu, Pafnucy napisa艂:

tiaaaa, jeszcze z dziesin膰 lat bedziesz o tym pieprzy艂.

nic tam ni masz. zaszczep sie bo fajtniesz!

Ty mi zap艂a膰, 偶e poswi臋cam si臋 dla takich jak ty.

ja jestem przeciwnikiem聽szczepien dla wszystkich- w szczegolnosci,dzieci, mlodziezy, zdrowych聽 w pelni wieku, ozdrowiencow, pacjentow szpitali psychiatrycznych-z wyjatkiem odwykowcow. pedofilow, mordercow zlodziei,oszustow itp.itd. pacjentow zol-i, zakladow opiekunczych, terminalnie chorych-wirus to dla nich aniol聽milosierdzia

reszta powinna byc przymusowo-jesli sami nie chca- zaszczepieni

55 minut temu, Bogdan_ja napisa艂:

To 偶e by艂es chory to tylko oznacza 偶e jestes cienki bolek i tyle.... To nie jest 艣miertelna choroba i wi臋kszo艣膰 nawet nie odczuwa 偶adnych objaw贸w i tyle..聽

znowu zaczynasz swoje opowiesci ??聽 masz w domu wszystkich ??

ty nie stary moze bys sobie jakas babe znalazl.. na taki majatek to wiele doswiadczonych poleci..

54 minuty temu, Pafnucy napisa艂:

powiedz to tym co zmarli.

a co tam 105 tysiecy, do tego ci nadmiarowi kolejne kilkaset tysiecy.

sa juz dane demograficzne z tego roku ?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Bercik92    1093
1 godzin臋 temu, many13 napisa艂:

Warianty wirusa wzi臋艂y si臋 ze szczepie艅 - ciekawa teoria.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bitchute.co

10 tysi臋cy zgon贸w w Europie s膮 bezpo艣rednio powi膮zane ze szczepieniami i nikt o tym nie m贸wi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

272015297_5170188759667601_3351176036867198091_n.jpg

Dzisiaj si臋 na to m贸wi koincydacja czasowa聽

2 godziny temu, jacus napisa艂:

ja mialem dokladnie tak聽jak walesa- 5 dni i nocy z zyciorysu wyjete......

ciekawe co byscie pisali gdyby was tak przeczologalo ??

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

Ja 2 tyg mia艂em "z 偶ycia wyj臋te" jak dosta艂em anginy ropnej ale oczywi艣cie nikt nie robi艂 test贸w kwarantann czy zak艂ada艂 paszporty...聽

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

many13    376

S艂ysza艂em tylko o koincydencji -聽聽przypadek, zbieg okoliczno艣ci, zbie偶no艣膰 kilku zdarze艅, cz臋sto nieoczekiwana i bez dostrzegalnej przyczyny.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

jacus    1757

no popatrz szczepionka go zabila - co prawda, to szwagier z siekiera ale gdy sie nie szczepil to zdazyl by uciec..

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Bogdan_ja    955

1 godzin臋 temu, jacus napisa艂:

znowu zaczynasz swoje opowiesci ??聽 masz w domu wszystkich ??

Ja niczego nie opowiadam tylko stwierdzam fakty i tyle.. Ty masz ot臋pienie m贸zgowe i to jest powik艂anie po covidzie聽 i tyle... Sam wstawi艂e艣 tu link gdzie o tym pisali....馃榿馃榿馃榿 Niczego nie potrzebuje szuka膰 bidulu... 馃構

Udost臋pnij ten post

jarecki    2917
4 godziny temu, jacus napisa艂:

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

z bezrobociem to bym nie przesadza艂 , hiszpania jest specyficzna i nie sprzyja pracy upa艂 i 艂adna pogoda a polska za ubieg艂y rok rekordowy nap艂yw inwestcji zagranicznych .

Udost臋pnij ten post

jacus    1757

ty ogarek z zasady nie mozesz miec otepienia mozgowego z tysiac powodow-pierwszy trzeba miec jakies聽zwoje zeby sie zwinely.az tym coraz gorzej..rokse zamkneli i od tej pory stales sie aktywny na forum - nie wiem czy to dobra zmiana ,nie probowalem.

no na swirusa nikt nie umiera- idz na najblizszy cmentarz i co 5 z nowego grobu powiedz zeby wstawal. tylko patrz zeby ktos nie widzial bo cie ubiora w cieply kaftanik聽 z dlugimi rekawami zeby ci raczki nie przemarzlybo jak bedziesz pisal po kuracji.

Udost臋pnij ten post

Bogdan_ja    955

Szkoda 偶e nie czytasz tego co wstawiasz... 馃榿馃榿馃榿馃榿

Sprawd藕 sobie ilu umiera艂o na gryp臋, zapalenie p艂uc itp..... I powiedz gdzie te ludki tera s膮 upchane... 馃構

• Like 2

Udost臋pnij ten post

jacus    1757

a te ponad 400 tysiecy pozostalych to na co umarlo ?? nawet nie wiesz ze na swirusa gdzies 20 % umarlo-temu pisalem o co piatym .. do wiosny to swira wlasnego chowu dostaniesz ,kup se jakas zabawke聽 ..psa ,kota ,chomika,kanarka,rybki ,lalke gumowa..

Udost臋pnij ten post

Bercik92    1093
14 godzin temu, many13 napisa艂:

S艂ysza艂em tylko o koincydencji -聽聽przypadek, zbieg okoliczno艣ci, zbie偶no艣膰 kilku zdarze艅, cz臋sto nieoczekiwana i bez dostrzegalnej przyczyny.

I tak wiadomo o co chodzi 馃お

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Rogas71    308
jacus napisa艂:

a te ponad 400 tysiecy pozostalych to na co umarlo ?? nawet nie wiesz ze na swirusa gdzies 20 % umarlo-temu pisalem o co piatym .. do wiosny to swira wlasnego chowu dostaniesz ,kup se jakas zabawke聽 ..psa ,kota ,chomika,kanarka,rybki ,lalke gumowa..

Sk膮d wiesz na co zmarli jak sekcji nie robi膮 馃槑

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Bogdan_ja    955
11 godzin temu, jacus napisa艂:

Ot g艂upkowate opowiastki pociotka/tchorza 馃構

• Like 1

Udost臋pnij ten post

GRZES1545    5433
42 minuty temu, Rogas71 napisa艂:

Sk膮d wiesz na co zmarli jak sekcji nie robi膮 馃槑

Un wi lepij馃槑

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Bogdan_ja    955

M贸j szwagier zmar艂 jako jeden z pierwszych i mia艂 wpisany covid a zmar艂 na nowotw贸r... Ot tyle warte te statystyki... Co艣 by艂o ostatnio 偶e w kt贸rym艣 szpitalu na 35 zakwalifikowanych na covid faktycznie zmar艂a 1 osoba.... Cyrk dla g艂upich i tyle.. 馃榿

• Like 6

Udost臋pnij ten post

Krzak    243

呕ona by艂a u lekarza,robi艂a test wyszed艂 covid. Sam ju偶 nie wiem ile tej kwarantanny mam mi臋膰. 呕onie pokazuje 偶e 7 dni,jak dzwoni臋 na infolinie to m贸wi膮 偶e ja musz臋 mi臋膰 17! dni. Nie wiem ju偶 jak to jest. 呕ona musi mnie gdzie艣 zg艂osi膰 czy ja sam musz臋 sanepid powiadomi膰? Jak to jest orientuje si臋 mo偶e kto艣?

Udost臋pnij ten post

jacus    1757

im wieksza niemota z dziury bardziej zabitej deskami tym wiecej ma do powiedzenia..

jeden twierdzi ze swirusa nikt nie umiera a drugi ze wszyscy- moze ustalcie miedzy soba ktora wersja jest prawdziwa..

dawaj ogarek twoje dane. o chorobach wspolistniejacych slyszales??? dla tysiecy ludzi covid to gwozdz do trumny.

rogasiu z doliny roztoki- skad taki jak ty ma wiedziec ze i wczesniej sekcji nie robili,聽 masz pojecie jak to wyglada, ile czasu trwa, kto to by mial robic??podaj twoja wersje na co umierali ludzie przed 2020 r??

Udost臋pnij ten post

Bercik92    1093

nawet na gryp臋, nowotw贸r, chroby uk艂adu kr膮偶enia czy p艂uc...a dzi艣 tylko srowid

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
17 minut temu, jacus napisa艂:

聽na co umierali ludzie przed 2020 r??

Na to samo co w 2019聽 i 2021 ,2022 itd聽

Udost臋pnij ten post

jacus    1757
16 minut temu, Bercik92 napisa艂:

nawet na gryp臋, nowotw贸r, chroby uk艂adu kr膮偶enia czy p艂uc...a dzi艣 tylko srowid

dobrze sie czujesz ?? w domu wszyscy zdrowi ???聽

w 2021 r zmarlo ok.[nie ma pelnych danych]聽 500 tys a na covid聽82 tysiace -ktorego slowa z tego zdania nie rozumiesz??

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Bogdan_ja    955
35 minut temu, jacus napisa艂:

im wieksza niemota z dziury bardziej zabitej deskami tym wiecej ma do powiedzenia..

O to to.... Dobrze 偶es napisa艂 o sobie bidulu.... 馃榿馃榿馃榿馃榿.. Typowe ot臋pienie m贸zgowe opisane jako powik艂anie po covidowe... 馃

• Like 1

Udost臋pnij ten post

V12    1021

Kur艂a , ale gor膮co w temacie聽馃檶

Motocykli艣ci to jedna rodzina :)

Udost臋pnij ten post

galan99    4698
1 godzin臋 temu, Bogdan_ja napisa艂:

M贸j szwagier zmar艂 jako jeden z pierwszych i mia艂 wpisany covid a zmar艂 na nowotw贸r... Ot tyle warte te statystyki... Co艣 by艂o ostatnio 偶e w kt贸rym艣 szpitalu na 35 zakwalifikowanych na covid faktycznie zmar艂a 1 osoba.... Cyrk dla g艂upich i tyle.. 馃榿

Tempe 艂by nakr臋cili ten ba艂agan polecieli si臋 szprycowa膰 jak durnie , tak uwierzyli w cudown膮 nauk臋 zabijania .

• Like 2

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni w roku 2022? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja najgor臋tszego tematu na portalu:

• Przez marcianjargit
      dzisiaj ogladalem agrobiznes i mowili ze zaczynaja sie strajki na zachodzie co wy na to bedzie ich wiecej?
    • Przez debrzyna
      Powinni艣my聽podj膮膰 sie informowania rolnik贸w i nie tylko ,kto w poszczeg贸lnych wojew贸dztwach organizuje wyjazd na nast臋pny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na prote艣cie
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zb臋dnej聽polityki聽
    • Przez tracker
      Portal wPolityce.pl聽dotar艂 do聽o艣wiadczenia organizacji drobiarskich dotycz膮cego materia艂贸w wyemitowanych przez TVN i聽TVN24. Sygnatariusze zarzucaj膮 obu stacjom skrajn膮 i聽niedopuszczaln膮 manipulacj臋 emocjami聽widz贸w
      Przytaczamy jego pe艂n膮 tre艣膰聽poni偶ej:
      Pod o艣wiadczeniem podpisali si臋 sygnatariusze Porozumienia Rolniczego Zrzesze艅 i聽Organizacji聽Drobiarskich:
      Krajowa Federacja Hodowc贸w Drobiu i聽Producent贸w Jaj - Pawe艂 Podstawka - Prezes聽poster
      Krajowa Rada Drobiarstwa 鈥 Izba Gospodarcza - Dariusz Goszczy艅ski - Dyrektor聽Generalny
      Polski Zwi膮zek Zrzesze艅 Hodowc贸w i聽Producent贸w Drobiu - Andrzej Danielak - Prezes Zarz膮du聽G艂贸wnego
      Krajowa Izba Producent贸w Drobiu i聽Pasz - Piotr Lisiecki - Prezes聽Izby
      Krajowa Rada Izb Rolniczych - Zygmunt Stromski - Przewodnicz膮cy Ekspert聽Copa-Cogeca
      Og贸lnopolski Zwi膮zek Producent贸w Drobiu 鈥濸OLDR脫B鈥 - Stefan M. Chrzanowski - Dyrektor Biura OZPD聽POLDR脫B
      Polski Zwi膮zek Hodowc贸w i聽Producent贸w G臋si - Wies艂aw Wojtczak - Prezes聽Zarz膮du
      Zrzeszenie Rolnik贸w i聽Producent贸w Indyk Lubuski - Beata W艂odarczyk -Lewandowska - Prezes聽Zarz膮du
      Unia Producent贸w i聽Pracodawc贸w Przemys艂u Mi臋snego UPEMI - Wies艂aw R贸偶a艅ski - Prezes聽Zarz膮du
      Polska Federacja Hodowc贸w Drobiu - Jakub Pi贸ro - Prezes聽Zarz膮du
      Regionalna Grupa Producent贸w Drobiu FARMER - W艂odzimierz Olszewski - Prezes聽Zarz膮du
      Stowarzyszenie Innowator贸w Wsi - Krzysztof 艁uczak - Dyrektor聽Generalny
      wpolityce.pl/mt
      https://wgospodarce.pl/informacje/107251-drobiarze-odpowiadaja-na-atak-tvn-niedopuszczalna-manipulacja-emocjami-widzow
    • Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja dyskusji z 2020r.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj