Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3020

no popatrz szczepionka go zabila - co prawda, to szwagier z siekiera ale gdy sie nie szczepil to zdazyl by uciec..

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2968

 

1 godzinę temu, jacus napisał:

 

znowu zaczynasz swoje opowiesci ??  masz w domu wszystkich ??

 

Ja niczego nie opowiadam tylko stwierdzam fakty i tyle.. Ty masz otępienie mózgowe i to jest powikłanie po covidzie  i tyle... Sam wstawiłeś tu link gdzie o tym pisali....😁😁😁 Niczego nie potrzebuje szukać bidulu... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
4 godziny temu, jacus napisał:

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

z bezrobociem to bym nie przesadzał , hiszpania jest specyficzna i nie sprzyja pracy upał i ładna pogoda a polska za ubiegły rok rekordowy napływ inwestcji zagranicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

ty ogarek z zasady nie mozesz miec otepienia mozgowego z tysiac powodow-pierwszy trzeba miec jakies zwoje zeby sie zwinely.az tym coraz gorzej..rokse zamkneli i od tej pory stales sie aktywny na forum - nie wiem czy to dobra zmiana ,nie probowalem.

no na swirusa nikt nie umiera- idz na najblizszy cmentarz i co 5 z nowego grobu powiedz zeby wstawal. tylko patrz zeby ktos nie widzial bo cie ubiora w cieply kaftanik  z dlugimi rekawami zeby ci raczki nie przemarzlybo jak bedziesz pisal po kuracji.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2968

Szkoda że nie czytasz tego co wstawiasz... 😁😁😁😁

Sprawdź sobie ilu umierało na grypę, zapalenie płuc itp..... I powiedz gdzie te ludki tera są upchane... 😋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

a te ponad 400 tysiecy pozostalych to na co umarlo ?? nawet nie wiesz ze na swirusa gdzies 20 % umarlo-temu pisalem o co piatym .. do wiosny to swira wlasnego chowu dostaniesz ,kup se jakas zabawke  ..psa ,kota ,chomika,kanarka,rybki ,lalke gumowa..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
14 godzin temu, many13 napisał:

Słyszałem tylko o koincydencji -  przypadek, zbieg okoliczności, zbieżność kilku zdarzeń, często nieoczekiwana i bez dostrzegalnej przyczyny.

I tak wiadomo o co chodzi 🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
jacus napisał:

a te ponad 400 tysiecy pozostalych to na co umarlo ?? nawet nie wiesz ze na swirusa gdzies 20 % umarlo-temu pisalem o co piatym .. do wiosny to swira wlasnego chowu dostaniesz ,kup se jakas zabawke  ..psa ,kota ,chomika,kanarka,rybki ,lalke gumowa..

Skąd wiesz na co zmarli jak sekcji nie robią 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2968
11 godzin temu, jacus napisał:

a te ponad 400 tysiecy pozostalych to na co umarlo ?? nawet nie wiesz ze na swirusa gdzies 20 % umarlo-temu pisalem o co piatym .. do wiosny to swira wlasnego chowu dostaniesz ,kup se jakas zabawke  ..psa ,kota ,chomika,kanarka,rybki ,lalke gumowa..

Ot głupkowate opowiastki pociotka/tchorza 😋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
42 minuty temu, Rogas71 napisał:

Skąd wiesz na co zmarli jak sekcji nie robią 😎

Un wi lepij😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2968

Mój szwagier zmarł jako jeden z pierwszych i miał wpisany covid a zmarł na nowotwór... Ot tyle warte te statystyki... Coś było ostatnio że w którymś szpitalu na 35 zakwalifikowanych na covid faktycznie zmarła 1 osoba.... Cyrk dla głupich i tyle.. 😁

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żona była u lekarza,robiła test wyszedł covid. Sam już nie wiem ile tej kwarantanny mam mięć. Żonie pokazuje że 7 dni,jak dzwonię na infolinie to mówią że ja muszę mięć 17! dni. Nie wiem już jak to jest. Żona musi mnie gdzieś zgłosić czy ja sam muszę sanepid powiadomić? Jak to jest orientuje się może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

im wieksza niemota z dziury bardziej zabitej deskami tym wiecej ma do powiedzenia..

jeden twierdzi ze swirusa nikt nie umiera a drugi ze wszyscy- moze ustalcie miedzy soba ktora wersja jest prawdziwa..

dawaj ogarek twoje dane. o chorobach wspolistniejacych slyszales??? dla tysiecy ludzi covid to gwozdz do trumny.

rogasiu z doliny roztoki- skad taki jak ty ma wiedziec ze i wczesniej sekcji nie robili,  masz pojecie jak to wyglada, ile czasu trwa, kto to by mial robic??podaj twoja wersje na co umierali ludzie przed 2020 r??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

nawet na grypę, nowotwór, chroby układu krążenia czy płuc...a dziś tylko srowid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, jacus napisał:

 na co umierali ludzie przed 2020 r??

Na to samo co w 2019  i 2021 ,2022 itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020
16 minut temu, Bercik92 napisał:

nawet na grypę, nowotwór, chroby układu krążenia czy płuc...a dziś tylko srowid

dobrze sie czujesz ?? w domu wszyscy zdrowi ??? 

w 2021 r zmarlo ok.[nie ma pelnych danych]  500 tys a na covid 82 tysiace -ktorego slowa z tego zdania nie rozumiesz??

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2968
35 minut temu, jacus napisał:

im wieksza niemota z dziury bardziej zabitej deskami tym wiecej ma do powiedzenia..

O to to.... Dobrze żes napisał o sobie bidulu.... 😁😁😁😁.. Typowe otępienie mózgowe opisane jako powikłanie po covidowe... 🤕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurła , ale gorąco w temacie 🙌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7486
1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

Mój szwagier zmarł jako jeden z pierwszych i miał wpisany covid a zmarł na nowotwór... Ot tyle warte te statystyki... Coś było ostatnio że w którymś szpitalu na 35 zakwalifikowanych na covid faktycznie zmarła 1 osoba.... Cyrk dla głupich i tyle.. 😁

Tempe łby nakręcili ten bałagan polecieli się szprycować jak durnie , tak uwierzyli w cudowną naukę zabijania .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, galan99 napisał:

polecieli się szprycować 

A jak bedzie przymus to co zrobisz ?? 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7486

Przymusu już nie będzie bogu dzięki jak by co są plany dla chętnych by raz w roku była szpryca w co gorąco wierzą firmy że będą chętni . Przymus co pół roku doprowadza do do zamieszek .Pfizer

Edytowano przez galan99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
13 minut temu, V12 napisał:

Kurła , ale gorąco w temacie 🙌

Otwieram okno aby trochę chłodnego powietrza wpadło 

ella-window.gif

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj