Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Eee tam kryzys, na wsi z głodu nie umrzesz, zanim zjesz ostatnia krowę będą już młode kartofle, niech sie w mieście martwią 😋

  • Like 4
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj z wetem o tym gadałem, sam się zastanawiał jak to będzie.

Z kierówcą od mleka nie ma problemu, może sobie zakładać rękawiczki jak z samochodu w ysiada i starczy, tylko ci co pilnują żeby kierowca mleka nie ukradł będą mieli problem. 

Ja teraz mam sporo wyjazdów, w tym jeden do lekarza z babką, a tam wiadomo jaki tłok w tym łukowie. 

 

W tamtym roku za eurotanka 1050 l bez odzysku dałem 9000, za tego pewnie więcej nie dostaniesz, dużo małych nie ma odzysku i zdaje im się że to im nie potrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

Karol to wypóść babkę i siedź w samochodzie 😀 po sklepach nie chodzić co się da to przez neta a co do mleka to mi się zgadza a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
3 godziny temu, slawek74 napisał:

Karol to wypóść babkę i siedź w samochodzie 😀 po sklepach nie chodzić co się da to przez neta a co do mleka to mi się zgadza a jak u Ciebie?

Co z tego , że przez neta zamówisz, ktoś przywieźć musi ... Rachunki opłacić i żarcie kupić też będzie trzeba, więc to raczej nieuniknione tylko zobaczymy w jakim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

przelewy robię przez internet a jak coś przywiozą to do bramy na odległość😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

nie robi się śmiesznie.. u mnie w rejonie już nawet busy od jutra będą jeździć rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

źle się dzieje bo ludzie bagatelizują pojedzie taki na wczasy do hiszpani i wraca przychodzi do przychodni i mówi że go łep napier przypadek z dzisiaj z niedalekiego zoz trzeba ograniczyć wyjazdy do mnimum

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz to mnie wystraszyłeś z tym zozem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

Miałem z ojcem jechać w przyszłym tygodniu do Białej P. ale raczej przełożymy wizytę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

Nikt nie karze siedziec w piwnicy tylko ograniczyć kontakt z ludźmi do zupełnego minimum ksiądz w kościale u nas w 3cia niedziele ma większąkasę chyba w tym tygodniu będzie skromna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288

Ilość zgonów na świecie z tytułu sezonowej grypy to: 86940 (1337 dziennie!)
W samej Polsce umiera z powodu chorób ukł.oddechowego 25 tys.rocznie ( 68 dziennie!)

Ilość zgonów na świecie z powodu koronawirusa podano liczbę: 3387

Edytowano przez GrzesiekAgro
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

Liczby liczbami bo to początek który dla niektórych okazać się może końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Śmieszne ale i prawdziwe. Ja na razie jestem spokojny, bo na wieś tak szybko nie dojdzie i nie mam jakichś częstych kontaktów z obcymi

Jeśli któraś mleczarnia stanie to pewnie odsprzeda surowiec innej

Siostra fizjoterapeutka chciała kupić w lutym płyn do dezynfekcji, wychodził ok. 17-20zł za litr ale nie miała pilnej potrzeby i zwlekała z zakupem. Dziś ten sam płyn 100zł/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, przezuwaczka napisał:

Jeśli się da, lekarzy unikać, tłumów, kościoła itp.

unikanie koscioła najbardziej do mnie przemawia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

Daniel ja wiem o czymś o czym Ty nie wiesz ale z naszych stron ludzie też za granicę wyjeżdżaja i .... lepiej by się nie potwierdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288

Dzieci maja wolne od szkoły , bo przenoszą wirusa bezobjawowo. Rodzice wyslae do dziadków , czyli do grupy największego ryzyka. Kurde mądry ten Mateuszek, emerytur mniej będzie musiał płacić 🙈

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12190

danielhaker Ty możesz unikać ale to nie znaczy że tacy ludzie nas unikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciotki firma wynajmuje pomieszczenia w biurowcu w którym piętro wyżej pracuje Chinka. Jak w Chinach się to wszystko zaczynało to Chinka wywiozła dziecko z wawy do Gdańska do teściów i po frunęła do Chin do chorego ojca, ojciec zmarł a ta wróciła do wawy 2 tygodnie siedziała w domu i wróciła do pracy bez żadnych badań. Jak się ludzie dowiedzieli, to napisali lisyt do kadr, że się boią i żeby się przebadała, kadry odpisały że to rasizm. Chinka jeszcze dziecka od dziadków na wszelki wypadek nie odebrała. 

Także panika się dopiero zacznie jak ludzie będą widzieć bezpośrednie zagrożenie dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj