Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3046

juz w czasie pandemii bylem na koncercie muzyki organowej w kamieniu pomorskim., 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, peugeot napisał:

Napisałaś że jesteś nawet mniej ostrożna niż wcześniej .

Jestem ostrożna pod tym względem, aby nie wpaść w paranoję rządowych siewców kostuchy.

Ostrożna, bo można spotykać się częściej z ludźmi na wolnym powietrzu i świetnie się bawić do białego rana, jak w Stoczni Gdańskiej, czyli opcja lepsza niż zamknięty kościół lub market. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949
V12 napisał:

16 minut temu, DTaras napisał:

 Ludzi zabija burza cytokinowa. 

dokładnie

ale z czego to wynika że akurat dotyka ta a nie inna jednostke  , ja tego nie wiem ,

wyjasnij  myśl -Właściwie to więszkosć jest - bo nie kumam czego ona dotyczy 

Mniej ostrożna kolego.


Ot i Ywa jednak woli dwór czy pole niż markety - coś ostrożna jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, DTaras napisał:

Mniej ostrożna kolego.

 

Ot i Ywa jednak woli dwór czy pole niż markety - coś ostrożna jednak jest.

 

Niektórzy sa zmuszeni nie  kązdy miał komfort pracy z domu , albo bunkrowania się , jesli 8-10h 5-6dni  przebywa sie w pomieszczeniu czy hali z obcymi ludzmi to godzinka na zakupach... dalej bede twardy w twierdzeniu najwieksza  transmisja jest w robocie . A schemat taki że z roboty do domku , w domu na domowników , a inni domownicy znów w robocie na innych ludzi 

 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
3 godziny temu, peugeot napisał:

Ywa , urządzając sobie koronaparty świadomie narażasz siebie i tych z którymi masz kontakt na ewentualność choroby łącznie z  jej ciężkim przebiegiem wymagającym leczenia szpitalnego , dla takiego zachowania nie ma usprawiedliwienia  . Jeśli tak zrobi zbyt duża część społeczeństwa to katastrofa gotowa . Naprawę zacznij od siebie , nie zrzucaj odpowiedzialności na innych .

Błędy popełniają wszyscy , ale nie wszyscy uczą się dzięki nim . 

 

To powiedz mi jest sens kończyć lokdawn? Zamknijcie się na amen i nie wychodźcie, jaki był sens otwierać wszystko, restauracje,kurorty wakacje wyjazdy itp . itd. Przecież to ,,korona party jak nic"🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, DTaras napisał:

To nie do końca prawda z tą robotą nie mniej jest to kanał transmisji.

Pamietam mówiłeś , że głownie w domach , ale jakoś w tym domu musi sie znaleźć , w robotach przebywa sie najwiecej , nie każdy przebywa w przepastnej wietrzonej hali .

duze sklepy , czy centra rozrywek sa wieksze i lepiej wietrzone niz nie które stanowiska pracy , oraz przebywa sie tam iles razy krócej i rzadziej 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Sens zamknięcia wszystkich był oczywisty - zatrzymanie transmisji wirusa . Chyba nie jest tajemnicą że we współczesnym świecie jest to bardzo trudne i w zasadzie niewykonalne . Ale podjęto próbę  którą że  względów choćby gospodarczych skrócono do minimum. Skutkiem tego nie zatrzymano wirusa a jedynie spowolniono jego rozprzestrzenia nie .

Edytowano przez peugeot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

te działanie niby prewencyjne są czasami wątpliwe. Teraz syn, 1 klasa, przyniósł ze szkoły coronovirusa (wynik testu pozytywny). Reszta rodziny nie podlega kwarantanie, bo zaszczepiona. Jakby zaszczepieni się nie zarażali i nie przenosili wirusa.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Może i wątpliwe ale na bardziej restrykcyjne nie ma przyzwolenia społecznego , to kompromis . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949
V12 napisał:

19 minut temu, DTaras napisał:

To nie do końca prawda z tą robotą nie mniej jest to kanał transmisji.

Pamietam mówiłeś , że głownie w domach , ale jakoś w tym domu musi sie znaleźć , w robotach przebywa sie najwiecej , nie każdy przebywa w przepastnej wietrzonej hali .

duze sklepy , czy centra rozrywek sa wieksze i lepiej wietrzone niz nie które stanowiska pracy , oraz przebywa sie tam iles razy krócej i rzadziej 

Ano dzieciaki gile przynoszą pierwsze. Taka jest prawidłowość. Daję stówę jak zrobisz aby w szkole i przedszkolu milusińscy zachowali dystans...


Aktis dał przykład wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, DTaras napisał:

Ano dzieciaki gile przynoszą pierwsze. Taka jest prawidłowość. Daję stówę jak zrobisz aby w szkole i przedszkolu milusińscy zachowali dystans...

Celowo o tym nie wspominałem  bo w tamtym  roku szkolnym  , te instytucje zostały pozamykane 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
peugeot napisał:

Może i wątpliwe ale na bardziej restrykcyjne nie ma przyzwolenia społecznego , to kompromis . 

tylko jaki to sens. Ja mimo, że zaszczepiony, to dziś temperaturka 38+C plus trochè trudniej z oddychaniem (bez dramatu). Myślę, że jakbym jutro poszedł na test, to bym miał duże szanse na pozytywny jego wynik. Reszta póki co bez objawów jeszcze. Syn jeździł jeszcze dziś do szkoły (od jutra załatwione z dyrekcją, że może zostać w domu bez zdalnej nauki). Córka dalej jeździ na wykłady i ćwiczenia (w salkach ćwiczeniowych ponoć są upchani jak śledzie). Powinna siedzieć w domu, ale kto jej zaliczy te ćwiczenia (nie jest na izolacji, nie jest na kwarantannie).


i nie chodzi mi o użalanie się tu, tylko martwi mnie ten brak zdrowego rozsądku u władzy. Co innego jak zaszczepiony ma okazjonalny kontakt z zakarzonym, a co innego jak z nim mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

No niestety bez wsparcia i dyscypliny wszystkich ludzi szansy  na szybkie zakończenie nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, peugeot napisał:

No niestety bez wsparcia i dyscypliny wszystkich ludzi szansy  na szybkie zakończenie nie ma .

Kolego , czekasz na to że swiat bedzie taki jak przed rokiem '20??

Ja nie mam złudzeń , smutne to ale nie zamartwiam się , to nic nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7572

Są już przesłanki ze świata że maseczki zostaną z nami na zawsze będzie morda zakryta taki jest plan działania .

Zwiększają liczbę psychiatrii bo zaraz połowa Polaków będzie durna .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7572

Lepszy w czym ogłupiani człowieka powiem tak za jakiś czas to wszystko upadnie i co będzie nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
1 minutę temu, galan99 napisał:

Są już przesłanki ze świata że maseczki zostaną z nami na zawsze będzie morda zakryta taki jest plan działania .

Bez przesady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj