Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3047

szur wie swoje-nie potrzebuje zadnych uzasadnien-on jest naj ..wazniejszy,madrzejszy,ma najwieksza wiedze i kazdy dybie na jego ego narcyza....

ja nie mam swirusa- z tym co przeszedlem w kwietniu to nie ma zadnego porownania -po prostu sie przeziebilem a z uwagi na robote nie moge sie wykurowac,trzeba siac a nie lezec.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Może  w    końcu   ktoś   zrobi  porządek   z  tymi   psycholami  jakaś  odpłatność    za   leczenie   niestety   rządzący mają  to  głęboko    poniżej    pasa  .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Pablo1970 napisał:

Może  w    końcu   ktoś   zrobi  porządek   z  tymi   psycholami  jakaś  odpłatność    za   leczenie   niestety   rządzący mają  to  głęboko    poniżej    pasa  .

A ty o kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Pewnie o tych co wzięli szpryce i tak zachorowali, koszt szprycy i leczenia niech płacą za siebie. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, peugeot napisał:

Niczym nie uzasadnione twierdzenie . 

Faktem jest inflacja, lockdown spowodował popyt na  elektronikę i remonty z nudów? Tylko idioci rzucają się w wir zakupów słysząc hasło inflacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, Ywa napisał:

Faktem jest inflacja, lockdown spowodował popyt na  elektronikę i remonty z nudów? Tylko idioci rzucają się w wir zakupów słysząc hasło inflacja.

W miastach zabrali im nudne rozrywki , to z "nudów" trza farbe poprawiać 🤣:D😁 no i z lepszej jakosci obrazu info oglądac ,

oopsss ja sam od lat kupuje tylko flagowe telefony raz na 2- 3 lata ,  bo nie lubie jak mi sie cos zacina i zamula po poł roku od kupna , że trzeba iśc to nastepna budżetówke gówno warta 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

inflacja -piekne wspomnienia - w 82 r. byla do kupienia 60, w 83.r-30 w 88 r. motorower ogar romet 205-za 320 tysiecy biletow narodowego banku polskiego

tylko idioci trzymaja kase w banku w takim momencie..oczywiscie nie pierdoly tylko inwestycje..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, jacus napisał:

..oczywiscie nie pierdoly tylko inwestycje..

o i tu racja :) ale weź po uwage ze w miastach to nie maja w co za bardzo inwestowac 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
V12 napisał:

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Eee. Jak dadzą możliwość to sobie przyładuję trzecią dawkę. Napiszę jak jest 😉

Witam kolego , Coś kiedyś gaworzylismy , Ty  twierdziłeś że nie bedzie juz pewnie nowych wersji a ja wręcz odwrotnie :) I to w kraju o takiej ilosci szprycy sie nalęgło , nosz samo zło  

Wiosną ile razy bedzie bardziej ??? 

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19030591-wielka-brytania-zgonow-zakazonych-najwiecej-od-marca-nowa-mutacja-wirusa

No tak, jest wariant lekko bardziej zaraźliwy ale póki co z tej jego zaraźliwości nie wynika więcej trudnych przypadków. Przyglądają się spece bo może być tak, że wraz z zataźliwością zmienił charakter na rodzaj trzydniówki. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
V12 napisał:

15 minut temu, jacus napisał:

..oczywiscie nie pierdoly tylko inwestycje..

o i tu racja :) ale weź po uwage ze w miastach to nie maja w co za bardzo inwestowac 

A tu akurat nie. Bo zakup mieszkania zimą 2020 daje na dzisiaj ładnych kilka procent powyżej kosztów kredytu. Zakup w 2019 i sprzedaż na dzień dzisiejszy gotowca to już ładna sumka. Fundusze tylko trochę wyhamowały. Za gotówkę jeszcze bym zaryzykował za nieswoje już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, DTaras napisał:

A tu akurat nie. Bo zakup mieszkania zimą 2020 

Znam mały procent ludzi z miasta co sa na etatach i maja min 200k odlozone 

Nie bylo by dla nich problem odlozyc , ale trowonia hajs na niszczenie nudy , nie dziwie sie ja bym oszalal z każego okna beton i co tu robic ?? 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
11 godzin temu, Pablo1970 napisał:

Może  w    końcu   ktoś   zrobi  porządek   z  tymi   psycholami  jakaś  odpłatność    za   leczenie   niestety   rządzący mają  to  głęboko    poniżej    pasa  .

O jakich psycholach piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

Psycholami są ci co mówią że ludzie do lekarzy chodzą z nudów albo by sobie pogadać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
11 godzin temu, Pablo1970 napisał:

Może  w    końcu   ktoś   zrobi  porządek   z  tymi   psycholami  jakaś  odpłatność    za   leczenie   niestety   rządzący mają  to  głęboko    poniżej    pasa  .

h*j z ta szprycą zwolni  majty .

Turystyka antyszczepionkowa. "Szczepionkę, która może ochronić życie, spuszczają w kanalizacji" 

Temat szczepień przeciwko COVID-19 elektryzuje opinię publiczną i dzieli społeczeństwo nie tylko w Polsce, ale również w Ukrainie. W regionach przygranicznych ma dochodzić tam do handlu fałszywymi certyfikatami szczepień, a skala procederu jest tak wielka, że można mówić już o "turystyce antyszczepionkowej" - donoszą lokalne media.

W Ukrainie pojawiło się zjawisko "turystyki antyszczepionkowej", która popularna ma być szczególnie na obszarach przygranicznych - podaje Biełsat

Fałszywe certyfikaty szczepień mają chętnie nabywać emigranci zarobkowi oraz pracownicy, od których pracodawca - na mocy nałożonych przez rząd obostrzeń - wymaga zaświadczenia o zaszczepieniu się przeciwko COVID-19 .

Biznes nad biznesy k**wa jest .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, DTaras napisał:

A tu akurat nie. Bo zakup mieszkania zimą 2020 daje na dzisiaj ładnych kilka procent powyżej kosztów kredytu. Zakup w 2019 i sprzedaż na dzień dzisiejszy gotowca to już ładna sumka. Fundusze tylko trochę wyhamowały. Za gotówkę jeszcze bym zaryzykował za nieswoje już nie.

Zaciskanie pętli wokół szyi.

Ja się pozbywam nieruchomości od roku, wiadomo formalności sporo. 

Wujek jeszcze mi wpycha ha, nie chcę! Teraz  znajomy pozbywa się 100ha dzierżaw i oferuje 20- zobaczymy, a kupił rok temu kombajn i też się pozbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
17 minut temu, witejus napisał:

Psycholami są ci co mówią że ludzie do lekarzy chodzą z nudów albo by sobie pogadać

byles kiedys w osrodku zdrowia czy u rodzinnego -zalezy co macie. po posiedzeniu paru godzin w kolejce wiedzial bys ze przynajmniej polowa starych bab tak robi, 

u nas jest taka stara gluchawa lekarka i glosno mowi-gdy siedzisz pod gabinetem to dokladnie slyszysz o czym rozmawiaja w srodku, krew cie zalewa bo glupoty opowiadaja a potem "witamine 😄 zapisuje.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
5 minut temu, jacus napisał:

byles kiedys w osrodku zdrowia czy u rodzinnego

Bywam,i weź przestań.I jeszcze dodam że 80% tych ,,bab " chodzi po recepty.Jakby recepty przepisywały w rejestracji to pod drzwiami gabinetów były by pustki.

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, jacus napisał:

byles kiedys w osrodku zdrowia czy u rodzinnego -zalezy co macie. po posiedzeniu paru godzin w kolejce wiedzial bys ze przynajmniej polowa starych bab tak robi, 

 

Ty kurde ja o tym też tu pisałem , z własnej obserwacji , gro traktuje to jako rozrywke i wymysla co nowe symptomy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

witejus -slabo znasz zycie choc hipochondria to tez choroba 😂, sam bylem niedawno swiadkiem gdy corka dzwonila do osrodka czy tam czasami nie ma matki bo pare godzin temu wyszla nie wiadomo gdzie. owszem moze i te babcie sa na cos  chore-tak jak kazdy, ale i bardzo samotne to czesto jedyna mozliwosc porozmawiania z inny osoba  ktore cie wysluchaj- w kolejce nie ma innego wyjscia.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 minuty temu, jacus napisał:

bardzo samotne to czesto jedyna mozliwosc porozmawiania z inny osoba  ktore cie wysluchaj- w kolejce nie ma innego wyjscia.

Ja słyszę najczęściej jak babcie przeklinają lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
V12 napisał:

5 godzin temu, DTaras napisał:

A tu akurat nie. Bo zakup mieszkania zimą 2020 

Znam mały procent ludzi z miasta co sa na etatach i maja min 200k odlozone 

Nie bylo by dla nich problem odlozyc , ale trowonia hajs na niszczenie nudy , nie dziwie sie ja bym oszalal z każego okna beton i co tu robic ?? 

przyzwyczailbys się. W tygodniu robota i mieszkanie w bloku a w weekend na wieś. To jest luksus. Napalone masz cieplutko wszystko na miejscu a w piątek na wieś odreagować jakoś. Na wsi jest dobrze jak masz robotę w gminie czy jakie inne fajne pewne stanowisko bo z gospodarki mało kto się utrzyma. A ja jak miałbym po 100 km jeździć do roboty albo po delegacjach to już lepiej nawet w kawalerce ale u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

witejus napisał:

5 minut temu, jacus napisał:

byles kiedys w osrodku zdrowia czy u rodzinnego

Bywam,i weź przestań.I jeszcze dodam że 80% tych ,,bab " chodzi po recepty.Jakby recepty przepisywały w rejestracji to pod drzwiami gabinetów były by pustki.

Przecież przepisują. Stałe leki koda przez telefon pozyskujesz. Uważasz, że stali bywalcy o tym nie wiedzą? Wiedzą, ale listę trzeba podpisać..


poosa21 napisał:

Tam masz dokument źródłowy. Najpierw jego przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

w goralskich kategoriach to sie fachowo nazywa tyz prowda na pograniczu gowno prawdy- teraz zrob nadzwyczajny wysilek umyslowy i porownaj to z danymi o liczbie chorych i zgonow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj