Gość

Koronawirus

Polecane posty

kewink    141

I co z tym chorym? Jak przebiegała choroba? W jakim wieku jest? Bo to jest bardzo ciekawe. Na przykład ja nie znam nikogo kto chorował, ba nawet nie znam nikogo kto znałby takiego kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

na wsi to watpie zeby rodzina sie do tego przyznala😂, jakie jest prawdopodobienstwo jesli srednio umarlo 3 osoby na powiat, plus ze 2 nie zdiagnozowane, do tego starzy i chorzy. ktos popelni samobojstwo i zdarza sie ze ukrywaja a co dopiero taka choroba.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
27 minut temu, kewink napisał:

I co z tym chorym? Jak przebiegała choroba? W jakim wieku jest? Bo to jest bardzo ciekawe. Na przykład ja nie znam nikogo kto chorował, ba nawet nie znam nikogo kto znałby takiego kogoś.

choroba bardzo cieżka , ciezko sie przechodzi i dość długo trwa nawet 2-3 mies .od braku apetytu  po utrate sił  osoba zakażona potrzebuje nie psychologa aż ale pomocy takowej również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Koleżka zdychał w domu, żonę siną z jego punktu widzenia a bladą z jej zabierali na oddział, syny jak grypa.


Do tego na własne podwórko nie mógł wyjść bo sąsiedzi na pały dzwonili a zakupów nie miał kto zrobić. Musiał dzwonić po dalszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, kb4512 napisał:

 

Wierzysz w to, że kto kolwiek umarł na nie istniejącą chorobę? Jak powiedzieli by dziś w tv o ataku ufo też uwierzycie? Znasz kogoś kto na to umarł albo kogoś kto zna kogoś takiego?

Dobre. Nie chce mi się drążyć. A mam takie pytanie. W Boga wierzysz? Podejrzewam że też Go nie widziałeś? A że ziemia jest okrągła słyszałeś ? Czy dopiero po locie w kosmos uwierzysz?

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Zdychał w domu nie w szpitalu pod respiratorem? Nie dziwię się że żona zbladła. A syn grypke złapał. Jakieś konkrety może. A choroba trwała 2-3 miesiące 🤔 pacjent zero w polsce chyba 4 marca został znaleziony to chyba jeszcze 3 miesięcy nie mamy o czym Ty mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Kewink - o cos konkretnego pytasz? Jakie 3 miesiące? Nic nie pisałem.. Sama choroba ok 4 tygodnie plus wytestowanie celem potwierdzenia zdrowia a to się prędko nie odbywało. 7 czy 8 tygodni wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
32 minuty temu, kewink napisał:

Zdychał w domu nie w szpitalu pod respiratorem? Nie dziwię się że żona zbladła. A syn grypke złapał. Jakieś konkrety może. A choroba trwała 2-3 miesiące 🤔 pacjent zero w polsce chyba 4 marca został znaleziony to chyba jeszcze 3 miesięcy nie mamy o czym Ty mówisz.

osoby które znam a u których zostały potwierdzone przeciwciała we krwi są z warszawy a zaraziły się prawdopodobnie w styczniu w sopocie . krew na obecnosc przeciw ciał miały pobieraną 27 kwietnia a objawy chorobow  odczuwały od konca stycznia do drugiej połowy marca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358
2 godziny temu, Pafnucy napisał:

Dobre. Nie chce mi się drążyć. A mam takie pytanie. W Boga wierzysz? Podejrzewam że też Go nie widziałeś? A że ziemia jest okrągła słyszałeś ? Czy dopiero po locie w kosmos uwierzysz?

W Boga wierzę. Serio jesteś z tych co oglądają tv, mają zamiar głosować na prezydenta w końcu taki duży pozorny wybór i jeszcze moze nakrzyczał byś na mnie za brak maseczki? Zawsze wydawałeś się inteligentny chłop.


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, kb4512 napisał:

W Boga wierzę.

No a też podejrzewam że Go nie widziałeś , ani nikt z Twoich znajomych .

Tak że w skrócie . Twoja teoria poszła się je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141
DTaras napisał:

Kewink - o cos konkretnego pytasz? Jakie 3 miesiące? Nic nie pisałem.. Sama choroba ok 4 tygodnie plus wytestowanie celem potwierdzenia zdrowia a to się prędko nie odbywało. 7 czy 8 tygodni wyszło.

Te 3 miesiące to akurat do Jarecki było. Chodzi o to, że 3 miesiące jeszcze nie minęło odkąd polskiego pacjenta zero znaleźli, a Jarecki mówi że choroba trwa 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Po co kwestionować istnienie czegoś co taki kraj jak USA rozłożyło na łopatki ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Ja osobiście nie kwestionuje istnienia jakiegoś wirusa, który wywołuje grypopodobne objawy ale w śmiercionośny wirus który wszystkich zabije już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Ale nikt nie mówi, że on wszystkich zabije. Bardzo dużo osób przechodzi bezobjawowo lub z lekkimi objawami. Jednak osoby, które mają inne choroby mogą na niego łatwiej umrzeć niż na grypę.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Bylica to zielsko na sałatki ale młode. Stare jest groźne. Kuzyn piołun może zdrowo targać czaszkę aż do śmierci. WHO ostrzega przed zbytnią wiarą w uleczenie a jako niesprawdzona mikstura może prowadzić do powikłań. Niech najpierw zbadają jak trzeba a potem ogłaszają święto. That's it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

who tylko chce nas po szczepić o żadnym lekarstwie nie chcą słyszeć. Chinina podobno działała na tego świrusa ale też wszystko wyciszyli. who czeka na szczepionki od ich sponsora billa gatesa depopulatora parszywego. Żeby who nie zmieniło bodajże w 2009r definicji pandemii. Nie byłoby ,,pandenii" świńskiej grypy ani teraz koronawirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Leki na malarię są testowane i w naszym kraju. WHO działa także i w poszukiwaniu leków stary. Oni sami tylko recenzują w zasadzie. Radzę trochę ovhłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

W absyncie je.. tak dokładnie że już po paru kieliszkach można stracić kontakt z bazą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Coś nie widać by pisowskie media piały z zachwytu jak to rząd radzi sobie z wirusem. Tym czasem u nas wczorajszy przyrost większy jak we Francji. Jak tak dalej pójdzie to dogonimy Włochów i Niemców. U nich od jakiegoś czasu widać trend spadkowy. A nasz minister wciąż nie wie czy u nas już szczyt czy dopiero szczyt będzie. Teraz wyłażą skutki oszczędzania testów i udawania, że u nas mało chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie narzekaj. W Szwecji gorszą drogą poszli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może i gorszą ale przyrosty już mają dużo mniejsze bo nie całe 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A do Warszawy leci samolot LOT prosto z Wuhan u 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Pewnie przestraszyli się naszego rządu i wiozą maski z atestem. Swoją drogą dzisiaj znowu konkretny przyrost liczby chorych.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj