Go艣膰

Koronawirus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    1796
3 godziny temu, PRIMO napisa艂:

Powinien dopisa膰 偶e historia wzi臋ta z neta.聽

Jakby jarecki tego nie napisa艂 to te偶 by艣 nie wiedzia艂 "mundralo".

many 12 czy 13 tyle lat jest na af ze musialbym sie z toba na rozum zamnienic- zreszta on jest chory i nigdy -bez zamkniecia w kaftan-sie nie zaszczepii

3 godziny temu, GRZES1545 napisa艂:

Jacus nie trzeba chodzi膰 do lekarza po antybiotyki, zobacz co w sklepach ludzie kupuj膮, jakie to mi臋so teraz jest w marketach馃槵

Dobrze 偶e聽 u nas na ,,zacofanym" wschodzie s膮 jeszcze miejsca gdzie idzie kupi膰 normalnie karmione 艣wi艅stwo, a nawet tradycyjne w臋dliny 馃憤

u nas tez jeszcze da sie kupic -choc聽to juz ostatnie lata ..asf聽 nadciaga..ja do polski wschodniej mam 110 metrow wiec sie nie dziw.

tradycyjne - w gminie jest ze 20 masarni-kazda robi tradycyjne wedliny ,od pokolen[to akurat -tyz prawda] ze swin z danii czy hiszpanii.

1 godzin臋 temu, Pafnucy napisa艂:

szok..., niedowierzanie... miliony pyta艅... no we藕 mienie m贸w 偶e Ci臋 ukuli????馃檰鈥嶁檪锔

馃ぃ聽chyba zartujesz...jeszcze nie teraz -te szczepionki nic nie daja -tesciowa 12 bierze III dawke i nic jej nie jest.

nikt niggdy mnie tak nie wykolowal jak ywa.

jedzie skm-ka z wejcherowa, wchodze dumnie bez maseczki do wagonu, a tam wszyscy w maseczkach- a on ciagle pisze ze u nich nikt nie nosi,聽

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Bercik92    1155
leszek1000 napisa艂:

Znajomy by艂 w szpitalu, bo mia艂 jakie艣 zapalenie 偶o艂膮dka czy co艣 podobnego. Piel臋gniarka spyta艂a si臋 czy szczepiony, on odpowiedzia艂 偶e nie. Powiedzia艂a mu, 偶e taki lud藕mi gardzi. Dobrze 偶e mia艂 pozytywny test i jako艣 zacz臋li go leczy膰. Szcz臋艣liwie wr贸ci艂 do domu. Chyba czas si臋 zaszczepi膰, bo jeszcze leczy膰 nie b臋d膮 chcieli.聽

To ja latem te偶 mia艂em tak膮 sytuacj臋 偶e lekarz zapyta艂 si臋 czy ja szczepiony. P贸藕niej powiedzia艂 troch臋 ze z艂o艣ci膮 偶e gdyby nie tacy jak ja to by to dawno si臋 sko艅czy艂o.

• Haha 3

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
51 minut temu, leszek1000 napisa艂:

Znajomy by艂 w szpitalu, bo mia艂 jakie艣 zapalenie 偶o艂膮dka czy co艣 podobnego. Piel臋gniarka spyta艂a si臋 czy szczepiony, on odpowiedzia艂 偶e nie. Powiedzia艂a mu, 偶e taki lud藕mi gardzi. Dobrze 偶e mia艂 pozytywny test i jako艣 zacz臋li go leczy膰. Szcz臋艣liwie wr贸ci艂 do domu. Chyba czas si臋 zaszczepi膰, bo jeszcze leczy膰 nie b臋d膮 chcieli.聽

No nie trzeba nas zmusza膰 , wystarczy 偶e takie akcje b臋d膮 robi膰 i trza b臋dzie si臋 szczepn膮膰 bo nie da si臋 偶y膰 normalnie 馃え

Udost臋pnij ten post

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

Go艣膰   
Go艣膰

Do urz臋d贸w, bank贸w itd jeszcze zaczn膮 nie wpuszcza膰 i pozamiatane ...

Udost臋pnij ten post

galan99    4890

Gminy po zamykali si臋 i co podadz膮 przez kraty jak co艣 trzeba聽聽podpisa膰 a tak to telefonicznie da si臋 za艂atwi膰 .

Udost臋pnij ten post

cinek1808    1527

Ju偶 nie lecz膮 w szpitalach i聽 przychodniach dlatego taka umieralno艣膰.聽

U znajomego na sylwestra by艂a dom贸wka teraz ka偶dy ma omikrona

Udost臋pnij ten post

Rogas71    308

A niech sobie zwalniaj膮 dzi艣 dzi臋ki rz膮dowi wsz臋dzie z pocalowaniem r臋ki ci臋 zatrudni膮 馃槑

Ursus932 napisa艂:

A po co tam chodzi膰 dzi艣 przez internet wszystko za艂atwi膰 mo偶na

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
22 minuty temu, jacus napisa艂:

nikt niggdy mnie tak nie wykolowal jak ywa.

jedzie skm-ka z wejcherowa, wchodze dumnie bez maseczki do wagonu, a tam wszyscy w maseczkach- a on ciagle pisze ze u nich nikt nie nosi,聽

馃槀聽Jacu艣 ostatni raz latem jecha艂am; poza tym do sklep贸w, do ko艣cio艂a bez maseczki chodz臋; dzi艣 wyj膮tkowo za艂o偶y艂am, bo po kilkudniowym sylwestrze przezi臋biona jestem;

M贸j tata wczoraj stwierdzi艂, 偶e zim膮 maska go nawet grzeje.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

czyli zmiany. dopiero co wy艣miewa艂a艣 tych co nosz膮.

Udost臋pnij ten post

Rogas71    308
Ywa napisa艂:

Nie wiesz? Ekspertem jest minister ekonomii od nag艂ej choroby聽i 艣mierci a medycy聽to tylko s艂u偶ba/funkcjonariusze od wykonywania wytycznych. Nie mog膮 mie膰 innego zdania ni偶 propaganda g艂贸wnego 艣cieku. Przecie偶 by艂o to wa艂kowane przed rokiem. Jaka艣 po艂owa spo艂ecze艅stwa 聽lubuje si臋 w 馃拤聽od swych聽wybra艅c贸w.

https://dziennikzachodni.pl/lekarka-odpowiada-przed-sadem-w-czestochowie-nie-przebadala-kobiety-majacej-zawal-i-wyslala-ja-na-oddzial-covidowy-pacjentka/ar/c1-15983927?utm_campaign=lekarka-sad&utm_medium=dziennik-zachodni&utm_source=facebook.com

Ty masz tak nienawi艣ci膮 beret zryty 偶e powinna艣 si臋 leczy膰

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
14 minut temu, Rogas71 napisa艂:

A niech sobie zwalniaj膮 dzi艣 dzi臋ki rz膮dowi wsz臋dzie z pocalowaniem r臋ki ci臋 zatrudni膮 馃槑

A po co tam chodzi膰 dzi艣 przez internet wszystko za艂atwi膰 mo偶na

Ja nie lubi臋 przez te internety , a zreszt膮 wszystkiego nie da si臋 za艂atwi膰聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
Napisano (edytowany)

偶adne zmiany, zdrowa osoba nie powinna nosi膰; prace naukowe na ten temat podawa艂am i nimi si臋 kieruj臋 a nie propagand膮 g艂贸wnego 艣cieku tv

20 minut temu, Pafnucy napisa艂:

czyli zmiany. dopiero co wy艣miewa艂a艣 tych co nosz膮.

ImageImageImageImage

Edytowano przez Ywa

Udost臋pnij ten post

jacus    1796

noszenie maseczek jest szkodliwe dal zdrowych-tylko skad mozna wiedziec ze sie jest zdrowym ?? codzienne testy jedynie.

na dworcach 3 razy widzialem ze policja i sok-isci聽chodzili i sprawdzali maseczki-w gdansku sam zakladalem - nie bylo bohaterow kazdy mlody聽聽pokornie zakladal...w pociagach podmiejskich 90% mialo zalozone-nawet bezdomni pijacy brudne szmaty zakladali...

w dalekobieznych -malo kto mial zalozone-na poczatku owszem, potem juz nik nie zwracal uwagi-konduktorzy,ochrona,kierownik pociagu chodzili nie zwracali uwagi- do warszawy byl full聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
8 minut temu, Ywa napisa艂:

偶adne zmiany, zdrowa osoba nie powinna nosi膰; prace naukowe na ten temat podawa艂am i nimi si臋 kieruj臋 a nie propagand膮 g艂贸wnego 艣cieku tv

ImageImageImageImage

:D

z kapust膮 to Ty? ;)

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

Bardziej ta z p艂yt膮 CD 馃き

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
Napisano (edytowany)
29 minut temu, jacus napisa艂:

noszenie maseczek jest szkodliwe dal zdrowych-tylko skad mozna wiedziec ze sie jest zdrowym ?? codzienne testy jedynie.

na dworcach 3 razy widzialem ze policja i sok-isci聽chodzili i sprawdzali maseczki-w gdansku sam zakladalem - nie bylo bohaterow kazdy mlody聽聽pokornie zakladal...w pociagach podmiejskich 90% mialo zalozone-nawet bezdomni pijacy brudne szmaty zakladali...

w dalekobieznych -malo kto mial zalozone-na poczatku owszem, potem juz nik nie zwracal uwagi-konduktorzy,ochrona,kierownik pociagu chodzili nie zwracali uwagi- do warszawy byl full聽

Czekam na konfrontacje z policj膮;聽

siostra z kolei by艂a mile zdziwiona, 偶e tu jest聽wi臋ksza swoboda i mog艂a przez okres 艣wi膮teczny聽wsz臋dzie chodzi膰 bez maski, bo w Niderlandach wi臋kszy聽rygor masek, czyli podporz膮dkowanie.

Edytowano przez Ywa

Udost臋pnij ten post

jacus    1796

przed dworcem w gdansku -taka jedna sie konfrontowala ze straza miejska,spieszylo mi sie wiec nie wiem jak to sie skonczylo- osobiscie bym ja na ziemie,w kajdanki i na dolek.

• Confused 1

Udost臋pnij ten post

Bercik92    1155
1 godzin臋 temu, Ursus932 napisa艂:

Ca艂a nadzieja w ma艂ym odsetku zaszczepionych

• Like 1

Udost臋pnij ten post

V12    1021
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Ursus932 napisa艂:

No nie trzeba nas zmusza膰 , wystarczy 偶e takie akcje b臋d膮 robi膰 i trza b臋dzie si臋 szczepn膮膰 bo nie da si臋 偶y膰 normalnie 馃え

A my艣lisz 偶e jak by by艂 zaczepiony , to by go lepiej i szybciej leczyli , ??

Zdziwi艂 by艣 sie ... leczyli by dokladnie tak samo czyli adekwatnie do stanu opieki med . od dw贸ch lat聽

mam ryzykowa膰 zdrowie , 偶eby sie potem m贸c leczy膰 ?? b艂臋dne ko艂o聽

Pl nie ma kasy 偶eby zamykac sklepy i instytucje dla w wiekszosci m艂odych i aktywnych os贸b , my to nie zach贸d聽

Edytowano przez V12

Motocykli艣ci to jedna rodzina :)

Udost臋pnij ten post

jacus    1796

dzisiaj 10 wiec na tv polonia聽byla transmisja mszy smolenskiej- maseczki mieli karierowicze i prezes,

wariaci[sekta smolenska] i antek nie mieli-w sumie to nic dziwnego...........

cudownie uzdrowiony tez nie mial.

Udost臋pnij ten post

PRZMAS19821982    680
2 godziny temu, galan99 napisa艂:

Gminy po zamykali si臋 i co podadz膮 przez kraty jak co艣 trzeba聽聽podpisa膰 a tak to telefonicznie da si臋 za艂atwi膰 .

U mnie z tym umawianiem dali se spokoj..dosc normalnie pracuja...ale rok temu rejestrowa艂em samoch贸d to by艂a paranoja jak,debilizm urz臋dniczy...

Udost臋pnij ten post

piotrp88    136
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, leszek1000 napisa艂:

Uwaga, trudne: Pozytywny w przypadku testu na covid nie r贸wna si臋 OK czy tam niezaka偶ony.

4 godziny temu, many13 napisa艂:

Nie wiem czy zauwa偶y艂e艣 ale to historia m艂odego cz艂owieka kt贸ry pod presj膮 da艂 si臋 szczypn膮膰 i co by艂o konsekwencj膮 tej nie przemy艣lanej decyzji? -聽ku przestrodze.

Ja po presj膮 zjad艂em kebaba na mie艣cie, czy艣ci艂o mnie dwa dni. Jaki z tego mora艂? Nie je艣膰 kebab贸w, kebaby zabijajom.

Edytowano przez piotrp88
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni w roku 2022? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja najgor臋tszego tematu na portalu:

• Przez marcianjargit
      dzisiaj ogladalem agrobiznes i mowili ze zaczynaja sie strajki na zachodzie co wy na to bedzie ich wiecej?
    • Przez debrzyna
      Powinni艣my聽podj膮膰 sie informowania rolnik贸w i nie tylko ,kto w poszczeg贸lnych wojew贸dztwach organizuje wyjazd na nast臋pny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na prote艣cie
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zb臋dnej聽polityki聽
    • Przez tracker
      Portal wPolityce.pl聽dotar艂 do聽o艣wiadczenia organizacji drobiarskich dotycz膮cego materia艂贸w wyemitowanych przez TVN i聽TVN24. Sygnatariusze zarzucaj膮 obu stacjom skrajn膮 i聽niedopuszczaln膮 manipulacj臋 emocjami聽widz贸w
      Przytaczamy jego pe艂n膮 tre艣膰聽poni偶ej:
      Pod o艣wiadczeniem podpisali si臋 sygnatariusze Porozumienia Rolniczego Zrzesze艅 i聽Organizacji聽Drobiarskich:
      Krajowa Federacja Hodowc贸w Drobiu i聽Producent贸w Jaj - Pawe艂 Podstawka - Prezes聽poster
      Krajowa Rada Drobiarstwa 鈥 Izba Gospodarcza - Dariusz Goszczy艅ski - Dyrektor聽Generalny
      Polski Zwi膮zek Zrzesze艅 Hodowc贸w i聽Producent贸w Drobiu - Andrzej Danielak - Prezes Zarz膮du聽G艂贸wnego
      Krajowa Izba Producent贸w Drobiu i聽Pasz - Piotr Lisiecki - Prezes聽Izby
      Krajowa Rada Izb Rolniczych - Zygmunt Stromski - Przewodnicz膮cy Ekspert聽Copa-Cogeca
      Og贸lnopolski Zwi膮zek Producent贸w Drobiu 鈥濸OLDR脫B鈥 - Stefan M. Chrzanowski - Dyrektor Biura OZPD聽POLDR脫B
      Polski Zwi膮zek Hodowc贸w i聽Producent贸w G臋si - Wies艂aw Wojtczak - Prezes聽Zarz膮du
      Zrzeszenie Rolnik贸w i聽Producent贸w Indyk Lubuski - Beata W艂odarczyk -Lewandowska - Prezes聽Zarz膮du
      Unia Producent贸w i聽Pracodawc贸w Przemys艂u Mi臋snego UPEMI - Wies艂aw R贸偶a艅ski - Prezes聽Zarz膮du
      Polska Federacja Hodowc贸w Drobiu - Jakub Pi贸ro - Prezes聽Zarz膮du
      Regionalna Grupa Producent贸w Drobiu FARMER - W艂odzimierz Olszewski - Prezes聽Zarz膮du
      Stowarzyszenie Innowator贸w Wsi - Krzysztof 艁uczak - Dyrektor聽Generalny
      wpolityce.pl/mt
      https://wgospodarce.pl/informacje/107251-drobiarze-odpowiadaja-na-atak-tvn-niedopuszczalna-manipulacja-emocjami-widzow
    • Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja dyskusji z 2020r.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj