Go艣膰

Koronawirus

Polecane posty

ogarek    760

To za co odwoali tego szefuncia?.... Za te zakupy kt贸rych nie by艂o?.... 馃ぃ馃ぃ馃ぃ馃ぃ馃ぃ馃ぃ

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
racyl    2187
2 minuty temu, Genera艂 napisa艂:

Oooo ci od organizacji urodzin Hitlera s膮 wiarygodni 馃ぃ馃槀馃ぃ馃槀馃ぃ馃槀

o tych m贸wisz ?

EU76q55XsAYV7j3?format=png&name=small

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

dysydent    969
2 godziny temu, bezbarwny napisa艂:

A dlaczego w cudzys艂owie? Tych sejmowych, tudzie偶 innych telewizorowych gaw臋dziarzy, za wi臋kszego formatu uwa偶asz?聽
tutejsi, w tym i ja, za swoje polityczne buractwo, prymitywizm, ignorancj臋, bylejako艣膰, cho膰 艂apy po kas臋 dobrodziei podatnik贸w nie wyci膮gamy.聽Dostrze偶 偶e t臋 r贸偶nic臋 subteln膮 i zarezerwuj mo偶e ten cudzys艂贸w, dla tych z tytu艂ami i w艂adzy 偶膮dz膮, tak prymitywn膮, 偶e a偶 ludzi prostych ra偶膮c膮.聽

a wiesz 偶e a偶 mi.... got贸wem przeprosi膰 za ten cudzys艂贸w bo masz racj臋 i przeczy艂 bym sam sobie gdybym mia艂 zastrze偶enie do bodaj jednego s艂owa z Twej reakcji.聽
paln膮艂em durnot臋 i dzi臋ki za uzmys艂owienie mi jak niefortunn膮.

1 godzin臋 temu, Ursus932 napisa艂:

Ku藕wa to jest Pan bogaty farmer ,teraz ju偶 wiem dlaczego ci膮gnie do polityki

w Polsce Wiedza, profesjonalizm rzetelno艣膰 i pracowito艣膰 jak dotychczas do bogactwa nie prowadzi艂y a co najwy偶ej na emigracj臋 gdzie obcy bardziej te cechy docenia ni偶 sw贸j w艂asny rz膮d kt贸ry tylko zdzierstwem zniech臋ca najlepszych do s艂u偶by temu krajowi a za zdzierstwo kupuje sobie g艂osy reszty zawistnych nieudacznik贸w kt贸rych tylko zawi艣膰 i wzajemna zazdro艣膰 do dzia艂ania motywuje po ch艂opsku nazywanego "na chama"
Do polityki mam tak wielk膮 odraz臋 i gdyby nie to 偶e to w艂a艣nie politycy taki stan jak wy偶ej sprawili to bym si臋 wcale na jej tematy nie wypowiada艂 gdyby mnie bezpo艣rednio nie dotyczy艂y
a co do stanu mojego posiadania zdaje si臋 nic nie podawa艂em ani jest ktokolwiek zobowi膮zany w publicznej przestrzeni takowe ujawnia膰 i za zgry藕liwo艣膰 poczytuj臋 to domniemanie
co? prowokujemy?
ok prosz臋 bardzo i nawet 艣mielej
mnie si臋 nie uda sprowokowa膰 abym sam sobie krzywd臋 zrobi艂 a przynajmniej si臋 os艂onisz kto艣 zacz naprawd臋.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Ursus932    2300

Straszny filozof z Pana

To zadam panu pytanie馃槒 za kt贸rego rz膮du by艂 Pan doceniany , wiedza itp聽

Odpowied藕 znam 馃槒

A widzi Pan tylko ten obecny聽

Jest Pan mo偶e 艣wiadkiem jahowy ??

Udost臋pnij ten post

Roman4321    821

trolownia rekrutuje:

"Widze ze moj ostatni post o ludziach pracuj膮cych na kasie w biedrze wywo艂a艂 spore poruszenie.
Wybaczcie ale mimo ze te Panie i Panowie kasjerzy zapewne s膮 bardzo mi艂ymi osobami prywatnie. To z biznesowego punktu widzenia wykonujecie goowniana prace za jeszcze bardziej goowniane pieni膮dze! Chyba 偶e kto艣 przez lata edukacji ca艂e 偶ycie chcia艂 zosta膰 kasjerem za 1800zl miesi臋cznie to gratuluje spe艂nienia marze艅!

Teraz do rzeczy. Szukam ludzi do robienia post贸w place uczciwie i codziennie.
Dostajesz gotowy post i wklejasz go na FB. Zarobki 3000zl i wi臋cej za p贸艂 godziny pracy dziennie w skali miesi膮ca.
Wiem 偶e dla wielu brzmi to jak absurd ale w艂a艣nie dlatego tyracie w tej bierdrze, u偶eracie si臋 z klientami i wirusem w jednym. I to wszystko za marne grosze.

Mi艂ego dnia!

Nie odpowiadamy na komentarze i wiadomosci na FB.
Kontakt tylko mailowy:聽 聽"

Udost臋pnij ten post

dysydent    969
Napisano (edytowany)
47 minut temu, Ursus932 napisa艂:

Straszny filozof z Pana

To zadam panu pytanie馃槒 za kt贸rego rz膮du by艂 Pan doceniany , wiedza itp聽

Odpowied藕 znam 馃槒

A widzi Pan tylko ten obecny聽

Jest Pan mo偶e 艣wiadkiem jahowy ??

nie jestem - to do ostatniego i jak by to jaka propozycja聽to nie dam si臋 nam贸wi膰 .

a za kt贸rego z rz膮d贸w 偶e niby mia艂bym聽odpowiedzie膰 - 偶adnego z ostatnich stu lat? bo tak odpowiem.
mog臋 jedynie wysili膰 si臋 co do oceny u kt贸rych najmniej聽
akurat obecnego bym do nich nie zaliczy艂 ale na zasadzie jedynie 偶e Ci nie s膮 w stanie oceni膰 na ile im te cechy mog膮 u przeciwnik贸w zagra偶a膰.

Niejaki Morawiecki przypadkowo obecny nasz Premier (przypadkowo bo jednak膮 szans臋 mia艂 by膰 Premierem i u POprzednik贸w)聽raczy艂 Szwajcari臋 zaliczy膰 do wra偶ych raj贸w podatkowych obok Cypru, zdaje si臋 Luxemburga i kogo艣 tam jeszcze. S艂ysza艂em dzisiaj聽
no i czy zdaje On sobie spraw臋 komu On si臋 narazi艂 i kogo pozbawi艂 z艂udze艅 偶e nie warto dla Polski po艣wi臋ca膰 najwarto艣ciowszych swych zasob贸w bo nie pozwol膮 nawet doj艣膰 do fazy eksperymentu a ju偶 ogol膮 podatkami zanim najgenialniejsze dzia艂ania jakikolwiek efekt przynios膮?

to "powiadasz"聽@racyl聽偶e to 艣mieszne? a no jak przeczyta艂em sam siebie to wiesz 偶e nawet takie mi wysz艂o ale to przecie偶 opis rzeczywisto艣ci naszej i to bie偶膮cej a tylko jedno pytanie z mojej strony

no ale pisa艂em - prze偶yj臋 czy nie epidemi臋 ale co si臋 u艣miej臋 to moje

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udost臋pnij ten post

kb4512    307
1 godzin臋 temu, Sean napisa艂:

Mo偶liwe, 偶e umrze jak Adamowicz albo Kulczyk. W艂膮cz czasem co艣 innego jak TVP, Polsat albo TVN. Najbardziej polecam 偶eby艣 zacz膮艂 czyta膰 ksi膮偶ki. Wirus jest i to jest niepodwa偶alne ale nie jest na tyle gro藕ny by robi膰 takie akcje z zamykaniem ludzi w domach itp. Jest ogromna cenzura w internecie materia艂贸w ukazuj膮cych prawd臋 albo przynajmniej inne spojrzenie na spraw臋 ni偶 media g艂贸wnego 艣cieku. Co do ciemnoty to otw贸rz oczy i z niej wyjd藕.

• Thanks 1

The future is organic!

Udost臋pnij ten post

racyl    2187
19 minut temu, dysydent napisa艂:

nie jestem - to do ostatniego

a za kt贸rego z rz膮d贸w 偶e niby mia艂bym聽odpowiedzie膰 - 偶adnego z ostatnich stu lat? bo tak odpowiem.
akurat obecnego bym do nich nie zaliczy艂 ale na zasadzie jedynie 偶e Ci nie s膮 w stanie oceni膰 na ile im te cechy mog膮 u przeciwnik贸w zagra偶a膰.

Niejaki Morawiecki przypadkowo obecny nasz Premier (przypadkowo bo jednak膮 szans臋 mia艂 by膰 Premierem i u POprzednik贸w)聽raczy艂 Szwajcari臋 zaliczy膰 do wra偶ych raj贸w podatkowych obok Cypru, zdaje si臋 Luxemburga i kogo艣 tam jeszcze. S艂ysza艂em dzisiaj聽
no i czy zdaje On sobie spraw臋 komu On si臋 narazi艂 i kogo pozbawi艂 z艂udze艅 偶e nie warto dla Polski po艣wi臋ca膰 najwarto艣ciowszych swych zasob贸w bo nie pozwol膮 nawet doj艣膰 do fazy eksperymentu a ju偶 ogol膮 podatkami zanim najgenialniejsze dzia艂ania jakikolwiek efekt przynios膮?

to "powiadasz"聽@racyl聽偶e to 艣mieszne? a no jak przeczyta艂em sam siebie to wiesz 偶e nawet takie mi wysz艂o ale to przecie偶 opis rzeczywisto艣ci naszej i to bie偶膮cej a tylko jedno pytanie z mojej strony

聽s膮 ludzie co 偶adna partia/rz膮d im nie pasuje. jak dla mnie to ten czy inny rz膮d to nic innego jak wykonywanie woli wi臋kszo艣ci partii popieraj膮cej rz膮d

rz膮dy mo偶na by por贸wnywa膰 tylko niestety realia si臋 zmieniaj膮

jestem ciekaw czy obecnemu by艂o si臋 uda艂o przej艣膰 rok z bud偶etem bez deficytu gdyby nie koronawirus

• Like 1

Udost臋pnij ten post

dysydent    969
Napisano (edytowany)

uczciwie musz臋 stwierdzi膰 偶e by艂o to wysoce prawdopodobne ale kosztem nieuchronnej inflacji w tym i jeszcze wy偶szej w nast臋pnych latach lub depolonizacji resztek maj膮tku polskiego je艣li by ue wymusi艂a utrzymanie parytetu 鈧/Pln
jankesi pewnie na to liczyli i zapewne licz膮 nadal 偶e to Oni b臋d膮 partycypowa膰 najwi臋cej w wykupie komorniczym tego zr贸wnowa偶enia naszego bud偶etu
przyk艂ady podawali na politycznym temacie ju偶 dawno r贸偶ni i wcale to nie by艂y takie m偶onki mrzonki聽 typu p艂askoziemc贸w a realne dzia艂ania i akty prawne
akurat nie o 447 mi chodzi

Edytowano przez dysydent

Udost臋pnij ten post

jacus    536

korona wirus dotarl i na malopolska wies- zmarla mieszkanka sasiedniej wsi, miala 41 lat i "choroby wspolistniejace' to zaraz za plotem ale po drugiej stronie wisly wiec nie znam szczegolow.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post

Roman4321    821

radosna tw贸rczo艣膰 trwa:

Najpierw od my艣li apokaliptycznych, przez kary bo偶e, momenty paniki, szukaj膮c prawdy o pandemii przebrn膮艂em przez badania naukowe, raporty medyczne, wypowiedzi specjalist贸w i pras臋 艣wiatow膮. Mog臋 si臋 myli膰, jednak z analizy materia艂贸w tak mi wynika.

Twarde dane wskazuj膮 na:
SARS-CoV-2, mie艣ci si臋 w 艣redniej umieralno艣ci w danym okresie. Co ciekawe 艣rednia umieralno艣膰 z w czasie og艂oszenia pandemii jest w 13 tygodniu 2020 mniejsza ni偶 przed rokiem.
Panika w mediach i dzia艂ania polityczne spowodowa艂y proces przeci膮偶enia s艂u偶by zdrowia i monitorowan膮 liczb臋 zgon贸w, g艂ownie os贸b starszych, na choroby towarzysz膮ce wynikaj膮ce z powik艂a艅 zara偶enia m. in. Koronowirusa SARS-CoV-2,

Umieralno艣ci towarzyszy艂y dodatkowe czynniki wspieraj膮ce np. zanieczyszczenia powietrza (W艂ochy, Wuhan), brak opieki medycznej, kt贸ra mimo braku objaw贸w musia艂a przebywa膰 wtedy na kwarantannie. Epidemia wybuchn臋艂a g艂贸wnie w czterech miejscach Wuhan, Madrycie, Nowy Yorku i w艂oskiej Lombardii. Zapobieganie rozprzestrzeniania si臋 wirusa spowodowa艂o odebranie praw obywatelskich, kt贸re mo偶e zosta膰 trwa艂e. Efekt zablokowania gospodarki b臋dzie mia艂 gorsze skutki ni偶 sam wirus.

Aktualnie najwi臋ksz膮 liczb臋 zgon贸w odnotowuje Nowy York.
Stany Zjednoczone maj膮 obecnie najwi臋ksz膮 liczb臋 nowych zachorowa艅 鈥 ca艂kowita liczba zaka偶e艅 w samym tylko ostatnim tygodniu przekroczy艂a 100 000.
Pocieszaj膮ce jest, 偶e:
Jednak w niekt贸rych krajach europejskich liczba nowych potwierdzonych zachorowa艅 zacz臋艂a si臋 obni偶a膰, a we W艂oszech zaczyna spada膰. (dane z 5.04.2020)

Ograniczenie obecno艣ci do 5 os贸b w ko艣cio艂ach nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.

We francuskim badaniu SARS-CoV-2: 鈥淟臋k kontra dane鈥 stwierdzono, 偶e 鈥瀙roblem spowodowany przez SARS-CoV-2 jest prawdopodobnie przeszacowany鈥, poniewa偶 鈥炁沵iertelno艣膰 z powodu SARS-CoV-2 nie r贸偶ni si臋 znacz膮co od zwyk艂ych Korona wirus贸w czyli wirus贸w od przezi臋bie艅, kt贸re badano w szpitalu we Francji.
https://www.sciencedirect.com/鈥/artic鈥/pii/S0924857920300972

Uzasadnienie, argumenty i dowody wraz materia艂ami 藕r贸d艂owym w artykule.
http://apologetyka.org/co-podpowiada-rozum-w-sprawie-pande鈥/

http://apologetyka.org/co-podpowiada-rozum-w-sprawie-pandemii-koronawirusa-zbior-faktow-zrodla/?fbclid=IwAR2D-tHsscyGSrdQ18vJqCJ4f0kiM-Rn-jAr37AdNIwmFFWKupeA7hDE-fo

• Thanks 2

Udost臋pnij ten post

Ursus932    2300
55 minut temu, dysydent napisa艂:

nie jestem - to do ostatniego i jak by to jaka propozycja聽to nie dam si臋 nam贸wi膰 .

My艣la艂em 偶e Pan ju偶 si臋 zapisa艂 馃槑bo tak czytaj膮c odnios艂em wra偶enie .

Te偶 panu odpowiem 偶e za 偶adnego rz膮du , tylko ca艂y czas mnie nurt贸je pytanie dlaczego wszystko co z艂e przypisuje Pan obecnemu

Udost臋pnij ten post

Mich9    557

Wiecie dlaczego nie chc膮 wprowadzi膰 tego stanu? Teraz odkry艂em 偶e kadencja Gersdorf (trybuna艂 stanu) ko艅czy si臋 30 kwietnia bie偶acego roku, utkn臋li by z ni膮 na kilka lat. Je艣li by go wprowadzili to automatucznie si臋 przed艂u偶y. Chc膮 wsadzi膰 swojego kolesia 偶eby ich przypadkiem kto艣 nie postawi艂 pod trybuna艂 stanu. Ale my艣l臋 偶e do 30 kwietnia to mo偶e by膰 r贸偶nie.

Udost臋pnij ten post

Mich9    557

Patrz膮c obiektywnie jest du偶o gorszy, u tamtych mo偶na by艂o co艣 przewidzie膰. A tutaj z dnia na dzie艅 wszystko si臋 zmienia. Wprowadz膮 ustaw臋 zakazuj膮c膮 dyskusji politycznych i si臋 sko艅czy. Wcale bym si臋 nie zdziwi艂 馃榾

Udost臋pnij ten post

dysydent    969
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Ursus932 napisa艂:

My艣la艂em 偶e Pan ju偶 si臋 zapisa艂 馃槑bo tak czytaj膮c odnios艂em wra偶enie .

Te偶 panu odpowiem 偶e za 偶adnego rz膮du , tylko ca艂y czas mnie nurt贸je pytanie dlaczego wszystko co z艂e przypisuje Pan obecnemu

przecie偶 nie przypisuj臋 wszystkiego a za wi臋kszo艣膰 dzia艂a艅 antywirusoych wr臋cz chwal臋 jako jeden z najefektywniejszych rz膮d贸w na planecie i tu nie temat na inne pochwa艂y te偶 akurat tego a wielu ju偶 nasza rozmowa znudzi艂a abym przyk艂ady podawa艂
i drugiemu ju偶 wsp贸艂rozm贸wcy proponuj臋 ew dalszy dialog na tematy polityczne przenie艣膰 na w艂a艣ciwszy 聽temat
tam mo偶emy kontunuowa膰 wystarczy mnie np po nick-u wywo艂a膰 w ew pytaniu
o tam聽https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278582-sytuacja-polityczna-w-polsce-okiem-rolnika-2019/page/490/#comments

Edytowano przez dysydent

Udost臋pnij ten post

Ursus932    2300
5 minut temu, Mich9 napisa艂:

Wiecie dlaczego nie chc膮 wprowadzi膰 tego stanu? Teraz odkry艂em 偶e kadencja Gersdorf (trybuna艂 stanu) ko艅czy si臋 30 kwietnia bie偶acego roku, utkn臋li by z ni膮 na kilka lat. Je艣li by go wprowadzili to automatucznie si臋 przed艂u偶y. Chc膮 wsadzi膰 swojego kolesia 偶eby ich przypadkiem kto艣 nie postawi艂 pod trybuna艂 stanu. Ale my艣l臋 偶e do 30 kwietnia to mo偶e by膰 r贸偶nie.

Prosz臋 Pana proponuj臋 tyle nie my艣le膰 bo co za du偶o to nie zdrowo A i g艂owa od tego mo偶e bole膰聽

3 minuty temu, Mich9 napisa艂:

Patrz膮c obiektywnie jest du偶o gorszy, u tamtych mo偶na by艂o co艣 przewidzie膰. A tutaj z dnia na dzie艅 wszystko si臋 zmienia. Wprowadz膮 ustaw臋 zakazuj膮c膮 dyskusji politycznych i si臋 sko艅czy. Wcale bym si臋 nie zdziwi艂 馃榾

No ma Pan racj臋 u tamtych mo偶na by艂o przewidzie膰 偶e raz dwa sprzedadz膮 wszytko Germa艅com聽

• Like 2

Udost臋pnij ten post

Mich9    557

Dobrze prosz臋 Pana. Staram si臋 szuka膰 wyt艂umacze艅, bo jakby to by艂o takie proste to by to ju偶 dawno wprowadzili 馃榿 Musi si臋 nazbiera膰 par臋 fakt贸w. Bo za 艂amanie konstytucji to naprawd臋 tylko trybuna艂 stanu niestetu 馃え ale moje podejrzenia si臋 sk艂adaj膮. U tamtych germa艅com, a u tych amerykanom. Pytanie u kogo lepiej 馃榿

Udost臋pnij ten post

Roman4321    821
馃槙co gro藕niejsze wirus czy susza?
"Mam panikowa膰? Mam nie bada膰 sprawy?
zaprezentowa艂em badania naukowe i raporty medyczne, wypowiedzi specjalist贸w?
a Pani?

Czego si臋 Pani bardziej obawia?

Covid 19 czy Sars1?
Sars1 od dawno szaleje i ludzie na niego umierali, a jest gro藕niejszy

Nowy patogen nie jest a偶 tak niebezpieczny, jest nawet mniej niebezpieczny ni偶 Sars-1. Szczeg贸lne jest to, 偶e Sars-CoV-2 replikuje si臋 w g贸rnej cz臋艣ci gard艂a i dlatego jest du偶o bardziej zaka藕ny, poniewa偶 wirus skacze z gard艂a do gard艂a, 偶e tak powiem. Ale to te偶 jest zaleta: Poniewa偶 Sars-1 replikuje si臋 w g艂臋bokich p艂ucach, nie jest tak zaka藕ny, ale na pewno dostaje si臋 do p艂uc, co czyni go bardziej niebezpiecznym twierdzi Prof. Hendrik Streeck jest onniemieckim badaczem HIV, epidemiologiem i pr贸bnikiem klinicznym. Jest profesorem wirusologii oraz dyrektorem Instytutu Wirusologii i Bada艅 nad HIV na Uniwersytecie w Bonn.

czy mo偶e suszy?

Jak podaje "Polska" je艣li chodzi o poziomy w贸d i katastrofalnie niski stan wody na Wi艣le, czyli 33 cm, musimy naprawd臋 przygotowa膰 si臋 pod k膮tem suszy - m贸wi艂 minister Gr贸barczyk w Radiu Plus Je偶eli sprawdz膮 si臋 obecne przewidywania, to czeka nas bardzo trudna wiosna, a w konsekwencji w Polsce mo偶e mie膰 miejsce najpot臋偶niejsza susza na przestrzeni ostatnich pi臋膰dziesi臋ciu lat. Zapytali艣my eksperta, co s膮dzi o ostrze偶eniu ministra gospodarki morskiej i 偶eglugi 艣r贸dl膮dowej. Czy faktycznie Polsk臋 dotknie wielka susza? - Stuprocentowej pewno艣ci nie ma, ale faktycznie wiele wskazuje na to, 偶e w tym roku mog膮 mie膰 miejsce bardzo powa偶ne susze - m贸wi Piotr 呕urowski, rzecznik prasowy Skywarn Polska
https://polskatimes.pl/susza-2020-polsce.../ar/c8-14760888聽"
Ukryj lub zg艂o艣
Susza 2020. Polsce grozi najwi臋ksza susza od 50 lat! Kt贸re regiony s膮 najbardziej nara偶one? Polskie gospodarstwa mog膮 liczy膰 na pomoc?
POLSKATIMES.PL
Susza 2020. Polsce grozi najwi臋ksza susza od 50 lat!鈥

Udost臋pnij ten post

Ursus932    2300
Napisano (edytowany)

Panie聽@dysydent聽no racja koniec polityki , Ale z inteligentnym dobrze mi si臋 rozmawia艂o

Edytowano przez Ursus932

Udost臋pnij ten post

hubertuss    820
10 godzin temu, Ursus932 napisa艂:

聽Ja nigdy w tym temacie nie napisa艂em s艂owa pis馃槒dlatego聽 powinien Pan wyszczeg贸lni膰 po niku kogo si臋 tyczy艂o ,bo mo偶na nie winne osoby urazi膰聽

Druga sprawa te maski czy to 100% info potwierdzone ? Bo nie zag艂臋bia艂em si臋 i nie wiem o co chodzi ,brak czasu wozi艂em obornik pod kukurydze 偶eby byd艂o mia艂o co je艣膰 , bo kojarzy Pan co to byk 馃槒takie du偶e zwierz臋 z przodu ma rogi a z ty艂u dwa jaja w takiej torbie i lataj膮 na boki podczas biegu do'tego strasznie du偶o 偶re聽

Trzecia sprawa to musz臋 聽powiedzie膰 偶e'Ci Pana przeciwnicy jednak mieli racje'bo za tych nie jest idealnie Ale za poprzednik贸w raczej by艂o by gorzej

W moim tek艣cie wyra藕nie i po Polsku napisa艂em kogo uwa偶am za g艂膮ba. Je艣li kto艣 nie rozumie czytanego tekstu by膰 mo偶e warto zwr贸ci膰 si臋 o pomoc lub po prostu na jego temat nie dyskutowa膰. A przypomn臋, 偶e chodzi艂o oto, 偶e g艂膮bami nazwa艂em tych co pisali tu cz臋sto, 偶e gdyby rz膮dzi艂o po to teraz nic by nie by艂o. A jak wida膰 jak rz膮dzi pis to przed wybuchem epidemii w PL gdy jest ju偶 w Europie wirus rz膮d pozbywa si臋 za grosze masek. Kt贸rych za chwil臋 brakuje w szpitalach. A g艂膮by gdybaj膮, ze jak by po rz膮dzi艂a to by nic nie by艂o.

Info o maskach jak najbardziej potwierdzone. Szef agencji nawet za to polecia艂. A te maski sprzedane przez agencj臋 za 10 z艂. Szefowie szpitali odkupowali od prywatnych po艣rednik贸w po 170 z艂.聽

9 godzin temu, Sean napisa艂:

Ja wiedzia艂em 偶e nar贸d u nas聽 jest jeszcze zacofany, ale nie my艣la艂em 偶e jest a偶 tak 藕le, 偶eby nie u偶y膰 s艂owa tragicznie, cz艂owieku nie wiem czy 艣mia膰 si臋 z ciebie czy p艂aka膰? no gdzie mieszka taka ciemnota?

Was w kradni臋ciu ju偶 nikt nie przegoni, daruj sobie takie insynuacje bo popierasz parti臋 kt贸ra si臋 skompromitowa艂a i kompromituje nadal, a skoro takich popierasz to chyba o sobie piszesz g艂膮by.

No nie wiem gdzie mieszka taka ciemnota co g艂osuje na pis. Ale chyba w ca艂ej Polsce. A tak na serio nie masz 偶adnych argument贸w tylko epitety. A to ju偶 pokazuje tw贸j poziom samo przez si臋. No wi臋c mo偶e chocia偶 napisz聽jak膮 parti臋 popieram b膮d藕 cho膰 troch臋 konkretny.

9 godzin temu, Genera艂 napisa艂:

Co艣 takiego fake news? I szefa Agencji Rezerw Materia艂owych za tego fake newsa wywalili? Pewnie przeczytali m贸j post. Przesta艅 czyta膰 t臋 propagand臋. To z maskami to jest szczera prawda. Po 10 z艂 sprzedano ponad 60 tys masek. W czasie gdy wirus by艂 ju偶 w Europie a za chwil臋 przyszed艂 do Polski. Te same maski szefowie szpitali odkupowali po 170 z艂. Kto艣 dobrze zarobi艂.聽

8 godzin temu, Genera艂 napisa艂:

Oooo ci od organizacji urodzin Hitlera s膮 wiarygodni 馃ぃ馃槀馃ぃ馃槀馃ぃ馃槀

Nast臋pny fake news w twoim wykonaniu. Z tych oskar偶e艅 nawet Ziobro si臋 wycofa艂. A ty dalej bzdury powielasz.

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez sumek666
      Jak oceniacie sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja tematu:聽

• Przez yacenty
      Zapraszam do dzielenia si臋 swoimi przemy艣leniami na temat sytuacji politycznej w Polsce w nowym temacie.
      Stary zamykam, poniewa偶 jest strasznie d艂ugi i wolno dzia艂a.
      Link do starego tematu:聽https://www.agrofoto.pl/forum/topic/89483-obecna-sytuacja-polityczna-w-polsce/

• Go艣膰 Profil usuni臋ty
      Przez Go艣膰 Profil usuni臋ty
      jak modzi nie mog膮 to ja temat za艂o偶臋
      aby wszystkim 偶y艂o si臋 lepiej... nie tylko tym z PO

czyta艂 kto艣 ksi膮偶k臋 "Czy mogli艣my przetrwa膰" R Szeremetiewa?
    • Przez manko
      czy kto艣 z was koledzy agrofotowicze interesuje si臋 tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 wrze艣nia??
    • Przez Matey
      W zwi膮zku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotycz膮cego "codziennej polityki" zak艂adam nowy w膮tek. Tutaj bez obaw mo偶ecie porusza膰 tematy polityczne zwi膮zane m. in. z dop艂atami bezpo艣rednimi czy projektami ustaw
  • Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj