Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Do urzędów, banków itd jeszcze zaczną nie wpuszczać i pozamiatane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

Gminy po zamykali się i co podadzą przez kraty jak coś trzeba  podpisać a tak to telefonicznie da się załatwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Już nie leczą w szpitalach i  przychodniach dlatego taka umieralność. 

U znajomego na sylwestra była domówka teraz każdy ma omikrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

A niech sobie zwalniają dziś dzięki rządowi wszędzie z pocalowaniem ręki cię zatrudnią 😎


Ursus932 napisał:

Do urzędów, banków itd jeszcze zaczną nie wpuszczać i pozamiatane ...

A po co tam chodzić dziś przez internet wszystko załatwić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, jacus napisał:

 

 

nikt niggdy mnie tak nie wykolowal jak ywa.

jedzie skm-ka z wejcherowa, wchodze dumnie bez maseczki do wagonu, a tam wszyscy w maseczkach- a on ciagle pisze ze u nich nikt nie nosi, 

 

😂 Jacuś ostatni raz latem jechałam; poza tym do sklepów, do kościoła bez maseczki chodzę; dziś wyjątkowo założyłam, bo po kilkudniowym sylwestrze przeziębiona jestem;

Mój tata wczoraj stwierdził, że zimą maska go nawet grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czyli zmiany. dopiero co wyśmiewałaś tych co noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
Ywa napisał:

Nie wiesz? Ekspertem jest minister ekonomii od nagłej choroby i śmierci a medycy to tylko służba/funkcjonariusze od wykonywania wytycznych. Nie mogą mieć innego zdania niż propaganda głównego ścieku. Przecież było to wałkowane przed rokiem. Jakaś połowa społeczeństwa  lubuje się w 💉 od swych wybrańców.

https://dziennikzachodni.pl/lekarka-odpowiada-przed-sadem-w-czestochowie-nie-przebadala-kobiety-majacej-zawal-i-wyslala-ja-na-oddzial-covidowy-pacjentka/ar/c1-15983927?utm_campaign=lekarka-sad&utm_medium=dziennik-zachodni&utm_source=facebook.com

Ty masz tak nienawiścią beret zryty że powinnaś się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Rogas71 napisał:

A niech sobie zwalniają dziś dzięki rządowi wszędzie z pocalowaniem ręki cię zatrudnią 😎

 

A po co tam chodzić dziś przez internet wszystko załatwić można

 

Ja nie lubię przez te internety , a zresztą wszystkiego nie da się załatwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

żadne zmiany, zdrowa osoba nie powinna nosić; prace naukowe na ten temat podawałam i nimi się kieruję a nie propagandą głównego ścieku tv

20 minut temu, Pafnucy napisał:

czyli zmiany. dopiero co wyśmiewałaś tych co noszą.

ImageImageImageImage

 

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

noszenie maseczek jest szkodliwe dal zdrowych-tylko skad mozna wiedziec ze sie jest zdrowym ?? codzienne testy jedynie.

na dworcach 3 razy widzialem ze policja i sok-isci chodzili i sprawdzali maseczki-w gdansku sam zakladalem - nie bylo bohaterow kazdy mlody  pokornie zakladal...w pociagach podmiejskich 90% mialo zalozone-nawet bezdomni pijacy brudne szmaty zakladali...

w dalekobieznych -malo kto mial zalozone-na poczatku owszem, potem juz nik nie zwracal uwagi-konduktorzy,ochrona,kierownik pociagu chodzili nie zwracali uwagi- do warszawy byl full 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ywa napisał:

żadne zmiany, zdrowa osoba nie powinna nosić; prace naukowe na ten temat podawałam i nimi się kieruję a nie propagandą głównego ścieku tv

ImageImageImageImage

 

:D

z kapustą to Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, jacus napisał:

noszenie maseczek jest szkodliwe dal zdrowych-tylko skad mozna wiedziec ze sie jest zdrowym ?? codzienne testy jedynie.

na dworcach 3 razy widzialem ze policja i sok-isci chodzili i sprawdzali maseczki-w gdansku sam zakladalem - nie bylo bohaterow kazdy mlody  pokornie zakladal...w pociagach podmiejskich 90% mialo zalozone-nawet bezdomni pijacy brudne szmaty zakladali...

w dalekobieznych -malo kto mial zalozone-na poczatku owszem, potem juz nik nie zwracal uwagi-konduktorzy,ochrona,kierownik pociagu chodzili nie zwracali uwagi- do warszawy byl full 

Czekam na konfrontacje z policją; 

siostra z kolei była mile zdziwiona, że tu jest większa swoboda i mogła przez okres świąteczny wszędzie chodzić bez maski, bo w Niderlandach większy rygor masek, czyli podporządkowanie.

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

przed dworcem w gdansku -taka jedna sie konfrontowala ze straza miejska,spieszylo mi sie wiec nie wiem jak to sie skonczylo- osobiscie bym ja na ziemie,w kajdanki i na dolek.

  • Confused 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Do urzędów, banków itd jeszcze zaczną nie wpuszczać i pozamiatane ...

Cała nadzieja w małym odsetku zaszczepionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

No nie trzeba nas zmuszać , wystarczy że takie akcje będą robić i trza będzie się szczepnąć bo nie da się żyć normalnie 🤨 

A myślisz że jak by był zaczepiony , to by go lepiej i szybciej leczyli , ??

Zdziwił byś sie ... leczyli by dokladnie tak samo czyli adekwatnie do stanu opieki med . od dwóch lat 

mam ryzykować zdrowie , żeby sie potem móc leczyć ?? błędne koło 

Pl nie ma kasy żeby zamykac sklepy i instytucje dla w wiekszosci młodych i aktywnych osób , my to nie zachód 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dzisiaj 10 wiec na tv polonia byla transmisja mszy smolenskiej- maseczki mieli karierowicze i prezes,

wariaci[sekta smolenska] i antek nie mieli-w sumie to nic dziwnego...........

cudownie uzdrowiony tez nie mial.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
2 godziny temu, galan99 napisał:

Gminy po zamykali się i co podadzą przez kraty jak coś trzeba  podpisać a tak to telefonicznie da się załatwić .

U mnie z tym umawianiem dali se spokoj..dosc normalnie pracuja...ale rok temu rejestrowałem samochód to była paranoja jak,debilizm urzędniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    172
3 godziny temu, leszek1000 napisał:

Znajomy był w szpitalu, bo miał jakieś zapalenie żołądka czy coś podobnego. Pielęgniarka spytała się czy szczepiony, on odpowiedział że nie. Powiedziała mu, że taki ludźmi gardzi. Dobrze że miał pozytywny test i jakoś zaczęli go leczyć. Szczęśliwie wrócił do domu. Chyba czas się zaszczepić, bo jeszcze leczyć nie będą chcieli. 

Uwaga, trudne: Pozytywny w przypadku testu na covid nie równa się OK czy tam niezakażony.

 

4 godziny temu, many13 napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale to historia młodego człowieka który pod presją dał się szczypnąć i co było konsekwencją tej nie przemyślanej decyzji? - ku przestrodze.

Ja po presją zjadłem kebaba na mieście, czyściło mnie dwa dni. Jaki z tego morał? Nie jeść kebabów, kebaby zabijajom.

Edytowano przez piotrp88
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jacus napisał:

przed dworcem w gdansku -taka jedna sie konfrontowala ze straza miejska,spieszylo mi sie wiec nie wiem jak to sie skonczylo- osobiscie bym ja na ziemie,w kajdanki i na dolek.

Gdy nie ma się poparcia w nauce i konstytucji to tylko akt agresji i bandytyzm pozostaje; schodzisz na psy?

 

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nawet normalni zdegenerowani bezdomni pijani alkoholicy nie dyskutuja z wladza tylko zakladaja maseczki-lub w nich chodza wszedzie zaden nie rzuca sie na straznikow- sadzac po tym co i jak mowila, babka miala nierowno pod sufitem, nie wiem o co poszlo,pewnie ktos z kfc zadzwonil ze weszla bez maseczki.

powtorze pytanie co lepiej umrzec mlodo i szybko od szczepionki czy wolno,pod respiratorem od swirusa ???

https://www.onet.pl/informacje/onettrojmiasto/pomorze-antyszczepionkowiec-ledwo-uszedl-z-zyciem-byly-polityk-pis-czuje-sie-dobrze/wp7pdwr,79cfc278


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Australia. Zaszczepiony tenisista przerywa mecz. Nagłe problemy z oddychaniem. 

Jedynym tenisistą, który wyłamał się i nie dał się zaszczepić, jest Novak Đoković z Serbii, któremu najpierw pozwolono przylecieć do Australii bez szczepienia, a następnie uwięziono w hotelu.

Jak to mówią, parodia westernu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, jacus napisał:

czy wolno,pod respiratorem od swirusa ???

 

Tia , i w kółko to samo straszenie , to sie nie znudzi , 

 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj