Gość

Koronawirus

Polecane posty

peugeot    378
52 minuty temu, Ywa napisał:

Ponieważ jest blisko ludzi i P. Braun dziękuje za zrzutkę:

Braun jest potencjalnie  niebezpieczny , ma dyktatorskie zapędy motywowane  wiedzą obiawioną . Tacy ludzie w praktyce idą do celu po trupach . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, DTaras napisał:

V12 - trzy razy od alfy osiem razy od oryginału..

No cóż nie rusza to mnie jako jednostki , czyli pewnie  tak w okolicach świąt bedzie 11 razy ,ale dodam że jakiś 'ekspert " w jakim wywiadzie który czytalem w "prawdziwym " nurcie stwierdził że jest już o połowe  mniej smiertelny od oryginału , co by zgadzało sie z wiedza o naturalnych zmianach virów tego typu , czyli przetrwanie vira nie eliminacja gospodarzy 

mam bardzo dobra pamięć (szczególnie obostrzeniowych absurdów  i kontrargumentów )   z marca '20 o straszliwych wizjach że wystarczy jedna osoba która załatwi cały market wielkopowierzniowy ...

eee wróce tu jak bedzie cos sie kotłowac o przymusie albo segregacji (mam nadzieje że to nie nastapi ) , wtedy sie temat ożywi ,teraz to masło maslane 

Bywajcie :)

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jak liczysz na chęć zastraszenia przez wskazanie tego współczynnika to się rozczarujesz. Porównałem go do Odry i służy to aby umieć sobie to poukładać w postępowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jesli przyjąć ewolucje naturalną , (tak podają  opracowania ) , to zakaźność wzrasta a maleje nasilenie objawów , cieżkiech objawów oraz najgorszego 

Ja osobiście  w tym upatruje , coraz to lepsze statystyki odnośnie najgorszego finału ... , w Pl jest tez mega nie doszacowana ilosc ozdrowieńców , juz wiele razy pisałem znam osoby co robiły przeciwciała znikąd sie one nie pojawiły  , a miały nikłe objawy (zmęczenie , lekka goraczka ) , , natomiast nie sa ujęci w statach bo nie lecieli na test z objawami długiego kaca 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
2 godziny temu, witejus napisał:

Bo on jebie równo wszystkich.

na tym polega niezaleznosc czlowieka

2 godziny temu, Ywa napisał:

Wszyscy zostali już wyedukowani odnośnie wirusów i odmian. Kwestia czy chcesz zostać niewolnikiem. JA nie chcę. Wszystko co ma się dziać w następstwie  biobójczej broni w moim organizmie ma odbywać się samoistnie bez ingerencji. Człowiek jako istota jest niedoskonały by ingerować w moje ciało co roku.

Walczymy tylko z przymusem. A przymus to wojna. 

 

sadzac po twoich postach to dawno nikt nie "ingerowal"w twoje cialo 🤣... moze w tym jest caly twoj problem 

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szuru, zapisałeś się na szczepienie? czy dalej cykorzysz??

@jacus co właściwie Cię powstrzymuje przed szczepionką? myślisz że te niby przeciwciała, których dawno nie masz, połączą się z tymi ze szczepionki i jakim Spaidermenem zostaniesz?

Ty kuźwa tak samo się boisz skutków ubocznych jak reszta cykorów.

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jacuś - kto się czubi... Jakieś ciągoty Cię naszły? V12 - moim jedynym objawem był dodatni test małżonki. Poleciałem aby dodatkowych siedmiu dni nie być zablokowanym. Widziałem też ludzi którzy nie mieli sił o oddech walczyć. To że zakaźność wzrasta to naturalne ale gdzieś Ty wyczytał jako to śmiertelność przy tym spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, jacus napisał:

dawaj pare tych sensownych odpowiedzi-zgodnych z prawdai nauka-bo ich u szorow nie widze,  nie jestem jak ty alkoholikiem wiec nie wiem czy wodka jest be czy cacy.

 

A żebyś się nawet zesrał to się i tak nie zaszczepię    :P  tobie wszyscy podają sensowne odpowiedzi i tylko ty jeden dalej nic nie rozumiesz, gadka z tobą a młócenie plew to jedno i to samo.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pafnuś ale w jakim celu, skoro sami jesteście zaszczepieni? czyż byście obawiali się nieskuteczności tych cudownych szczepionek? bo nie bardzo wierzę że zależy wam na naszym zdrowiu i życiu.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

szczepionka w pełni nie chroni, ale więcej zaszczepionych, to mniej ciężko chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
10 minut temu, deSilva napisał:

bo nie bardzo wierzę że zależy wam na naszym zdrowiu i życiu.   :P

Oj zależy, zależy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
48 minut temu, jacus napisał:

na tym polega niezaleznosc czlowieka

sadzac po twoich postach to dawno nikt nie "ingerowal"w twoje cialo 🤣... moze w tym jest caly twoj problem 

Sadzac po tym co piszesz o swojej chorobie  to jesteś już impotentem, więc głodnemu chleb na myśli.... Wiem co pisze bo mam kolegę który zmaga się z  kregoslupem i praktycznie już w wieku 40 lat był impotentem... To tragedia dla mezczyzny i żadne sanatoria nic nie pomogą... 😁😁😁😁😁.... 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Bogdan_ja napisał:

Wiem co pisze bo mam kolegę

tiaaaa, kolegęeee.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

No może się nie narobił ale dwa wypadki.. Jeden na motocyklu drugi dachował autem.... Ucisk na nerwy i po chłopie... Kaleka 🤕....

Ty lonucy pacze ze z żona brak kontaktu, zero życia w realu ... Cały dzień pierdy bez sensu na forum... Czyżby tyz kaleka? 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, DTaras napisał:

Widziałem też ludzi którzy nie mieli sił o oddech walczyć. To że zakaźność wzrasta to naturalne ale gdzieś Ty wyczytał jako to śmiertelność przy tym spada?

Nie chce mi sie szukać , sami pisza że z czasem stanie sie jak grypo przeziebienie ,

Genelanie byl artykul na zwykłym portalu gdzie" mundry " twierdził źe ten wariant jest o polowe mniej smiertelny . 

Ty powiesz , źe spadajace staty zgonow to zasługa cudownego płynu , 

Dobra spadam , juz nudny ten temat:D

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Bogdan_ja napisał:

No może się nie narobił ale dwa wypadki.. Jeden na motocyklu drugi dachował autem.... Ucisk na nerwy i po chłopie... Kaleka 🤕....

Ty lonucy pacze ze z żona brak kontaktu, zero życia w realu ... Cały dzień pierdy bez sensu na forum... Czyżby tyz kaleka? 

tiaaa, całkowity. nawet rąk nie mam.

Ogarku mój drogi, ty zauważyłeś że już nawet nikt nie reaguje na twoje pierdolamento?

lepiej napisz bogolu, czy już obsiałeś swoje wszystkie 5 ha ornego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ja dzisiaj w wolnej od pisania chwili uprawilem 4,5 pod siew.. wiec obsianie 5 ha to kwestia bez napinki dwoch dni. dlla takiego jak on impotenta to nawet jednego po co mu czas i sily na seks???  jedz do ciechocinka tam moze znajdziesz jaka profesjonalistke co cie postawi nomen omen na nogi


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856
2 godziny temu, pafnucy napisał:

szczepionka w pełni nie chroni, ale więcej zaszczepionych, to mniej ciężko chorych.

To co cię obchodzi czy będę ciężko chory czy nie, pilnuj swojego interesu i od innych się odpier... 

Mi to wisi czy inni zaszczepieni czy nie, żyjemy w ,,wolnym,, kraju i niech każdy martwi się o siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, pafnucy napisał:

szczepionka w pełni nie chroni, ale więcej zaszczepionych, to mniej ciężko chorych.

Piłeś % dzisiaj coś mocniejszego? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

tiaaa, całkowity. nawet rąk nie mam.

Ogarku mój drogi, ty zauważyłeś że już nawet nikt nie reaguje na twoje pierdolamento?

lepiej napisz bogolu, czy już obsiałeś swoje wszystkie 5 ha ornego. :D

Przypomnij jak beczales do sołtysa jaki ty chory pod foto z nadznymi bykami... 55 ha ornego ma tera syn... Ja zostawiłem sobie tylko 35 ha.... Wiem że to abstrakcja dla takiego nieroba ale to nie mój problem. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, pafnucy napisał:

zmusimy Was!!!

A fiskarsy chcesz mieć w du znaczy się w czterech literach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
2 godziny temu, pafnucy napisał:

zmusimy Was!!!

No to czekamy :P niech ktoś mnie do czegoś zmusi 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Przypomnij jak beczales do sołtysa jaki ty chory pod foto z nadznymi bykami... 55 ha ornego ma tera syn... Ja zostawiłem sobie tylko 35 ha.... Wiem że to abstrakcja dla takiego nieroba ale to nie mój problem. 😋

A nie nazywasz sie czasem Napoleon Bonaparte? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj