Gość

Koronawirus

Polecane posty

Roman4321    1385

skoro powołali nowe szpitale to personel muszą wziąść już z tych szpitali co są a tam tez juz były braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

pojechał a może bardziej uciekł aby się nie spotkać z protestującymi rolnikami

galan99 czyli i z tej strony chcą dobić rolnictwo , mieć taki rząd, wrogów polskie rolnictwo wrogów nie potrzebuje

Edytowano przez matek89121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

adrian byl ostatnio na szczycie miedzymorza- to takie cudo wymyslone nie wiadomo po co,,, prawie wszyscy byli wirtualnie, tylko on jako zapalony turysta pojechal jako jeden z dwoch prezydentow oprocz gospodarzy, i skutki juz sa....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7552

To co mu każą namiestnicy Unii to wykonuje kazali na Ukrainę to pojechał co kazali podpisać  to podpisał cała Unia dobiła Polskie rolnictwo samy embargiem Rosyjskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Andpol napisał:

A poco on tam pojechał chyba wirusa przywieść

No  tak  bo  unas  nie  było .

No  tak  przecież  opozycja  miała ekspertyzy  że  na jesieni  wybory  mogą  być  bo  koronawirus  zniknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Pewnie tych samych ekspertów mieli co rząd. Tylko dla rządu robili ekspertyzy między 8.00 a 15,00 zaś dla opozycji po 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
47 minut temu, Denwer napisał:

No  tak  bo  unas  nie  było .

No  tak  przecież  opozycja  miała ekspertyzy  że  na jesieni  wybory  mogą  być  bo  koronawirus  zniknie 

Gdyby premier nie pieprzył że wirus w odwrocie i seniorów na wybory namawiał to i teraz tyle zachorowań by nie było.  A tak ludzie uwierzyli i olali wiosenne restrykcje i teraz mamy tego owoce. 

2 godziny temu, galan99 napisał:

To co mu każą namiestnicy Unii to wykonuje kazali na Ukrainę to pojechał co kazali podpisać  to podpisał cała Unia dobiła Polskie rolnictwo samy embargiem Rosyjskim .

On podpisuje nie to co mu Unia każe tylko to co każe kaczor z kotem. 

Edytowano przez 6465
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, 6465 napisał:

Gdyby premier nie pieprzył że wirus w odwrocie i seniorów na wybory namawiał to i teraz tyle zachorowań by nie było.  A tak ludzie uwierzyli i olali wiosenne restrykcje i teraz mamy tego owoce. 

Gdyby  opozycja  nie  bojkotowała   wyborów  majowych  korespondencyjnych  w  reżimie  sanitarnym  też  tylu  zachorowań by  nie  było 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Że wybory w maju się nie odbędą to ja chłop ze wsi wiedziałem,  nie byli na to szans.  A oni idioci papierów nadrukowali za miliony.  A teraz robią ustawę żeby nie pociągnąć nikogo do odpowiedzialnosci.

Tyle kwasu co PiS to jeszcze nikt nie narobił.  Miał być super budżet bez deficytu. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie naśmiewacie się z tego wirusa i z ludzi chorych, bo przechodzę go od tygodnia i wiem co mówię. Jest dość ciężko, Słabość, kołowrotek, Suchy kaszel co krok, aż wk***ia, ale najgorszy jest brak węchu i smaku całkowity🤕 jesz swojego ulubionego schabowego jak kawałek kartonu. Dzisiaj mija tydzień i jak przysune coś bardzo pachnącego pod sam nos, to delikatnie coś poczuje, ale słabo. Na szczęście nie mam innych problemów np. Z oddychaniem, bo wirus jest silny i nie odpuszcza tak łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, jacus napisał:

ministerstwo zdrowia informuje że do pracy w organizowanym na stadionie

Oj Dr Martens, ale kobiece na wysokich szczudłach mam już ponad 10 lat i kurcze niezniszczalne.

Jacuś a gdzie w tym zestawieniu ojciec medycyny Wujek Pepi? W tym temacie liczyłam na więcej od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

chwile musialem pomyslec o kogo chodzi 😜, on w polsce rzadko bywal co innego jego patron wlodzimierz ilicz on pare lat mieszkal w krakowie i okolicach. tez niezly lekarz milionow z niego byl.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj