Gość

Koronawirus

Polecane posty

galan99    7574

Bo nie długo rocznica by można było świętować dla tego ale po 10 będzie katastrofa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo som święta i ludzie przykrości biesiadnikom nie chcą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

dlatego ze dzisiaj krotko testuja -gora 2-3 godziny rzadko gdzie dluzej ,a w dzien roboczy to i o 20 mozna zrobic test..

1 godzinę temu, jarecki napisał:

cała zmiana 9 osób z pobliskiego marketu z pozytywnym testem .

chyba moja to ze sklepu przyniosla


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Uważajcie na ten język, już nie jesteśmy ludźmi, tylko "populacją", nie jesteśmy szczepieni, tylko "wyszczepieni". Tak się pomału pokazuje ludziom, gdzie ich miejsce .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
23 godziny temu, galan99 napisał:

Skoro tyle wypowiedzi na ten temat to poproszę o wyjaśnienie jak chronią się ludzie na kasie w marketach i ich obsługa że nikt nie złapał wirusa tak samo w innych sklepach a setki ludzi jest w ciągu dnia ? .

Sam proces zakażenia jest mocno związany z  czasem ekspozycji i ilością  wirusa w cząsteczkach śliny w wydychanym powietrzu   pewien poziom wirusa  organizm zwalcza a po przekroczeniu pewnej granicy następuje infekcja i namnażanie wirusa w organizmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Covid w przychodniach jest do 15 a po za 150 lub 200 niema Czyż to nie cud .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
17 godzin temu, galan99 napisał:

Uważajcie na ten język, już nie jesteśmy ludźmi, tylko "populacją", nie jesteśmy szczepieni, tylko "wyszczepieni". Tak się pomału pokazuje ludziom, gdzie ich miejsce .

 

A w szpitalu każdy  chory  to  pacjentem , i co z tego . 

W kościele jego członkowie  są owieczkami . To dopiero jest ....

Można tak mnożyć jeszcze długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

https://www.facebook.com/MinisterstwoPropagandyMP/photos/a.105223654685440/236609201546884/

Nowe dane o liczbie zakażeń. Rzecznik resortu zdrowia: poniżej 10 tys. przypadków COVID-19 .

Rzecznik ministerstwa zdrowia zdradził, że wtorkowe dane dotyczące epidemii koronawirusa nie będą wysokie. - Dziś odnotujemy poniżej 10 tys. nowych zakażeń - powiedział Wojciech Andrusiewicz.

Po 10 kwietnia będzie 50 tyś a może i więcej tak to się ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Mam pytanie

 

Jak wykryto u kogoś z was covid -a to jak wyglądała kwarantanna? Sprawdzał ktoś to? Chodzi mi głównie o to czy np. można prace wykonywać w polu? 

Druga sprawa są za to jakieś pieniądze?  Znajomy coś mówił że 1300 zł czy coś takiego. Prawda to?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Koledze się wczoraj chyba skończyła i nikt go nie kontrolował, prace polowe wykonywał normalnie a część pól ma dwie wsie od domu jakieś 5 km. Co do wypłat to się nie orientuje...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976
9 godzin temu, galan99 napisał:

https://www.facebook.com/MinisterstwoPropagandyMP/photos/a.105223654685440/236609201546884/

Nowe dane o liczbie zakażeń. Rzecznik resortu zdrowia: poniżej 10 tys. przypadków COVID-19 .

Rzecznik ministerstwa zdrowia zdradził, że wtorkowe dane dotyczące epidemii koronawirusa nie będą wysokie. - Dziś odnotujemy poniżej 10 tys. nowych zakażeń - powiedział Wojciech Andrusiewicz.

Po 10 kwietnia będzie 50 tyś a może i więcej tak to się ma .

Jackowski im przepowiada czy co🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo nie ma takich naiwniaków jak sie kaczyńskiemu wydaje że dla 500 zaraz narobią mu po 3 dzieci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5005
8 godzin temu, Strongman napisał:

A wiecie ze jak kobieta w ciąży i załapie swirusa to płód obumiera.

Nie nie wiem(y?), pierwsze słyszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3203

Wieści ze szpitali covid i lezą przeważnie od 30-50 lat i niektórzy koło 70 ale tacy co się nie szczepili.A najgorsze te kobiety w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
Strongman napisał:

A wiecie ze jak kobieta w ciąży i załapie swirusa to płód obumiera.

skad wy bierzecie takie info ?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a ja slyszalem zupelnie inaczej ze kobieta z Covid urodzila i dziecko nie mialo covida


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Strongman bierz na wszystko poprawkę co piszą. Teraz wytłumaczenie na każdy zgon czy problemy ze zdrowiem jest jedno - covid. Teraz ludzie nie umierają na raka, na zawał, w wypadkach, "ze starości". Teraz wszyscy idą do jednego worka na covid. Co to pierwszy przypadek, że płód obumarł? Zdarza się niestety, ale na obecną chwilę jest tylko jedno wytłumaczenie. Nie dajcie się zwariować. Osoba, która dostaje teraz gorączki, bóle zatok, osłabienie, gardło od razu bierze do głowy, że to covid. W normalnych czasach przechodziła by grypę i zero do bani, ale teraz świadomość covida jest gorsza niż choroba, potężny stres, rozpacz, organizm w takich warunkach ma podwójnie przejebane. A w ciąży taki stres to bardziej niż pewne problemy.

  • Like 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj