Gość

Koronawirus

Polecane posty

dsbh    1274
8 minut temu, hubertuss napisał:

Ale mnie nie obchodzi który. teraz jest rząd pisu, który oszukuje ludzi przed wyborami obiecując jakąś tarczę. Po czym wice premier mówi, że nie ma pieniędzy. 

Dlatego należy podchodzić z dystansem do tego co mówi Pis czy kto inny. Masz prosty przykład dopłat, które powinny być dawno zrównane ale nie są. Prędzej euro w Polsce wprowadzą niż je zrównają. Ale były obietnice i lud w nie uwierzył. Nawiasem mówiąc negocjatorzy siedzą zadowoleni w Brukseli i nic z tym nie robią. Dystans do tego co obiecuje rząd czy kandydaci w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kto ci powiedział, że dopłaty powinny być zrównane? Nabrali cię tak samo jak na te tarczę.  Polski rząd może nawet jutro te dopłaty wyrównać. Wystarczy kasę z tak zwanego prowu i innych działań inwestycyjnych przerzucić do dopłat obszarowych i masz zrównane dopłaty. Kiedyś rząd psl sld zgodził się cześć kasy dać w obszarowe a część po to by rolnictwo się rozwijało i inwestowało a nie tylko przejadało. A was dalej mamią jakimś zrównaniem dopłat.

Na poprzedniej stronie masz przykład jak rząd włączy z wirusem sprzedając u jego progu 65 tys masek za grosze. A ty dalej piszesz o jakichś innych. Człowieku ty naprawdę nie widzisz co się dzieje?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, hubertuss napisał:

Pewnie drugi swój człowiek mu je sprzedał. Tak kradnie się za pisu bo jak mówiła Szydło im się po prostu należy.

65 tys masek po 300 przebitki na każdej minimum. Tak się w Polsce pis robi pieniądze. I aż zal bierze jak się czyta tutaj głąbów co to piszą, że co by było jak by po teraz rządziło. Jak te wszystkie wały po przejściu epidemii zaczną wyłazić to wam szczeki poopadają.

@sumek666 jakiś Pan nazywa użytkowników "głąbami" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tego pana co konkretnie wyzywa w prost to polubiłeś.... 🤣🤣🤣🤣Pisze do Ciebie czy do kogoś w prost?... Nie... Ot to tylko ocena bliżej nieokreślonych osób.... Moim zdaniem.... 😎

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro Pis rozkradl i rozdał kase to co ma być ?... Bida i tyle... 🤣🤣🤣

No z jakim hukiem?... Pis zdobył władze fuxem jaki podarowało mu SLD... 😋

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Ciekawe co by było gdyby rząd podał się do dymisji? Dorwali się do władzy i trzymać się będą jak świnia koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, ogarek napisał:

A tego pana co konkretnie wyzywa w prost to polubiłeś.... 🤣🤣🤣🤣Pisze do Ciebie czy do kogoś w prost?... Nie... Ot to tylko ocena bliżej nieokreślonych osób.... Moim zdaniem.... 😎

Dostał laika za post z którym się zgadzam . a teraz napisał to i czuje  że dotyczy to moje osoby , zresztą taki "mądry" a nie potrafi się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ja nie o tym tylko o "handlarzynie" który notorycznie bluzga wyzwiskami.... 😎Więc jednych popierasz co wyzywają w prost  a drugich kapujesz bo coś poczułeś .. No bardzo ciekawe podejście... 😋

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
28 minut temu, Ursus932 napisał:

@sumek666 jakiś Pan nazywa użytkowników "głąbami" 

 

2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Panie szmergiel mimo że jesteś handlarzyną to nawet zaczynam Ciebie lubić za to co piszesz 👍

Staraj się choć trochę być obiektywny. Szkoda, że już wtedy nie próbowałeś donosić jak to jakiś pan nazywa innych baranami itd.

2 minuty temu, Generał napisał:

Sprzedawanie  towaru  kilka  razy  taniej  jak  konkurencja   to  nie  zarabianie 

A sprzedawanie towaru (masek za grosze) z agencji rezerw materiałowych tuz przed nadejściem wirusa?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dobry przyjacielski uczynek.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, ogarek napisał:

Ale ja nie o tym tylko o "handlarzynie" który notorycznie bluzga wyzwiskami.... 😎Więc jednych popierasz co wyzywają w prost  a drugich kapujesz bo coś poczułeś .. No bardzo ciekawe podejście... 😋

A o tamtym piszesz . no też przegioł ale do mnie tego nie pisał a po drugie to może jakiego zetora wyrwe od'niego 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba  mu  się  fotel  Prezydenta  marzy   za  2 lata.  Bo  z  rządu  nie  odejdą  bo  nie  można przeprowadzać  teraz  przedterminowych  do  sejmu 

Edytowano przez Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Ursus932 napisał:

A o tamtym piszesz . no też przegioł ale do mnie tego nie pisał a po drugie to może jakiego zetora wyrwe od'niego 😝

Poczekaj chwilę a stanieją... 🤣🤣🤣🤣🤣

6 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Gowin się do dymisji podał😁

No co Ty gadasz... A to tragedia narodowa.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Gowin się do dymisji podał😁

I z czego on teraz biedak żył bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No w sumie mu 10 czy 12 tys jak mówił nie starczało do 1 wszego. Będzie miał kłopot. Może jakiś zasiłek dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

17k płakał ze mu nie starcza 😁


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ważne że nie dał się złamać i nie zagłosuje za narażeniem ludzkiego zdrowia i życia na jakie się uparł wodzu.... Reszta to szczegół i tyle bo i tak nie będzie wesoło a przejęcie władzy nie jest nikomu potrzebne bo ta dokona samozaorania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Gowin czasami ma czuja kiedy się wymiksować z towarzystwa. Chyba poczuł że statek naparza na czołówkę z górą lodową. To se wlazł do szalupy i powoli powiosłuje na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

Mnie sie wydaje że ten koronawirus w przenośni położy  rząd bo ludzie zaczynają widzieć co sie dzieje a sam prezes jeszcze bardziej osiwieje


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

No nie ma zgody bo z czego miałby zapłacić ? Przyszedł by niemiec i pozabierał co jeszcze nie jego


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj