Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Straszny filozof z Pana

To zadam panu pytanie😏 za którego rządu był Pan doceniany , wiedza itp 

Odpowiedź znam 😏

A widzi Pan tylko ten obecny 

Jest Pan może świadkiem jahowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

trolownia rekrutuje:

"Widze ze moj ostatni post o ludziach pracujących na kasie w biedrze wywołał spore poruszenie.
Wybaczcie ale mimo ze te Panie i Panowie kasjerzy zapewne są bardzo miłymi osobami prywatnie. To z biznesowego punktu widzenia wykonujecie goowniana prace za jeszcze bardziej goowniane pieniądze! Chyba że ktoś przez lata edukacji całe życie chciał zostać kasjerem za 1800zl miesięcznie to gratuluje spełnienia marzeń!

Teraz do rzeczy. Szukam ludzi do robienia postów place uczciwie i codziennie.
Dostajesz gotowy post i wklejasz go na FB. Zarobki 3000zl i więcej za pół godziny pracy dziennie w skali miesiąca.
Wiem że dla wielu brzmi to jak absurd ale właśnie dlatego tyracie w tej bierdrze, użeracie się z klientami i wirusem w jednym. I to wszystko za marne grosze.

Miłego dnia!

Nie odpowiadamy na komentarze i wiadomosci na FB.
Kontakt tylko mailowy:   "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113
47 minut temu, Ursus932 napisał:

Straszny filozof z Pana

To zadam panu pytanie😏 za którego rządu był Pan doceniany , wiedza itp 

Odpowiedź znam 😏

A widzi Pan tylko ten obecny 

Jest Pan może świadkiem jahowy ??

nie jestem - to do ostatniego i jak by to jaka propozycja to nie dam się namówić .

a za którego z rządów że niby miałbym odpowiedzieć - żadnego z ostatnich stu lat? bo tak odpowiem.
mogę jedynie wysilić się co do oceny u których najmniej 
akurat obecnego bym do nich nie zaliczył ale na zasadzie jedynie że Ci nie są w stanie ocenić na ile im te cechy mogą u przeciwników zagrażać.

Niejaki Morawiecki przypadkowo obecny nasz Premier (przypadkowo bo jednaką szansę miał być Premierem i u POprzedników) raczył Szwajcarię zaliczyć do wrażych rajów podatkowych obok Cypru, zdaje się Luxemburga i kogoś tam jeszcze. Słyszałem dzisiaj 
no i czy zdaje On sobie sprawę komu On się naraził i kogo pozbawił złudzeń że nie warto dla Polski poświęcać najwartościowszych swych zasobów bo nie pozwolą nawet dojść do fazy eksperymentu a już ogolą podatkami zanim najgenialniejsze działania jakikolwiek efekt przyniosą?

to "powiadasz" @racyl że to śmieszne? a no jak przeczytałem sam siebie to wiesz że nawet takie mi wyszło ale to przecież opis rzeczywistości naszej i to bieżącej a tylko jedno pytanie z mojej strony

no ale pisałem - przeżyję czy nie epidemię ale co się uśmieję to moje
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358
1 godzinę temu, Sean napisał:

Możliwe, że umrze jak Adamowicz albo Kulczyk. Włącz czasem coś innego jak TVP, Polsat albo TVN. Najbardziej polecam żebyś zaczął czytać książki. Wirus jest i to jest niepodważalne ale nie jest na tyle groźny by robić takie akcje z zamykaniem ludzi w domach itp. Jest ogromna cenzura w internecie materiałów ukazujących prawdę albo przynajmniej inne spojrzenie na sprawę niż media głównego ścieku. Co do ciemnoty to otwórz oczy i z niej wyjdź.

  • Thanks 1

The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, dysydent napisał:

nie jestem - to do ostatniego

a za którego z rządów że niby miałbym odpowiedzieć - żadnego z ostatnich stu lat? bo tak odpowiem.
mogę jedynie wysilić się co do oceny u których najmniej 
akurat obecnego bym do nich nie zaliczył ale na zasadzie jedynie że Ci nie są w stanie ocenić na ile im te cechy mogą u przeciwników zagrażać.

Niejaki Morawiecki przypadkowo obecny nasz Premier (przypadkowo bo jednaką szansę miał być Premierem i u POprzedników) raczył Szwajcarię zaliczyć do wrażych rajów podatkowych obok Cypru, zdaje się Luxemburga i kogoś tam jeszcze. Słyszałem dzisiaj 
no i czy zdaje On sobie sprawę komu On się naraził i kogo pozbawił złudzeń że nie warto dla Polski poświęcać najwartościowszych swych zasobów bo nie pozwolą nawet dojść do fazy eksperymentu a już ogolą podatkami zanim najgenialniejsze działania jakikolwiek efekt przyniosą?

to "powiadasz" @racyl że to śmieszne? a no jak przeczytałem sam siebie to wiesz że nawet takie mi wyszło ale to przecież opis rzeczywistości naszej i to bieżącej a tylko jedno pytanie z mojej strony

no ale pisałem - przeżyję czy nie epidemię ale co się uśmieję to moje
 

 są ludzie co żadna partia/rząd im nie pasuje. jak dla mnie to ten czy inny rząd to nic innego jak wykonywanie woli większości partii popierającej rząd

rządy można by porównywać tylko niestety realia się zmieniają

jestem ciekaw czy obecnemu było się udało przejść rok z budżetem bez deficytu gdyby nie koronawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

uczciwie muszę stwierdzić że było to wysoce prawdopodobne ale kosztem nieuchronnej inflacji w tym i jeszcze wyższej w następnych latach lub depolonizacji resztek majątku polskiego jeśli by ue wymusiła utrzymanie parytetu €/Pln
jankesi pewnie na to liczyli i zapewne liczą nadal że to Oni będą partycypować najwięcej w wykupie komorniczym tego zrównoważenia naszego budżetu
przykłady podawali na politycznym temacie już dawno różni i wcale to nie były takie mżonki mrzonki  typu płaskoziemców a realne działania i akty prawne
akurat nie o 447 mi chodzi

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

korona wirus dotarl i na malopolska wies- zmarla mieszkanka sasiedniej wsi, miala 41 lat i "choroby wspolistniejace' to zaraz za plotem ale po drugiej stronie wisly wiec nie znam szczegolow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

radosna twórczość trwa:

Najpierw od myśli apokaliptycznych, przez kary boże, momenty paniki, szukając prawdy o pandemii przebrnąłem przez badania naukowe, raporty medyczne, wypowiedzi specjalistów i prasę światową. Mogę się mylić, jednak z analizy materiałów tak mi wynika.

Twarde dane wskazują na:
SARS-CoV-2, mieści się w średniej umieralności w danym okresie. Co ciekawe średnia umieralność z w czasie ogłoszenia pandemii jest w 13 tygodniu 2020 mniejsza niż przed rokiem.
Panika w mediach i działania polityczne spowodowały proces przeciążenia służby zdrowia i monitorowaną liczbę zgonów, głownie osób starszych, na choroby towarzyszące wynikające z powikłań zarażenia m. in. Koronowirusa SARS-CoV-2,

Umieralności towarzyszyły dodatkowe czynniki wspierające np. zanieczyszczenia powietrza (Włochy, Wuhan), brak opieki medycznej, która mimo braku objawów musiała przebywać wtedy na kwarantannie. Epidemia wybuchnęła głównie w czterech miejscach Wuhan, Madrycie, Nowy Yorku i włoskiej Lombardii. Zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa spowodowało odebranie praw obywatelskich, które może zostać trwałe. Efekt zablokowania gospodarki będzie miał gorsze skutki niż sam wirus.

Aktualnie największą liczbę zgonów odnotowuje Nowy York.
Stany Zjednoczone mają obecnie największą liczbę nowych zachorowań – całkowita liczba zakażeń w samym tylko ostatnim tygodniu przekroczyła 100 000.
Pocieszające jest, że:
Jednak w niektórych krajach europejskich liczba nowych potwierdzonych zachorowań zaczęła się obniżać, a we Włoszech zaczyna spadać. (dane z 5.04.2020)

Ograniczenie obecności do 5 osób w kościołach nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.

We francuskim badaniu SARS-CoV-2: “Lęk kontra dane” stwierdzono, że „problem spowodowany przez SARS-CoV-2 jest prawdopodobnie przeszacowany”, ponieważ „śmiertelność z powodu SARS-CoV-2 nie różni się znacząco od zwykłych Korona wirusów czyli wirusów od przeziębień, które badano w szpitalu we Francji.
https://www.sciencedirect.com/…/artic…/pii/S0924857920300972

Uzasadnienie, argumenty i dowody wraz materiałami źródłowym w artykule.
http://apologetyka.org/co-podpowiada-rozum-w-sprawie-pande…/

http://apologetyka.org/co-podpowiada-rozum-w-sprawie-pandemii-koronawirusa-zbior-faktow-zrodla/?fbclid=IwAR2D-tHsscyGSrdQ18vJqCJ4f0kiM-Rn-jAr37AdNIwmFFWKupeA7hDE-fo

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
55 minut temu, dysydent napisał:

nie jestem - to do ostatniego i jak by to jaka propozycja to nie dam się namówić .

a za którego z rządów że niby miałbym odpowiedzieć - żadnego z ostatnich stu lat? bo tak odpowiem.
mogę jedynie wysilić się co do oceny u których najmniej 
akurat obecnego bym do nich nie zaliczył ale na zasadzie jedynie że Ci nie są w stanie ocenić na ile im te cechy mogą u przeciwników zagrażać.

Niejaki Morawiecki przypadkowo obecny nasz Premier (przypadkowo bo jednaką szansę miał być Premierem i u POprzedników) raczył Szwajcarię zaliczyć do wrażych rajów podatkowych obok Cypru, zdaje się Luxemburga i kogoś tam jeszcze. Słyszałem dzisiaj 
no i czy zdaje On sobie sprawę komu On się naraził i kogo pozbawił złudzeń że nie warto dla Polski poświęcać najwartościowszych swych zasobów bo nie pozwolą nawet dojść do fazy eksperymentu a już ogolą podatkami zanim najgenialniejsze działania jakikolwiek efekt przyniosą?

to "powiadasz" @racyl że to śmieszne? a no jak przeczytałem sam siebie to wiesz że nawet takie mi wyszło ale to przecież opis rzeczywistości naszej i to bieżącej a tylko jedno pytanie z mojej strony

no ale pisałem - przeżyję czy nie epidemię ale co się uśmieję to moje
 

Myślałem że Pan już się zapisał 😎bo tak czytając odniosłem wrażenie .

Też panu odpowiem że za żadnego rządu , tylko cały czas mnie nurtóje pytanie dlaczego wszystko co złe przypisuje Pan obecnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Wiecie dlaczego nie chcą wprowadzić tego stanu? Teraz odkryłem że kadencja Gersdorf (trybunał stanu) kończy się 30 kwietnia bieżacego roku, utknęli by z nią na kilka lat. Jeśli by go wprowadzili to automatucznie się przedłuży. Chcą wsadzić swojego kolesia żeby ich przypadkiem ktoś nie postawił pod trybunał stanu. Ale myślę że do 30 kwietnia to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A patrząc obiektywnie to nie jest gorszy od poprzedników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Patrząc obiektywnie jest dużo gorszy, u tamtych można było coś przewidzieć. A tutaj z dnia na dzień wszystko się zmienia. Wprowadzą ustawę zakazującą dyskusji politycznych i się skończy. Wcale bym się nie zdziwił 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Myślałem że Pan już się zapisał 😎bo tak czytając odniosłem wrażenie .

Też panu odpowiem że za żadnego rządu , tylko cały czas mnie nurtóje pytanie dlaczego wszystko co złe przypisuje Pan obecnemu

przecież nie przypisuję wszystkiego a za większość działań antywirusoych wręcz chwalę jako jeden z najefektywniejszych rządów na planecie i tu nie temat na inne pochwały też akurat tego a wielu już nasza rozmowa znudziła abym przykłady podawał
i drugiemu już współrozmówcy proponuję ew dalszy dialog na tematy polityczne przenieść na właściwszy  temat
tam możemy kontunuować wystarczy mnie np po nick-u wywołać w ew pytaniu
o tam https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278582-sytuacja-polityczna-w-polsce-okiem-rolnika-2019/page/490/#comments

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Mich9 napisał:

Wiecie dlaczego nie chcą wprowadzić tego stanu? Teraz odkryłem że kadencja Gersdorf (trybunał stanu) kończy się 30 kwietnia bieżacego roku, utknęli by z nią na kilka lat. Jeśli by go wprowadzili to automatucznie się przedłuży. Chcą wsadzić swojego kolesia żeby ich przypadkiem ktoś nie postawił pod trybunał stanu. Ale myślę że do 30 kwietnia to może być różnie.

Proszę Pana proponuję tyle nie myśleć bo co za dużo to nie zdrowo A i głowa od tego może boleć 

3 minuty temu, Mich9 napisał:

Patrząc obiektywnie jest dużo gorszy, u tamtych można było coś przewidzieć. A tutaj z dnia na dzień wszystko się zmienia. Wprowadzą ustawę zakazującą dyskusji politycznych i się skończy. Wcale bym się nie zdziwił 😀

No ma Pan rację u tamtych można było przewidzieć że raz dwa sprzedadzą wszytko Germańcom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Dobrze proszę Pana. Staram się szukać wytłumaczeń, bo jakby to było takie proste to by to już dawno wprowadzili 😁 Musi się nazbierać parę faktów. Bo za łamanie konstytucji to naprawdę tylko trybunał stanu niestetu 🤨 ale moje podejrzenia się składają. U tamtych germańcom, a u tych amerykanom. Pytanie u kogo lepiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385
😕co groźniejsze wirus czy susza?
"Mam panikować? Mam nie badać sprawy?
zaprezentowałem badania naukowe i raporty medyczne, wypowiedzi specjalistów?
a Pani?

Czego się Pani bardziej obawia?

Covid 19 czy Sars1?
Sars1 od dawno szaleje i ludzie na niego umierali, a jest groźniejszy

Nowy patogen nie jest aż tak niebezpieczny, jest nawet mniej niebezpieczny niż Sars-1. Szczególne jest to, że Sars-CoV-2 replikuje się w górnej części gardła i dlatego jest dużo bardziej zakaźny, ponieważ wirus skacze z gardła do gardła, że tak powiem. Ale to też jest zaleta: Ponieważ Sars-1 replikuje się w głębokich płucach, nie jest tak zakaźny, ale na pewno dostaje się do płuc, co czyni go bardziej niebezpiecznym twierdzi Prof. Hendrik Streeck jest onniemieckim badaczem HIV, epidemiologiem i próbnikiem klinicznym. Jest profesorem wirusologii oraz dyrektorem Instytutu Wirusologii i Badań nad HIV na Uniwersytecie w Bonn.

czy może suszy?


Jak podaje "Polska" jeśli chodzi o poziomy wód i katastrofalnie niski stan wody na Wiśle, czyli 33 cm, musimy naprawdę przygotować się pod kątem suszy - mówił minister Gróbarczyk w Radiu Plus Jeżeli sprawdzą się obecne przewidywania, to czeka nas bardzo trudna wiosna, a w konsekwencji w Polsce może mieć miejsce najpotężniejsza susza na przestrzeni ostatnich pięćdziesięciu lat. Zapytaliśmy eksperta, co sądzi o ostrzeżeniu ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Czy faktycznie Polskę dotknie wielka susza? - Stuprocentowej pewności nie ma, ale faktycznie wiele wskazuje na to, że w tym roku mogą mieć miejsce bardzo poważne susze - mówi Piotr Żurowski, rzecznik prasowy Skywarn Polska
https://polskatimes.pl/susza-2020-polsce.../ar/c8-14760888 "
Ukryj lub zgłoś
Susza 2020. Polsce grozi największa susza od 50 lat! Które regiony są najbardziej narażone? Polskie gospodarstwa mogą liczyć na pomoc?
POLSKATIMES.PL
Susza 2020. Polsce grozi największa susza od 50 lat!…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panie @dysydent no racja koniec polityki , Ale z inteligentnym dobrze mi się rozmawiało

 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
10 godzin temu, Ursus932 napisał:

 Ja nigdy w tym temacie nie napisałem słowa pis😏dlatego  powinien Pan wyszczególnić po niku kogo się tyczyło ,bo można nie winne osoby urazić 

Druga sprawa te maski czy to 100% info potwierdzone ? Bo nie zagłębiałem się i nie wiem o co chodzi ,brak czasu woziłem obornik pod kukurydze żeby bydło miało co jeść , bo kojarzy Pan co to byk 😏takie duże zwierzę z przodu ma rogi a z tyłu dwa jaja w takiej torbie i latają na boki podczas biegu do'tego strasznie dużo żre 

Trzecia sprawa to muszę  powiedzieć że'Ci Pana przeciwnicy jednak mieli racje'bo za tych nie jest idealnie Ale za poprzedników raczej było by gorzej

W moim tekście wyraźnie i po Polsku napisałem kogo uważam za głąba. Jeśli ktoś nie rozumie czytanego tekstu być może warto zwrócić się o pomoc lub po prostu na jego temat nie dyskutować. A przypomnę, że chodziło oto, że głąbami nazwałem tych co pisali tu często, że gdyby rządziło po to teraz nic by nie było. A jak widać jak rządzi pis to przed wybuchem epidemii w PL gdy jest już w Europie wirus rząd pozbywa się za grosze masek. Których za chwilę brakuje w szpitalach. A głąby gdybają, ze jak by po rządziła to by nic nie było.

Info o maskach jak najbardziej potwierdzone. Szef agencji nawet za to poleciał. A te maski sprzedane przez agencję za 10 zł. Szefowie szpitali odkupowali od prywatnych pośredników po 170 zł. 

9 godzin temu, Sean napisał:

Ja wiedziałem że naród u nas  jest jeszcze zacofany, ale nie myślałem że jest aż tak źle, żeby nie użyć słowa tragicznie, człowieku nie wiem czy śmiać się z ciebie czy płakać? no gdzie mieszka taka ciemnota?

Was w kradnięciu już nikt nie przegoni, daruj sobie takie insynuacje bo popierasz partię która się skompromitowała i kompromituje nadal, a skoro takich popierasz to chyba o sobie piszesz głąby.

No nie wiem gdzie mieszka taka ciemnota co głosuje na pis. Ale chyba w całej Polsce. A tak na serio nie masz żadnych argumentów tylko epitety. A to już pokazuje twój poziom samo przez się. No więc może chociaż napisz jaką partię popieram bądź choć trochę konkretny.

9 godzin temu, Generał napisał:

Coś takiego fake news? I szefa Agencji Rezerw Materiałowych za tego fake newsa wywalili? Pewnie przeczytali mój post. Przestań czytać tę propagandę. To z maskami to jest szczera prawda. Po 10 zł sprzedano ponad 60 tys masek. W czasie gdy wirus był już w Europie a za chwilę przyszedł do Polski. Te same maski szefowie szpitali odkupowali po 170 zł. Ktoś dobrze zarobił. 

8 godzin temu, Generał napisał:

Oooo ci od organizacji urodzin Hitlera są wiarygodni 🤣😂🤣😂🤣😂

Następny fake news w twoim wykonaniu. Z tych oskarżeń nawet Ziobro się wycofał. A ty dalej bzdury powielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z automatu dla wszystkich   @Rolnik1973

Edytowano przez Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 @hubertuss Pan jest tutaj "najmądrzejszy" to co ja będę z panem dyskutować 

Zobaczcie i uwierzcie pracownicy PiSu ,dziś rano 'wchodzę A tu na łące wielka ryba 😏za obecnych to nawet ryby na polach ,  A poprzednicy to sami mi wpierdzielili u Sowy z przyjacielem 

20200407_080634.jpg

20200407_080634.jpg

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj