Gość

Koronawirus

Polecane posty

galan99    7550

Dr Afelt: czekają nas kolejne epidemie. Zmiany klimatu sprzyjają rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych

Trwa pandemia COVID-19, a specjaliści ostrzegają przed kolejnymi zagrożeniami. Łagodne zimy i dłuższe lato sprzyjają w Europie pojawianiu się gatunków komarów przenoszących choroby zakaźne, jakie u nas zwykle nie występują - mówi dr Aneta Afelt z Espace-DEV Institut de Recherche pour le Développement we Francji. Specjalistka pracuje również w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, jest członkiem Zespołu ds. COVID-19 przy prezesie PAN.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,dr-afelt--czekaja-nas-kolejne-epidemie--zmiany-klimatu-sprzyjaja-rozprzestrzenianiu-sie-chorob-zakaznych,artykul,95391880.html

 

Wiec co dalej ocieplenie tak zwane klimatu przez polityków nabiera tempa .

Już zaplanowali następne działania na lata , tylko oczekiwać kiedy to nastąpi .

W Polsce już zostali powołani z Bożej łaski eksperci do wychodzenia po Covidzie .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

Sam kill bill mówił o końcu pandemi...😏 Ciekaw jestem jak będzie wyglądało te wygaszanie? I co zostanie z nami tej "plandemii"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Bercik92 napisał:

 I co zostanie z nami 

To bardzo proste i oczywiste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550

Zostanie od dana Grypa ludziom .

Chiński "Beijing News" informuje, że "co najmniej 27 osób poddało się kontrowersyjnym testom wymazu z odbytu. Testy miały miejsce w apartamentowcu w Pekinie, gdzie pojawił się pierwszy w mieście przypadek Omikrona. Zaraziła się nim 26-letnia kobieta.

Sposób testowania wzbudza zainteresowanie mediów oraz wywołuje zdecydowane reakcje osób, które przylatują do Chin z zagranicy. Przede wszystkim dlatego, że zasadniczo różni się od testów, jakie przeprowadzają inne państwa na świecie.

Jak podają media, test, który przeprowadza się w Chinach, "jest wykonywany za pomocą sterylnego wacika, który wygląda jak bardzo długi patyczek do uszu, który wprowadza się na głębokość od 3 cm do 5 cm do odbytu, a następnie delikatnie się go wyciąga".

Dlaczego Chińczycy stosują taką metodę testowania? Agencja Reutersa cytuje wypowiedzi chińskich lekarzy dla państwowych mediów, w których twierdzą, że "tego typu testy dają większe szanse na wykrycie infekcji, ponieważ ślady koronawirusa mogą być wykrywalne w odbycie dłużej niż w drogach oddechowych".

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/lech-walesa-chory-paskudne-objawy-odczuwam-odrywanie-ciala-od-kosci-aa-fK2n-8Zwd-xjWX.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Galan niektórym paniom to się spodoba 😂
6 godzin temu, V12 napisał:

To bardzo proste i oczywiste ...

Chodziło mi o to czy polska po tej całej plandemii pójdzie w kierunku Hiszpanii czy austri... 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ja mialem dokladnie tak jak walesa- 5 dni i nocy z zyciorysu wyjete......

ciekawe co byscie pisali gdyby was tak przeczologalo ??

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Bercik92 napisał:

polska po tej całej plandemii 

Do "po " to sporo czasu zostało 

Obserwuj i wyciagaj wnioski 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, jacus napisał:

 czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

Cos podobnego że przyznam Ci rację :)

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
6 godzin temu, galan99 napisał:

Zostanie od dana Grypa ludziom .

Chiński "Beijing News" informuje, że "co najmniej 27 osób poddało się kontrowersyjnym testom wymazu z odbytu. Testy miały miejsce w apartamentowcu w Pekinie, gdzie pojawił się pierwszy w mieście przypadek Omikrona. Zaraziła się nim 26-letnia kobieta.

Sposób testowania wzbudza zainteresowanie mediów oraz wywołuje zdecydowane reakcje osób, które przylatują do Chin z zagranicy. Przede wszystkim dlatego, że zasadniczo różni się od testów, jakie przeprowadzają inne państwa na świecie.

Jak podają media, test, który przeprowadza się w Chinach, "jest wykonywany za pomocą sterylnego wacika, który wygląda jak bardzo długi patyczek do uszu, który wprowadza się na głębokość od 3 cm do 5 cm do odbytu, a następnie delikatnie się go wyciąga".

Dlaczego Chińczycy stosują taką metodę testowania? Agencja Reutersa cytuje wypowiedzi chińskich lekarzy dla państwowych mediów, w których twierdzą, że "tego typu testy dają większe szanse na wykrycie infekcji, ponieważ ślady koronawirusa mogą być wykrywalne w odbycie dłużej niż w drogach oddechowych".

 

Biedroń i spółka już chyba kupują bilety -uwielbiają jak ktoś  im tam grzebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, jacus napisał:

ja mialem dokladnie tak jak walesa- 5 dni i nocy z zyciorysu wyjete......

ciekawe co byscie pisali gdyby was tak przeczologalo ??

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

A kiedy się szczypniesz ? 

Bo te przeciwciała to chyba ponad rok już masz znaczy miałeś 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

a ile zgonow jest zwiazane ze swirusem ?? ilu udalo sie uniknac dzieki szczepieniom?? rekordy zakazen mamy a ilu umiera i jest chorych w stosunku do porzednich fal ??
 

kiedy sie zaszczepie-na drugi dzien potym jak przyszles mi skan potwierdzenia ze ty sie zaszczepiles 😂.

bylem chory w kwietniu- szkoda mi 130 zl zeby sobie zbadac. wszedzie pisza ze poziom przeciw cial po chorobie jest wiekszy niz po szczepieniu. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550

OC powinni płacić zaszczepieni po 10 tyś składka i pytać czy szprycowany i wpis do ubezpieczenia eksperyment medyczny .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, jacus napisał:

bylem chory w kwietniu- szkoda mi 130 zl zeby sobie zbadac. wszedzie pisza ze poziom przeciw cial po chorobie jest wiekszy niz po szczepieniu.

tiaaaa, jeszcze z dziesinć lat bedziesz o tym pieprzył.

nic tam ni masz. zaszczep sie bo fajtniesz!

2 minuty temu, galan99 napisał:

OC powinni płacić zaszczepieni po 10 tyś składka i pytać czy szprycowany i wpis do ubezpieczenia eksperyment medyczny .

Ty mi zapłać, że poswięcam się dla takich jak ty.

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994

To że byłes chory to tylko oznacza że jestes cienki bolek i tyle.... To nie jest śmiertelna choroba i większość nawet nie odczuwa żadnych objawów i tyle.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Bogdan_ja napisał:

To że byłes chory to tylko oznacza że jestes cienki bolek i tyle.... To nie jest śmiertelna choroba i większość nawet nie odczuwa żadnych objawów i tyle.. 

powiedz to tym co zmarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038
57 minut temu, Pafnucy napisał:

tiaaaa, jeszcze z dziesinć lat bedziesz o tym pieprzył.

nic tam ni masz. zaszczep sie bo fajtniesz!

Ty mi zapłać, że poswięcam się dla takich jak ty.

ja jestem przeciwnikiem szczepien dla wszystkich- w szczegolnosci,dzieci, mlodziezy, zdrowych  w pelni wieku, ozdrowiencow, pacjentow szpitali psychiatrycznych-z wyjatkiem odwykowcow. pedofilow, mordercow zlodziei,oszustow itp.itd. pacjentow zol-i, zakladow opiekunczych, terminalnie chorych-wirus to dla nich aniol milosierdzia

reszta powinna byc przymusowo-jesli sami nie chca- zaszczepieni

55 minut temu, Bogdan_ja napisał:

To że byłes chory to tylko oznacza że jestes cienki bolek i tyle.... To nie jest śmiertelna choroba i większość nawet nie odczuwa żadnych objawów i tyle.. 

znowu zaczynasz swoje opowiesci ??  masz w domu wszystkich ??

ty nie stary moze bys sobie jakas babe znalazl.. na taki majatek to wiele doswiadczonych poleci..

54 minuty temu, Pafnucy napisał:

powiedz to tym co zmarli.

a co tam 105 tysiecy, do tego ci nadmiarowi kolejne kilkaset tysiecy.

sa juz dane demograficzne z tego roku ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
1 godzinę temu, many13 napisał:

Warianty wirusa wzięły się ze szczepień - ciekawa teoria.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bitchute.co

10 tysięcy zgonów w Europie są bezpośrednio powiązane ze szczepieniami i nikt o tym nie mówi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

272015297_5170188759667601_3351176036867198091_n.jpg

Dzisiaj się na to mówi koincydacja czasowa 

2 godziny temu, jacus napisał:

ja mialem dokladnie tak jak walesa- 5 dni i nocy z zyciorysu wyjete......

ciekawe co byscie pisali gdyby was tak przeczologalo ??

ogolnie idziemy w kierunku hiszpanskim czyli bankructwo,bezrobocie, bieda....

Ja 2 tyg miałem "z życia wyjęte" jak dostałem anginy ropnej ale oczywiście nikt nie robił testów kwarantann czy zakładał paszporty... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Słyszałem tylko o koincydencji -  przypadek, zbieg okoliczności, zbieżność kilku zdarzeń, często nieoczekiwana i bez dostrzegalnej przyczyny.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj