Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Jak to? zwierzęta miały nie przenosić? Dzisiaj ok5rano ktoś mi podrzucił dwa szczeniaki owczarka niemieckiego chyba długowłose.... Dwie śliczne suczki😊🥰no i co? i nic- będzie dobrze...

Jedno jest pewne.. Jak już się to uspokoi, to zaczniemy doceniać zwykłe drobne rzeczy typu, wyjście na dwór, odwiedziny znajomych, spacery, łowienie ryb itp... Ja bym nie mogła mieszkać w bloku i teraz być więźniem w domu😶 dobrze mamy, że możemy w gospodarstwie pobyć na powietrzu, chociaż brakuje spotkań z ludźmi- jakoś to będzie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zwykłe pieprzenie . Może niech konstytucję zmienią żeby niektórym bardziej pasowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, kb4512 napisał:

Skąd pewność do tych liczb? Bo w tv tak powiedzieli to na pewno prawda? :D

Wybacz że sam nie poleciałem tam to sprawdzić, następnym razem się poprawię.  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, tess napisał:

zaczniemy doceniać zwykłe drobne rzeczy typu, wyjście na dwór, odwiedziny znajomych, spacery, łowienie ryb itp...

Taaaaa . przez tydzień , a później zwykła gonitwa szczurów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie dużo ludzi z powodu wiadomego zamiast w pracy po14godz teraz jest z rodziną w domu i dopiero zaczyna jeden drugiego doceniać... 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
1 minutę temu, Pafnucy napisał:

Zwykłe pieprzenie . Może niech konstytucję zmienią żeby niektórym bardziej pasowało ?

Pewnie, że mogą zmienić. Tylko niech znajdą potrzebną liczbę posłów. A póki co jest obecna. Ale widać w tobie pisowskie myślenie. Po co przestrzegać obwiązującego prawa skoro można je zmienić tak by pasowało do aktualnych potrzeb pisu.

Aktualna konstytucja daje rządowi możliwość zgodnego z prawem ograniczania swobód obywatelskich jak i zgodnego z prawem przełożenia wyborów. Nie trzeba jej zmieniać. O ile nie ma się na uwadze przede wszystkim własnych korzyści politycznych przed dobrem społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żartujesz ?? :D

2 minuty temu, tess napisał:

Pewnie dużo ludzi z powodu wiadomego zamiast w pracy po14godz teraz jest z rodziną w domu i dopiero zaczyna jeden drugiego doceniać... 🥰

Hubertuss , efekty mnie interesują , a nie paragrafy .

W nosie to mam jaki stan . To samo wprowadzą tylko inaczej nazwać mają ? To jakiś bełkot dla mnie . Ja prosty chłop . W d*pie mam kruczki prawne .

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xD Dzieci nawet wiedzą że trzeba spier*alać od kichaczy.   xD

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie nie żartuję... Jest tak😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358
32 minuty temu, Sean napisał:

Wybacz że sam nie poleciałem tam to sprawdzić, następnym razem się poprawię.  :P 

Ty na serio taki Pelikan? Łykasz wszystko co mówią? To pewnie też się cieszysz, że na wsi tak dobrze, w kraju raj za PISu a USA to nasz sojusznik. Obudź się. To tylko bajka o świecie a nie rzeczywistość


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, hubertuss napisał:

 

To nie są żadne fake newsy. Teraz rząd wprowadza wiele ograniczeń, które tak naprawdę wprowadzane są w stanach wyjątkowych. Robi to bez wprowadzania stanu wyjątkowego. jak pisałem dlatego nikt nie protestuje, że wiadomo jaka jest sytuacja. 

Jeśli natomiast chodzi o cenzurę to raczej zajmują się tym politycy pisu na stanowiskach kierowniczych w służbie zdrowia. I już było kilka przypadków zwolnień za podawanie faktów np o brakach w wyposażeniu ochrony osobistej służby zdrowia tj masek itd. Jak widać pisowi do cenzury tez nie jest potrzebny żaden stan wyjątkowy.

Jakbyś  przeczytał  co  za prawa  daję  Stan  epidemii    to byś  wiedział  że  piszesz  bzdury. 

1.  Stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii na obszarze województwa lub jego części ogłasza i odwołuje wojewoda, w drodze rozporządzenia, na wniosek państwowego wojewódzkiego inspektora sanitarnego.
2.  Jeżeli zagrożenie epidemiczne lub epidemia występuje na obszarze więcej niż jednego województwa, stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii ogłasza i odwołuje, w drodze rozporządzenia, minister właściwy do spraw zdrowia w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw administracji publicznej, na wniosek Głównego Inspektora Sanitarnego.
3.  Ogłaszając stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii, minister właściwy do spraw zdrowia lub wojewoda mogą nałożyć obowiązek szczepień ochronnych na inne osoby niż określone na podstawie art. 17 ust. 9 pkt 2 oraz przeciw innym zakażeniom i chorobom zakaźnym, o których mowa w art. 3 ust. 1.
4.  W rozporządzeniach, o których mowa w ust. 1 i 2, można ustanowić:
1) czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się,
2) czasowe ograniczenie lub zakaz obrotu i używania określonych przedmiotów lub produktów spożywczych,
3) czasowe ograniczenie funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów pracy,
4) zakaz organizowania widowisk i innych zgromadzeń ludności,
5) obowiązek wykonania określonych zabiegów sanitarnych, jeżeli wykonanie ich wiąże się z funkcjonowaniem określonych obiektów produkcyjnych, usługowych, handlowych lub innych obiektów,
6) nakaz udostępnienia nieruchomości, lokali, terenów i dostarczenia środków transportu do działań przeciwepidemicznych przewidzianych planami przeciwepidemicznymi,
7) obowiązek przeprowadzenia szczepień ochronnych, o których mowa w ust. 3, oraz grupy osób podlegające tym szczepieniom, rodzaj przeprowadzanych szczepień ochronnych

- uwzględniając drogi szerzenia się zakażeń i chorób zakaźnych oraz sytuację epidemiczną na obszarze, na którym ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii.

5.  Rozporządzenia, o których mowa w ust. 1 i 2, są:
1) niezwłocznie ogłaszane w odpowiednim dzienniku urzędowym, zgodnie z przepisami o ogłaszaniu aktów normatywnych;
2) wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.
6.  Wojewoda ma obowiązek poinformowania obywateli o obowiązkach wynikających z przepisów, o których mowa w ust. 1-4, w sposób zwyczajowo przyjęty na danym terenie.

 W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, na podstawie danych przekazanych przez ministra właściwego do spraw zdrowia, ministra właściwego do spraw wewnętrznych, ministra właściwego do spraw administracji publicznej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wojewodów:

1) zagrożony obszar wraz ze wskazaniem rodzaju strefy, na którym wystąpił stan epidemii lub stan zagrożenia epidemicznego,
2) rodzaj stosowanych rozwiązań - w zakresie określonym w art. 46b

- mając na względzie zakres stosowanych rozwiązań oraz uwzględniając bieżące możliwości budżetu państwa oraz budżetów jednostek samorządu terytorialnego.

 W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:

1) ograniczenia, obowiązki i nakazy, o których mowa w art. 46 ust. 4;
2) czasowe ograniczenie określonych zakresów działalności przedsiębiorców;
3) czasową reglamentację zaopatrzenia w określonego rodzaju artykuły;
4) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie;
5) obowiązek poddania się kwarantannie;
6) miejsce kwarantanny;
7) 34  (uchylony);
😎 czasowe ograniczenie korzystania z lokali lub terenów oraz obowiązek ich zabezpieczenia;
9) nakaz ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, terenów i obiektów;
10) nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;
11) zakaz opuszczania strefy zero przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie;
12) nakaz określonego sposobu przemieszczania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tess napisał:

Jak to? zwierzęta miały nie przenosić? Dzisiaj ok5rano ktoś mi podrzucił dwa szczeniaki owczarka niemieckiego chyba długowłose.... Dwie śliczne suczki😊🥰no i co? i nic- będzie dobrze...

Jedno jest pewne.. Jak już się to uspokoi, to zaczniemy doceniać zwykłe drobne rzeczy typu, wyjście na dwór, odwiedziny znajomych, spacery, łowienie ryb itp... Ja bym nie mogła mieszkać w bloku i teraz być więźniem w domu😶 dobrze mamy, że możemy w gospodarstwie pobyć na powietrzu, chociaż brakuje spotkań z ludźmi- jakoś to będzie😉

Jak już będziesz wiedziała że to długowłose to jednego mogę od Ciebie zabrać 😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dobrze, bo się okazało że są cztery😄😂dwa psy tylko bardziej ruchliwe i spindoliły🙄 mam nadzieję że wszystkie poznajdywałam😕

Jak tak dalej pójdzie to założe prywatne schronisko mam już z tymi 12 psów i dwa koty😅

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, tess napisał:

Pewnie dużo ludzi z powodu wiadomego zamiast w pracy po14godz teraz jest z rodziną w domu i dopiero zaczyna jeden drugiego doceniać... 🥰

👍

Ludzie zapomnieli co w życiu najważniejsze , przykre ale  mamona rządzi światem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7484
10 godzin temu, jonek98 napisał:

Argument zwolenników pisu"peło nakradło i psl też nakradł" pisory rządzą już praktycznie od 5 lat i co dobrego z tego wyniknęło ?

Tu nie ma zwolenników popatrz od 1998 roku co zaczęło  się dziać kto był u władzy kto brał i co brał a kto został ze starej gwardii .

Teraz krytyka PiS i PO i PSL i typ nic nie da . To jedna d*pa tylko zmienia stołki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Stan nadzwyczajny oznacza że wybory będą musiały być przesunięte, oraz odszkodowania dla wszystkich poszkodowanych ograniczeniami. A teraz nie masz niczego. Nie rozumiem, że ludzie uważaja że wszystko jest dobrze. To tak samo jakby sąsiad do ciebie przyszedł w nocy ukradł twoje paliwo z wszystkiego bo sobie napisał na kolanie prawo pozwalające kraść bogatszym sąsiadom w celu wyrówania poziomów życiowych a ty byś się śmiał mu w żywe oczy i uśmiechał. http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1464746,bodnar-koronawirus-zakazy-niezgodne-z-konstytucja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Pewnie, że mogą zmienić. Tylko niech znajdą potrzebną liczbę posłów. A póki co jest obecna. Ale widać w tobie pisowskie myślenie. Po co przestrzegać obwiązującego prawa skoro można je zmienić tak by pasowało do aktualnych potrzeb pisu.

Aktualna konstytucja daje rządowi możliwość zgodnego z prawem ograniczania swobód obywatelskich jak i zgodnego z prawem przełożenia wyborów. Nie trzeba jej zmieniać. O ile nie ma się na uwadze przede wszystkim własnych korzyści politycznych przed dobrem społeczeństwa.

baranie jeden,szczekales o wybory ,teraz szczekasz o stan wyjatkowy ,gdyby wprowadzili to bys szczekal ze faszyzm i zamordyzm. przeciez szczekaczu wiesz czemu nikt nie wprowadzi stanu wyjatkowego poniewaz wiazaloby sie to z gigantycznymi odszkodowaniami bo taki jest zapis w konstytucji a kryzys bedzie ogromny i nikomu nie potrzeba dodatkowych problemow wiec twoje gadanie na poziomie polglowka z kodu zakoncz wreszcie prymitywie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Pafnucy napisał:

Czyli o socjal chodzi?

jeśli wprowadzą stan wyjątkowy mają kasę na 5 tygodni tak gowin mówił


szmergiel napisał:

1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Pewnie, że mogą zmienić. Tylko niech znajdą potrzebną liczbę posłów. A póki co jest obecna. Ale widać w tobie pisowskie myślenie. Po co przestrzegać obwiązującego prawa skoro można je zmienić tak by pasowało do aktualnych potrzeb pisu.

Aktualna konstytucja daje rządowi możliwość zgodnego z prawem ograniczania swobód obywatelskich jak i zgodnego z prawem przełożenia wyborów. Nie trzeba jej zmieniać. O ile nie ma się na uwadze przede wszystkim własnych korzyści politycznych przed dobrem społeczeństwa.

baranie jeden,szczekales o wybory ,teraz szczekasz o stan wyjatkowy ,gdyby wprowadzili to bys szczekal ze faszyzm i zamordyzm. przeciez szczekaczu wiesz czemu nikt nie wprowadzi stanu wyjatkowego poniewaz wiazaloby sie to z gigantycznymi odszkodowaniami bo taki jest zapis w konstytucji a kryzys bedzie ogromny i nikomu nie potrzeba dodatkowych problemow wiec twoje gadanie na poziomie polglowka z kodu zakoncz wreszcie prymitywie

A od czego jest państwo? Właśnie od tego żeby pomagać obywatelom w dobie kryzysu, a nie dobijać.


Rozdawali pieniądze przez 5 lat, teraz nie mają pieniędzy na odszkodowania no śmiech na sali. Szanujmy się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, Mich9 napisał:

Stan nadzwyczajny oznacza że wybory będą musiały być przesunięte, oraz odszkodowania dla wszystkich poszkodowanych ograniczeniami. A teraz nie masz niczego. Nie rozumiem, że ludzie uważaja że wszystko jest dobrze. To tak samo jakby sąsiad do ciebie przyszedł w nocy ukradł twoje paliwo z wszystkiego bo sobie napisał na kolanie prawo pozwalające kraść bogatszym sąsiadom w celu wyrówania poziomów życiowych a ty byś się śmiał mu w żywe oczy i uśmiechał. http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1464746,bodnar-koronawirus-zakazy-niezgodne-z-konstytucja.html

To po odszkodowanie niech Pan się zgłosi do Chin , bo chyba zapomniał Pan skąd to się wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

Cos mi się wydaje że przez tego wirusa wychodzi cale zakłamanie i propaganda władzy dlatego prezes chce tych wyborów bo za kilka miesięcy już bedzie po ptokach i Duda bedzie mial problem wygrać


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, szmergiel napisał:

baranie jeden,szczekales o wybory ,teraz szczekasz o stan wyjatkowy ,gdyby wprowadzili to bys szczekal ze faszyzm i zamordyzm. przeciez szczekaczu wiesz czemu nikt nie wprowadzi stanu wyjatkowego poniewaz wiazaloby sie to z gigantycznymi odszkodowaniami bo taki jest zapis w konstytucji a kryzys bedzie ogromny i nikomu nie potrzeba dodatkowych problemow wiec twoje gadanie na poziomie polglowka z kodu zakoncz wreszcie prymitywie

Panie szmergiel mimo że jesteś handlarzyną to nawet zaczynam Ciebie lubić za to co piszesz 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Porównam to do reklamacji produktów. Tak samo jak coś kupisz i jest to z chin to nie zgłaszaj się do sprzedawcy w polsce tylko dzwoń do chińczyków. Najłatwiej kogoś powyzywać od kodowców i po problemie. Wszystko jest dobrze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj